Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Czy chcesz wprowadzenia limitu ruchów na rynku FA/W?

Nie - pobieramy nadal bez ograniczeń
7
23%
Tak, 5 pobrań na tydzień
7
23%
Tak, 7 pobrań na tydzień
11
36%
Tak, 10 pobrań na tydzień
3
10%
Tak, 80 pobrań na sezon
1
3%
Tak, 100 pobrań na sezon
1
3%
Inna opcja (proszę opisać niżej)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 30

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez bulek 7 kwi 2017, o 08:32

Ja zmienię wybór, ale jak się pojawi opcja np. 80 slotów na sezon. Obecność opcji 50 slotów to jakaś totalna abstrakcja :D

Przy czym nie do końca rozumiem argumenty tych, którzy się opowiadają za 10 slotami na tydzień. W takim układzie to już lepiej wogóle nic nie zmieniać, bo to byłaby zmiana dla samej zmiany. Coś na zasadzie nie "dobra zmiana" a "dobra, zmiana" ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez barcalover 7 kwi 2017, o 10:00

bulek napisał(a):Ja zmienię wybór, ale jak się pojawi opcja np. 80 slotów na sezon. Obecność opcji 50 slotów to jakaś totalna abstrakcja :D


Done. Można głosować na 80 pobrań na sezon zamiast 50.
Natomiast wg mnie to jest zdecydowanie za mało - wychodzi 4,2 pobrania na tydzień w sezonie regularnym, czyli jeszcze mniej, niż w wężykowym H2H.

Ja osobiście głosuję w tym momencie na 7 pobrań/tydzień.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez barcalover 17 sie 2017, o 08:31

Hej, hej. Proszę o ponowne przemyślenie tematu i oddanie głosu. W lidze grało 48 GMów, a głosów póki co jest 18. Oczywiście jest tutaj mały problem, bo nie jestem w stanie sprawdzić, kto oddał głos w ankiecie, więc nie mamy nawet pewności, że oddają głosy gracze z tych rozgrywek. Myślę, że nie musimy jakoś strasznie sztywno przeprowadzać tych ankiet, więc jeśli będę widział, że sporo osób chce wprowadzenia którejś z opcji (w tym momencie faworytem jest opcja z wprowadzeniem limitu 7 pobrań na tydzień), to po prostu to wprowadzimy i ew. za rok wrócimy do poprzednich ustawień.

Jeśli macie jakieś inne propozycje zmian zasad rozgrywki, to teraz jest odpowiedni moment, by o tym napisać.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez jason 21 sie 2017, o 18:08

Pewnie, że można się ratować rotacją ale stała codzienna rotacja powoduje, że de facto gra się rozszerzonym składem. Robi się z tego trochę zręcznościówka.
Avatar użytkownika
jason
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 68
Dołączył: 3 paź 2012, o 08:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Pelplin Raiders
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: I love this game!

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez marcelomattsoy 25 sie 2017, o 10:16

Jak pisałem w innym wątku. Ta liga była dla mnie wolną amerykanką pośród kajdan wszelkich innych lig. Powiew świeżosci i świetnej zabawy. Powrót do korzeni.
Gdyby nie brak limitów to nie wiem jakbym dograł poprzedni sezon i jakby się wszystko potoczyło, bo mój zespół był zdziesiątkowany przez kontuzje. I tylko dzięki rotacji mogłem się utrzymać. To jest to czego się boję w H2H wężyk. Kontuzje rujnują sezon, a tu można walczyć, bo jako tako w przypływie szczęścia da radę kompensować staty gwiazdy przez 2-3 graczy. Trzeba wtedy ryzykować, wyrzucić nawet dobrych graczy. No nic. Zaakceptuję każdą decyzję. Sądziłem, że tu wystarczającym limitem jest kasa, ale trudno.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez GRB 25 sie 2017, o 14:20

marcelomattsoy napisał(a):Jak pisałem w innym wątku. Ta liga była dla mnie wolną amerykanką pośród kajdan wszelkich innych lig. Powiew świeżosci i świetnej zabawy. Powrót do korzeni.
Gdyby nie brak limitów to nie wiem jakbym dograł poprzedni sezon i jakby się wszystko potoczyło, bo mój zespół był zdziesiątkowany przez kontuzje. I tylko dzięki rotacji mogłem się utrzymać. To jest to czego się boję w H2H wężyk. Kontuzje rujnują sezon, a tu można walczyć, bo jako tako w przypływie szczęścia da radę kompensować staty gwiazdy przez 2-3 graczy. Trzeba wtedy ryzykować, wyrzucić nawet dobrych graczy. No nic. Zaakceptuję każdą decyzję. Sądziłem, że tu wystarczającym limitem jest kasa, ale trudno.



Taka prawda. Po co to kombinowanie w ogóle? Ja miałem wielkie problemy ze składem i po raz pierwszy w historii rotowałem jak pojebany. Uratowało mnie to i nawet byłem bliski podium. Bez tej możliwości poległbym niemiłosiernie. Jestem przekonany (a za dowód mam poprzednie sezony), że bez kłopotów kadrowych nawet do głowy by mi nie przyszło grzebać się w szrocie po kilka zbiórek czy jeden przechwyt. Szkoda.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez barcalover 25 sie 2017, o 14:21

Nic nie jest przesądzone tak naprawdę - będę chyba musiał zrobić jakąś ankietę na zewnątrz, bo tutaj raczej nie da się zrobić nie-anonimowej ankiety, a musimy taką zrobić, bo nie wiem, czy nie głosowali ludzie spoza rozgrywek.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez barcalover 10 wrz 2017, o 11:20

Cześć!

Przemyślałem nieco tę kwestię jako opiekun rozgrywek i skłaniam się ku temu, by zostawić obecne ustawienia bez zmian. Oczywiście preferencje w tej kwestii są i będą różne, ale wydaje mi się, że ostatnie dwa sezony w 1 Lidze dość dobitnie pokazują, że wcale nie trzeba szaleć na rynku FA/W, żeby stworzyć dobrą drużynę. Od początku ligę tę cechował kontrast w stosunku do wężykowego h2h - zarówno w ilości drużyn, formie draftu, jak i właśnie dowolności doboru taktyki (można szaleć na FA lub nie). Proponuję pozostawić obecne ustawienia bez zmian.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez fluber 10 wrz 2017, o 12:31

No i bardzo dobrze.

Przynajmniej wiadomo, jaką taktykę ustalić na rozgrywki:)
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Limit pobrań - tak/nie/jaki? - ankieta

Postprzez hermman89 10 wrz 2017, o 12:33

Ja nadal uważam że pobieranie bez limitów wypacza trochę wyniki poszczególnych spotkań, szczególnie w playoffs. Cały czas jestem za tym aby był limit pobrań do 7 co i tak jest dużo.

Proponuję zrobić jeszcze jedną ankietę ale tylko wśród 1 ligowców (powysyłać na PW) i wtedy zdecydować co robimy w tym roku w tej lidze.
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron