Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 15 wrz 2016, o 12:05

wychodzi dokładnie jak napisałeś

dodatkowo, jako że za Hardena płaciłeś po starych zasadach 76$ za sezon 15/16 czyli o 6$ więcej niż płaciłbyś wg nowych tę napdpłatę proponuję rozłożyć na kolejne lata (2 lub 3) pomniejszając jeszcze przedstawione przez Ciebie kwoty (ale bez zmniejszania podstaw obliczania mnożników) czyli płaciłbyś za Hardena:
16/17 3 rok 79$ (-2$ z nadpłaty z 2015/16)
17/18 4 rok 92$ (-2$ z nadpłaty z 2015/16)
19/20 5 rok 92$ (-2$ z nadpłaty z 2015/16)

tak jak liczę sobie te nowe kontrakty to to co ma w tej chwili Benon wygląda przerażąjąco (już wiem czemu się tak palił do gry) :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 15 wrz 2016, o 12:08

jak kogoś przeraża mnożenie wieczorem wraz z podsumowaniem odnośnie przedłużeń keeperów długoterminowych wyślę edytowalnego excela z funkcjami przeliczającymi płace automatycznie
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez Dig 15 wrz 2016, o 12:58

W ankiecie z terminem draftu ostatnie data 26.10 jest już po rozpoczęciu sezonu (start w nocy z 25 na 26 października naszego czasu).
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez Benon 15 wrz 2016, o 13:29

Siema,

Czy jak Bull's Best Team nie zdecyduje się przedłużyć Bledsoe, to czy ja mam do niego prawa za tą kwotę za którą zgarnąłem go z waivers? Jakby na to nie spojrzeć, to tylko jeden cel przyświecał mi gdy po niego sięgałem...

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 15 wrz 2016, o 15:15

Benon napisał(a):Czy jak Bull's Best Team nie zdecyduje się przedłużyć Bledsoe, to czy ja mam do niego prawa za tą kwotę za którą zgarnąłem go z waivers? Jakby na to nie spojrzeć, to tylko jeden cel przyświecał mi gdy po niego sięgałem...


czy nie za dużo byś chciał? :) Bledsoe miał ważny kontrakt - więc przejąłeś prawa do niego na warunkach z pierwotnego kontraktu Bulls. i jeśli Bulls nie zdecyduje się go przedłużyć, będziesz mógł go przedłużyć ale na wysokości tego pierwotnego kontraktu (nie tego co zapłaciłeś z Waivera) - choć i tak w Twoim przypadku to prezent (jak obliczyłem będziesz mieć kosmiczne zwroty za nadpłaty w drugim roku kontraktu Butlera wg starych zasad)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez Benon 15 wrz 2016, o 20:28

Gooz, czy coś co mam określone regulaminem, to za dużo...? Daj znać, czy może zmieniamy coś w zasadach przedłużania FA pobranych jako waivers (poza dodatkowymi $6)

Ja rozumiem, że robimy ukłon w stronę tych wszystkich, którzy mieli zawodników na kontraktach jednorocznych i ich zdropowałi, ale czy jednocześnie musimy kopać po dupie tych którzy na tym zdropowaniu chcieli skorzystać... I nadal mogliby...

Według mnie podpisanie Bledsoe za $7 na kolejny sezon to no brainer, ale tak było na starych zasadach...
Na nowych kosztowałoby mnie to $13 i myślę, że mógłbym się nad tym zastanowić... $23 to zdecydowanie za dużo i się zdziwię, jak Bulls2006 by na to poszedł...

Za zwroty na kontrakcie Butlera jak najbardziej dziękuję... ;)

Dajcie panuckowie znać, czy czegoś nie ogarniam...

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 15 wrz 2016, o 21:14

Bledsoe nie był zwykłym FA - był FA z nadal ważnym kontraktem keeper - czyli przejąć mogłeś na zasadzie set-offu tylko jego trwający kontrakt tzn. płacąc za niego 7$ tak naprawdę przejmowałeś prawa do jego kontraktu za 17$, który pierwotnie podpisał Bulls Team - ale, co ważne, do końca jego trwania. zauważ, że te 10$ różnicy do końca sezonu liczyło się Bullsowi do jego salary. więc nawet jeśli Bulls zrezygnuje teraz do praw do Bledsoe mógłbyś podpisać przedłużenie od oryginalnej kwoty wyjściowej 17$ a nie tej, którą zapłaciłeś przejmująć go z Waivers (7$)

zasadę:
W przypadku przejęcia z listy FA keepera jednorocznego na koniec sezonu nowy właściciel może podpisać danego zawodnika na nowych warunkach - wg kwoty za jaką go przejął z FA (wcześniej obciążał mu salary wg warunków poprzedniego kontraktu keeper).

musimy uznać za nieważną wobec wprowadzanych zmian
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez Benon 15 wrz 2016, o 21:33

Nie trzyma się to dla mnie kupy...

Set-off obowiązywałby, gdyby był to keeper dłuższy niż jednoroczny, zatem ja patrzę na ten zapis w regulaminie, który sam przytoczyłeś:

4c) Po sezonie w którym kontrakt keepera wygasa dany zawodnik trafia na listę FA i jest dostępny w licytacji dla wszystkich managerów w lidze (w tym poprzedniego właściciela).
W przypadku przejęcia z listy FA keepera jednorocznego na koniec sezonu nowy właściciel może podpisać danego zawodnika na nowych warunkach - wg kwoty za jaką go przejął z FA (wcześniej obciążał mu salary wg warunków poprzedniego kontraktu keeper).

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez goozman 15 wrz 2016, o 21:47

masz rację - widzę, że w bieżącej sytuacji druga część punktu 4c i część stwierdzeń z 4g się gryzie ale, jako że jest to sytuacja jednorazowa i wyjątkowa niestety dla uproszczenia ogólnego przebiegu konwersji wg nowych zasad muszę postąpić wg nadrzędnej mocy komisarza :)
ten przykład potwierdza, że nasze zasady są jeszcze do redakcji i poprawienia - proszę o inne uwagi w tej kwestii
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Postprzez pokor88 16 wrz 2016, o 14:17

goozman napisał(a):jak kogoś przeraża mnożenie wieczorem wraz z podsumowaniem odnośnie przedłużeń keeperów długoterminowych wyślę edytowalnego excela z funkcjami przeliczającymi płace automatycznie


To ja poproszę o tego exela bo nie mam obecnie czasu aby teraz doczytywać się dokładnie tych zasad a kalkulator mi ułatwi sprawę i czas :)
Avatar użytkownika
pokor88
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 88
Dołączył: 6 wrz 2014, o 20:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Amatorzy
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram już w innej lidze fantasy i chcę zagrać w jeszcze jednej :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga Sznurowadlo.pl Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron