[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez bulek 27 sty 2017, o 19:28

Gerard napisał(a):
Nie to żebym się czepiał, bo ja się nigdy nie czepiam, ale ktoś kiedyś pisał co następuje:

"A co do samej istoty veta. Jeśli Ty uważasz, że sama idea tego jest wpierdalaniem się w czyjeś wymiany, to ok, masz takie prawo, ale chyba po to zostało to wprowadzone (na marginesie, jeśli tego nie wiesz: nie przeze mnie), żeby była możliwość tego stosowania. I to jest moje prawo i nie muszę się wiecznie tłumaczyć, kiedy i dlaczego to wcisnę. Mogę, ale nie muszę."

;)

Uderz w stół, nożyce się odezwą, co?

Ten cytat w niczym się nie kłóci z tym co napisałem w temacie.

A dlaczego? Bo ja stosuję zasadę, że jak coś zawetuję, piszę o tym oficjalnie. I jako jedyny o tym napisałem w wymianie, której ten cytat dotyczył.
I oczywiście - ja się nie muszę tłumaczyć i nikt inny też nie musi. Ale jak nie tłumaczy dlaczego, to kto inny może mieć swoje domysły odnośnie powodów weta. Czyż nie?
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez MJ1 27 sty 2017, o 20:08

Teraz znowu są negocjacje co do wymiany :p

Gdybym napisał jakoś zirytowany, z pretensjami, to faktycznie moglibyście nie odpisywać, bo po co się niepotrzebnie kłócić, ale ja kulturalnie się spytałem, co jest nie tak z wymianą, a nikt mi nie odpowiedział... Nie wiem, dlaczego nikt nie uzasadnia weta, ale jak dla mnie, jak nie ma uzasadnienia, to weto było bezpodstawne i uderza w uczestników wymiany, którym psujecie zabawę :p taką mam opinię. Co do weta, to mnie zaskoczyło tym bardziej, że nastąpiło chyba niecały dzień po wymianie, czyli szybko, a żadnych uzasadnień nie ma... Ja jak była wymiana Cousins za 4 zawodników spytałem, czy jest coś nie tak, czego chcą obie strony, zrozumiałem i nie wetowałem i to jest ta różnica... można najpierw zapytać, co inne osoby myślą, dlaczego chcą tej wymiany, a nie wciskać guzik bez uzasadnienia. Z mojej strony to wygląda, jakbyście chcieli zepsuć grę. Uważam, że wymiany są potrzebne, aby dostać jedne statsy za inne i ta wymiana taka była - oddaję zbiórki i bloki za asysty i przechwyty ogólnie ujmując.

Trochę się rozpisałem i pewnie nic się nie zmieni, ale nadal chętnie wsłucham powody do wetowania tej wymiany ;) ja osobiście takich nie widzę i uważam, że obie drużyny zyskałyby na tej wymianie. Może to powód do weta :p że dwie drużyny zyskają. Nie wiem, ale dla mnie taka jest idea wymian, by oba teamy zyskały...
Avatar użytkownika
MJ1
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 29 sie 2016, o 07:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Bardzo mi przykro
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: miłośnik fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: z forum: e-nba.pl

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez cieglo 28 sty 2017, o 10:18

Dla mnie to niezrozumiałe. Weto powinniśmy używać naprawdę w ostateczności, kiedy jest jakaś przegięta propozycja. Mam wrażenie, że niektórzy traktują to jako element taktyki i instrument rywalizacji jak każdy inny. Cóż, trzeba będzie pomyśleć nad ewentualną podmianą zasad w tym zakresie (w kolejnym sezonie).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez MJ1 28 sty 2017, o 10:32

Dogadaliśmy się znowu i poszła nowa wymiana - Butler + Beal + Gary Harris za Love'a, Haywarda, Aminu i Jonesa. Mam nadzieję, że tym razem ta wymiana nie będzie zawetowana, szczególnie, że dla mnie i dla El-Maniaque'a wydaje się dobra - on zyskuje dużo zbiórek i bloków, a ja - asysty i przechwyty.
Avatar użytkownika
MJ1
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 29 sie 2016, o 07:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Bardzo mi przykro
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: miłośnik fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: z forum: e-nba.pl

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez El-Maniaque 28 sty 2017, o 14:57

Też mam nadzieję, żee ta wymiana dojdzie do skutku.
Co do Veta - nikogo to nie powinno obchodzić jakie są wymiany bo skoro ktoś wybrał zawodników w drafcie, to powinien nimi rozporządzać jak chce oczywiście w granicach rozsądnych wymian, a myślę, że nasza w zupełności spełnia to kryterium :)
Avatar użytkownika
El-Maniaque
6th man
6th man
 
Posty: 151
Dołączył: 27 gru 2010, o 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drużyna fantasy (poza keeper): Bydzia Bulls
Numer gg: 2649406
Uzasadnienie rejestracji: fantasy to jest to!
Skąd wiesz o sznurówce?: Informacja od kolegi.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez MJ1 24 lut 2017, o 11:08

wstawi ktoś tu może tabelę na średnich? Chętnie bym zobaczył, jak to wygląda i w razie czego zrobił jakąś wymiankę (Trade Deadline do 2 marca) ;) z góry dzięki :)
Avatar użytkownika
MJ1
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 29 sie 2016, o 07:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Bardzo mi przykro
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: miłośnik fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: z forum: e-nba.pl

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez El-Maniaque 25 lut 2017, o 18:35

Dogadaliśmy się znowu i poszła nowa wymiana - Butler + Beal + Gary Harris za Love'a, Haywarda, Aminu i Jonesa. Mam nadzieję, że tym razem ta wymiana nie będzie zawetowana, szczególnie, że dla mnie i dla El-Maniaque'a wydaje się dobra - on zyskuje dużo zbiórek i bloków, a ja - asysty i przechwyty.


No i ta wymiana troszkę mi się czkawką odbija bo Love kontuzjowany i teraz jeszdcze Terrence Jones not active. Pech.
Nic to jednak, walczę dalej.
Avatar użytkownika
El-Maniaque
6th man
6th man
 
Posty: 151
Dołączył: 27 gru 2010, o 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drużyna fantasy (poza keeper): Bydzia Bulls
Numer gg: 2649406
Uzasadnienie rejestracji: fantasy to jest to!
Skąd wiesz o sznurówce?: Informacja od kolegi.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez MJ1 25 lut 2017, o 19:00

El-Maniaque napisał(a):No i ta wymiana troszkę mi się czkawką odbija bo Love kontuzjowany i teraz jeszdcze Terrence Jones not active. Pech.
Nic to jednak, walczę dalej.


No niestety kontuzje są częścią gry... ja na początku się bałem o Butlera, bo opuścił kilka meczy, ale teraz wszystko świetnie - Butler, Beal i Harris grają super :) jednak teraz Ciebie spotkały kłopoty - Love, Aminu i Jones - wszyscy poza grą :/ kibicuję Ci, bo sam wiem, jak kontuzje psują grę (w innych ligach mam ten problem) i fajnie, że walczysz dalej :) mam nadzieję, że mimo osłabionego składu, dasz radę dociągnąć ten sezon na dobrej pozycji :)
Avatar użytkownika
MJ1
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 29 sie 2016, o 07:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Bardzo mi przykro
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: miłośnik fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: z forum: e-nba.pl

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez MJ1 13 kwi 2017, o 11:11

dzięki za fajny sezon :) udało mi się zdobyć 2.miejsce i awans do I ligi, z czego jestem bardzo zadowolony. Nie było łatwo - był moment, że spadłem na 4.miejsce i myślałem, że będę walczył o najniższy stopień podium, jednak udało się awansować na 2.miejsce, a dziś niewiele brakowało, aby podskoczyć na 1. pozycję. Jestem zły na Gary'ego Harrisa, który nie zagrał - gdybym wystawił Oladipo bym wygrał - do zwycięstwa potrzebowałem 1 bloku lub przechwytu... ale cóż, sam się nie spodziewałem, że tak podskoczę ostatniego dnia (w blokach sporo nadrobiłem) i tak jestem zadowolony, choć został niedosyt, bo do zwycięstwa było bardzo blisko - 1 przechwyt lub blok na przestrzeni całego sezonu to naprawdę niczym 10m w maratonie...

Gratulacje dla wszystkich grających za ten sezon i dzięki za fajną zabawę.

MJ1 (Bardzo mi przykro)
Avatar użytkownika
MJ1
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 29 sie 2016, o 07:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Bardzo mi przykro
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: miłośnik fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: z forum: e-nba.pl

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez El-Maniaque 13 kwi 2017, o 11:40

Ja nie wykorzystałem wszystkich slotów na Centrze i Utilu, przez głupotę i kontuzje również. W przyszłym sezonie muszę wyeliminować te błędy.
Avatar użytkownika
El-Maniaque
6th man
6th man
 
Posty: 151
Dołączył: 27 gru 2010, o 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drużyna fantasy (poza keeper): Bydzia Bulls
Numer gg: 2649406
Uzasadnienie rejestracji: fantasy to jest to!
Skąd wiesz o sznurówce?: Informacja od kolegi.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron