Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez fluber 24 sty 2016, o 20:48

Wszystko jest w regulaminie. Odpowiedź brzmi nie :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez goozman 25 sty 2016, o 09:04

zgadza się nie - przeciez to by było za łatwe :)

a ja wczoraj o dolara przeholowałem licytację za Cole'a. w związku z tym muszę go zrzucić na FA i wraca do mnie Bogdanovic. tracę też bezpowrotnie wydane 7$ ze swojej puli na FA/waivers

update rosterów zaraz Wam roześlę
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez jordan20 25 sty 2016, o 09:12

a ktory punkt regulaminu o tym mowi ? bo widac niedokladnie do czytalem
Avatar użytkownika
jordan20
6th man
6th man
 
Posty: 207
Dołączył: 26 wrz 2013, o 13:11
Lokalizacja: nowa sól
Drużyna fantasy (poza keeper): jordan20
Numer gg: 7156393
Uzasadnienie rejestracji: szukam mozliwosci pogrania w nbafantasy

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez fluber 25 sty 2016, o 10:10

Żaden. Po prostu zawodnik, który jest przez Ciebie wyrzucony nie przestaje być keeperem do końca sezonu, niezależnie od tego, czy go wywalisz i wrzucisz z powrotem, czy też ktokolwiek inny go pozyska.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez goozman 3 mar 2016, o 22:04

panowie w tym tygodniu ostatnia szansa, by pobierać z FA graczy, którzy będą mogli być pozostawieni jako keepers na kolejny rok (w tym tygodniu mamy trade deadline i zostanie blisko 5 tygodni grania)

4h) Trade deadline dla add/dropów
Po trade deadline można robić add/dropy, ale graczy wziętych po tym terminie nie będzie można brać na keepers. Na keepers można zatrzymać tylko tych graczy, których miało się w swoim 13 osobowym składzie CO NAJMNIEJ przez 4 ostatnie tygodnie fantasy.
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez goozman 4 kwi 2016, o 12:13

jordan wywaliłem Ci Fraziera gdyż nie ma pobrań za 0$, dziś roześlę kolejny plik z rosterami
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez jordan20 4 kwi 2016, o 12:26

smuci mnie ten fakt-gosciu (frazier)jest sobie na vaiwerach-nikt nie byl na niego chetny ,wiec wzialem za darmo-w innych ligach nawet jak masz pieniadze na koncie a chcesz sobie kogos wziac z vaiwerow to nie musisz dla zasady dawac 1$, tylko biezesz za free

edit-dodam,ze jeszcze,ze jako aktywny gracz jestem karany za brak pieniedzy na koncie niemoznoscia dodania gracza o ktorego NIKT nie walczyl

a np taki user: Lublin Chocodogs - jeffrey_nyk@yahoo.com, nie logowal sie od stycznia,psuje innym gre,wypacza wyniki (mega duzo niedogranych slotow)-wiec w drodze wyjatku prosze o dodanie mi fraziera z powrotem do skladu albo odjeciem 1$ z puli lublin chococdogs i dodanie mi-skoro nie gra to niech spotkaja go jakies konsekwencje

i postuluje o zmiane regulaminu-jesli nie ma sie juz pieniedzy na koncie,a nikt inny nie licytuje gracza to prosze o darmowa mozliwosc dodania takiego gracza
Avatar użytkownika
jordan20
6th man
6th man
 
Posty: 207
Dołączył: 26 wrz 2013, o 13:11
Lokalizacja: nowa sól
Drużyna fantasy (poza keeper): jordan20
Numer gg: 7156393
Uzasadnienie rejestracji: szukam mozliwosci pogrania w nbafantasy

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez Dig 4 kwi 2016, o 18:14

Ten olewacz już w tamtym sezonie podpadł, ale jak widać trzeba takich traktować od razu z buta i nie przyjmować pokrętnych tłumaczeń i nie dawać drugich szans. Po tym sezonie należy mu się ban na sznurowadło (olał też h2h), więc spotkają go konsekwencje. Sam w poprzednim sezonie byłem wkurzony za niedograne mecze, które mogły zaważyć na końcowej tabeli.
W tym sezonie oprócz olewacza, większość powinna dograć sloty blisko maksa (pomógł slot IL) i jedynie dwóch graczy może mieć problem z rozegraniem 800 gier, ale nie będzie to jakaś duża różnica. Więc jak widać od następnego sezonu spokojnie można dać jakiś limit wymaganych gier.

A co do pobierania graczy za 0$, to mamy taki regulamin jaki mamy, jest to liga z budżetem i minimum 1$ ma sens. Każdy na starcie ma swój budżet waiverowy i od niego zależy jak rozplanuje jego wydawanie w trakcie sezonu. W przypadku twojej propozycji to bym wydał całą kasę jak najszybciej, a potem ustawiał olbrzymie kolejki pobrań na waiver z graczami za 0$ i w każdym tygodniu ktoś by się trafił kogo nikt inny nie chciał.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez bulek 4 kwi 2016, o 20:44

Ja mam 0$ i jak się później okazało, z lepszą taktyką, bym zawojował podium. Właśnie to zero zadecydowało o tym, że go nie mam. Gdyby z zerem można było pobierać, przecież sam bym to robił.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2015/2016

Postprzez goozman 4 kwi 2016, o 21:04

jordan20 napisał(a):smuci mnie ten fakt-gosciu (frazier)jest sobie na vaiwerach-nikt nie byl na niego chetny ,wiec wzialem za darmo-w innych ligach nawet jak masz pieniadze na koncie a chcesz sobie kogos wziac z vaiwerow to nie musisz dla zasady dawac 1$, tylko biezesz za free


dla mnie też to smutne, że Frazier leży na FA - ale mnie też nie stać na jego pobranie - bo takie są zasady:
Nie ma możliwości składania ofert za 0$. Minimalna kwota to 1$. Maksymalna to 140$ . Trzeba pamiętać o zmieszczeniu się w salary cap - wylicytowana kwota staje się automatycznie ważną pensją danego gracza wliczaną do salary drużyny.

W przypadku wydania 140$ z budżetu waivers w trakcie długiego sezonu pobrania z Waivers przestają być w ogóle możliwe i zostaje się ze składem zgromadzonym do tej pory (bo nie można składać ofert za 0$.)

140$ na FA na sezon to też najwiecej z lig w jakich miałem okazję grać, niektórym zostało jeszczeeee dużo kasy. gospodarowanie tym budżetem to też część strategii

jordan20 napisał(a):edit-dodam,ze jeszcze,ze jako aktywny gracz jestem karany za brak pieniedzy na koncie niemoznoscia dodania gracza o ktorego NIKT nie walczyl


to nie kara - tylko konsekwencja w przestrzeganiu regulaminu. widać innym niepotrzebni są już przekoksi na PG :)

jordan20 napisał(a):a np taki user: Lublin Chocodogs - jeffrey_nyk@yahoo.com, nie logowal sie od stycznia,psuje innym gre,wypacza wyniki (mega duzo niedogranych slotow)-wiec w drodze wyjatku prosze o dodanie mi fraziera z powrotem do skladu albo odjeciem 1$ z puli lublin chococdogs i dodanie mi-skoro nie gra to niech spotkaja go jakies konsekwencje


jeffrey już w kilku ligach olał sprawę i w tej również będzie to jego ostatni sezon. dalsze pomysły z kombinowaniem z budżetem innej drużyny bo Ty już nic nie masz są sorka ale śmieszne

jordan20 napisał(a):i postuluje o zmiane regulaminu-jesli nie ma sie juz pieniedzy na koncie,a nikt inny nie licytuje gracza to prosze o darmowa mozliwosc dodania takiego gracza


absolutnie nie do zaakceptowania - i póżniej mógłbyś np. przedłużać sobie kolesia za 0$ na kolejne lata? 1$ to minimum, więc w przyszłości bardziej pilnuj portfela :)

to, że odnośnie tego punktu nie ma dyskusji nie oznacza, że temat zmian w regulaminie jest zamknięty - każdy rozsądny pomysł weźmiemy pod głosowanie. ja mam pomysł na możliwość preferencyjnego podpisywania debiutantów na dłuższe kontrakty (np. do 3 lat) w kwocie pierwotnie wylicytowanej i w ogóle ustalenie bardziej przyjaznych metod przedłużeń w zależności od wysokości kontraktu (żeby zachęcić do wchodzenia w dłuższe kontrakty)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga Sznurowadlo.pl Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron