Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez jordan20 30 wrz 2015, o 13:50

jestem przeciw-i tak juz malo graczy zostalo na fa a tu jeszcze mamy go ograniczyc-kontuzje to czesc gry

druga kwestia to finanse-teraz za 200$ (lub to co ci zostaje po odjeciu keeperow) kupujesz 13 graczy,a ze slotem il-14
Avatar użytkownika
jordan20
6th man
6th man
 
Posty: 207
Dołączył: 26 wrz 2013, o 13:11
Lokalizacja: nowa sól
Drużyna fantasy (poza keeper): jordan20
Numer gg: 7156393
Uzasadnienie rejestracji: szukam mozliwosci pogrania w nbafantasy

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez Dig 30 wrz 2015, o 14:16

Jak nie wprowadzimy dodatkowego slotu, to proszę o wprowadzenie kar za niedogranie meczów na koniec sezonu (np. w przypadku nie wykorzystanie wszystkich slotów, za każdy niedograny mecz powyżej 10 będzie odejmowany 1$ od budżetu aukcyjnego). W poprzednim sezonie były u niektórych drużyn olbrzymie braki w meczach, co miało znaczenie dla drużyn walczących o medale.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 30 wrz 2015, o 14:54

dodatkowy slot wprowadzimy na pewno - ale skoro pojawiła się opcja IL to myślę załatwia ona sprawę. nie będzie również komplikować bardzo sytuacji z salary - po prostu zawodnik kupiony na czas rekonwalescencji kolegi z IL nie będzie mógł być pobrany za więcej niż różnica (270$ minus suma płac posiadanych zawodników)

podoba mi się sugestia Diga odnośnie karania tych, którym z różnych powodów nie chciało się dograć gier - 10 to może przesada (sam miałem -11 w zeszłym roku ale grając bardzo przetrzebianym przez kontuzje składem) ale od ponad 20 niedogranych meczy proponowana kara odjęcia 1$ za każdy niedograny mecz w przyszłorocznym budżecie Waivers jest jak najbardziej OK

czekam na opinie innych i dołączenie Pingwinów do ligi..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez fluber 30 wrz 2015, o 16:03

Mi się sugestia karania bardzo nie podoba. FA można pobierać raz na tydzień, za dolary i przy ograniczonym budżecie i czasami ciężko jest dograć te mecze. Gra ma sprawiać przyjemność, a nie być irytującym obowiązkiem.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez Dig 30 wrz 2015, o 16:45

Nie ma problemu z dograniem meczy, nawet przy tych ograniczeniach ligi. Akurat przy większości drużyn w poprzednim sezonie wystarczyła większa aktywność w rotowaniu składem (i tu nie mowię, że ktoś miał codziennie zaglądać, niektórzy potrafili nie robić nic ze składem przez parę tygodni!!!). Jak nie wprowadzimy żadnych kar to nadal niektórzy będą sobie odpuszczać końcówkę sezonu i walka o mistrzostwo nie będzie do końca sprawiedliwa.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez yblue 30 wrz 2015, o 17:39

Moi keeperzy:

Millsap / 27$ na rok
Teague /22$ na rok
Jones / 10$ na rok
Evans / 10$ na rok

Na draft zostaje 131$
Avatar użytkownika
yblue
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 33
Dołączył: 2 paź 2013, o 14:43
Drużyna fantasy (poza keeper): Raging Ravens
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez bulek 30 wrz 2015, o 17:54

Jestem absolutnie przeciw karaniu. To liga bądź co bądź wielosezonowa, może nie tak, jak dynasty, ale jednak. Karanie nie sprzyja pozyskiwaniu kontuzjowanych keeperów, a tak jak robiłem rok temu. Slot na IL jest jeden, a moja sytuacja rok temu? Sami połamani + kilku odpoczywaczy typu Favors. Branie kogokolwiek na 1 mecz nawet kosztem keeperów typu Rondel absolutnie przeczy idei gry. Osoby nie walczące o nic jak najbardziej mają prawo tankować, by mieć potencjał na następny rok. Ja sam brałem Jenningsa i Rondla z trejdów, myśląc o keeperach + Burksa z FA. Z Jenningsa zrezygnowałem, bo jego pozycja jest mocno niepewna, za to Rondla brałem ot tak sobie, a przekonała mnie jego pozycja. Z tymi przepisami takie trejdy by nie wchodziły w grę i dalej bym się orał Lovem walcząc o 9-10 pozycję, nic na przyszłość nie mając. Nie, to nie sprzyja nawet idei gry - co z tego, że taki koleś jeden z drugim zostawi co najwyżej 1 grajka przez to, jeśli wszyscy najciekawsi będą zajęci, i zostaną jakieś Wade'y, Dragicie, czy Markieffy Morrisy? Na tym teamu się nie odbuduje.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez Dig 30 wrz 2015, o 18:25

Ok, możemy nic nie robić. Jak w przyszłości to ja już nie będę o nic walczył w lidze to specjalnie będę trzymał zdrowych graczy na ławce (w poprzednim sezonie niektórzy mieli zdrowych na ławce, braki w grach i nic nie zmieniali, bo po co jak nic za to nie grozi). Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, zobaczymy jaką wtedy będzięcie mieli przyjemność w walce o medale gdy okaże się że wasz przeciwnik zyskał przez takie olanie.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez Benon 30 wrz 2015, o 19:12

Nawiązując do postu Bulka przeciw karaniu...

Dodatkowo w zeszłym sezonie można było nie dograć meczów/mieć z tym spory problem, pomimo kosmicznego rotowania w ligach gdzie add/drop są możliwe codziennie, a ktoś tu śmiał twierdzić, że w tej lidze to nie problem. W jednym keeperze wykonałem ponad 40 ruchów transferowych, z czego pewnie 80% w ciągu ostatniego miesiąca, a na koniec i tak miałem około 20 w plecy, przy czym pod koniec lutego byłem on track...

Jeśli ma być już jakakolwiek kara, to za, powiedzmy mniej niż 750/760 rozegranych. Według mnie, jak na pierwszy sezon istnienia ligi, to nie było źle z ilością meczów na kontach poszczególnych managieros...

No cóż, mogą się zdarzyć menadżerom tygodnie, kiedy chcą podreperować TO, to wtedy nie wystawiają... A poważnie to będźmy rozsądni i pozwalajmy decydować kogo i kiedy wystawiać, a kogo nie... Jakie limity mamy w keeperach?

Pozdrawiam

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Postprzez Benon 30 wrz 2015, o 19:53

Jimmy Butler na 4 za $40
Elfrid Payton na 3 za $34
Ricky Rubio na 1 za $21
MKG na 1 za $1

Razem: $96
Left: $104

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga Sznurowadlo.pl Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron