[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez WeeFreeMan 7 paź 2016, o 15:11

Dołączyłem przed chwilą do ligi, Doodle uzupełniony
Avatar użytkownika
WeeFreeMan
Rookie
Rookie
 
Posty: 9
Dołączył: 19 paź 2014, o 13:53
Drużyna fantasy (poza keeper): 8 Cud Kosmosu
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chcę spróbować w fantasy z inną grupą graczy i z większą ilością drużyn.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez Lew 7 paź 2016, o 22:58

Panowie prośba z 2B, wkleję posta KaptanaPlanety z pomysłem:

KapitanPlaneta napisał(a):Wybaczcie, że się wtrącam, ale moim zdaniem rozwiązanie jest takie: przenieść El-Maniaque i Bartek31 tutaj (pasuje im 17 o 20), a ciebie Lew i hermman89 dać do 2A (wtedy zrobić tam draft 18, bo wszystkim będzie pasować). Tak to wg mnie wygląda patrząc na całą sytuację z boku.


El-Maniaque zgodził się już, ja też oraz Hermman. Teraz czekamy tylko na odzew od Bartka. Prośba, o ile Bartek się zgodzi, jest taka żeby zrobić draft tutaj 18.10 to wówczas wszystkim się uda być obecnym na drafcie.
Lew
6th man
6th man
 
Posty: 187
Dołączył: 15 paź 2012, o 21:51
Medale: 1
Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): BC Dzidzia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: MG4

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez GRB 8 paź 2016, o 08:56

Ależ wypierdalajcie. Jest draft ustawiony na 17.10 i tyle. Na 10 głosujących mamy 10 głosów za tą datą. Za 18.10 jest tylko 8 osób. Zatem serdecznie dziękuję za kombinowanie. I bardzo nie podoba mi się, że zostało to robione za moimi plecami bez żadnej uprzedniej konsultacji.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez KapitanPlaneta 8 paź 2016, o 09:04

Właśnie o to chodzi, żeby przesunąć te 2 osoby którym 18 nie pasuje do sąsiedniej ligi. Jak się nie zgodzisz to hermman89 będzie prawdopodobnie musiał w ogóle zrezygnować z udziału w tych rozgrywkach.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez GRB 8 paź 2016, o 09:14

A co się stanie, jak nagle dwie osoby, które w ankiecie nie wzięły udziału, ale i nie protestują przeciwko wybranej dacie, stwierdzą, że im 18.10 nie pasuje?

Umówmy się tak - uzyskajcie (Wy zainteresowani tą roszadą) wyraźną zgodę tych dwóch osób (to fluber i tmac_81) na zmianę daty na 18.10 (plus Bartka31 na transfer międzyligowy) i wtedy działamy.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez Gerard 8 paź 2016, o 09:36

KapitanPlaneta napisał(a):Właśnie o to chodzi, żeby przesunąć te 2 osoby którym 18 nie pasuje do sąsiedniej ligi. Jak się nie zgodzisz to hermman89 będzie prawdopodobnie musiał w ogóle zrezygnować z udziału w tych rozgrywkach.


A może komuś nie przeszkadza granie w 3 lidze?
U nas też jest spory problem z dograniem terminu draftu a transferów nie ma jak zrobić.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez cieglo 8 paź 2016, o 09:39

Też mi się nie podoba ta nagła moda na transfery między ligami. To rozwiązanie ostateczne. Po pierwsze, robimy to TYLKO w sytuacji kiedy ustalenia w danej lidze pozostawiają kogoś na lodzie (w sensie obecności w drafcie) i szukanie chętnego do zamiany ma sens. Kiedy sytuacja w danej lidze jest jasna - nie ma co kombinować. Dodam, że za ligę odpowiada komisarz i wszystko powinno przez niego przechodzić, słusznie podniósł to GRB. Ligi mają być CZYTELNE i UPORZĄDKOWANE i tutaj wielka rola komisarza. Jeśli GRB postawi veto - nikt nie powinien mieć do niego żalu. Poza tym dogadywanie stron zainteresowanych powinno być prowadzone na pw i dopiero potem konkrety przedstawiane na publicu.

Pamiętajcie też, że nie stanie się nic złego jeśli liga wystartuje już po starcie sezonu NBA. Wiem, że to nie jest rozwiązanie, które prawdziwe tygrysy lubią najbardziej ale jest to jakieś wyjście. Pozwala mimo wszystko draftować w komplecie bo zapewnia dodatkowe terminu. Ewentualna strata kilku punktowanych dniówek w obliczu całego, długiego sezonu to pikuś. Sam tak draftowałem (nie raz) i żyję :)

PS. Reasumując: chcę widzieć w tym temacie WYRAŹNĄ zgodę GRB na ewentualne ruchy między ligami.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez KapitanPlaneta 8 paź 2016, o 09:47

Gerard napisał(a):A może komuś nie przeszkadza granie w 3 lidze?
U nas też jest spory problem z dograniem terminu draftu a transferów nie ma jak zrobić.

Faktycznie macie mniejsze pole manewru, ale zrzucanie kogoś do niższej ligi (hermman89 nie jest z listy rezerwowej) tylko dlatego, że mu data draftu nie pasuje to nietypowa praktyka :P. Chyba, że nie ma nic przeciwko i wtedy obędzie się bez kombinacji.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez GRB 8 paź 2016, o 09:48

cieglo napisał(a):PS. Reasumując: chcę widzieć w tym temacie WYRAŹNĄ zgodę GRB na ewentualne ruchy między ligami.


Jeśli zostanie mi przedstawione rozwiązanie problemu, o którym napisałem wyżej, to się zgodzę. Jest jeszcze sporo czasu. Umówmy się, że sprawa MUSI BYĆ ZAMKNIĘTA DO PIĄTKU (14.10) DO GODZ. 20:00. W innym przypadku nie wyrażę zgody na zamiany.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Postprzez cieglo 8 paź 2016, o 09:50

Kapitan Planeta: nie, to nie tak zupełnie decyzja gracza :) Jeśli ktoś przyszedł z listy rezerwowej i w ten sposób uzupełnił niedobory w lidze wyższej - ok, można dyskutować o "degradacji", która w tym przypadku jest tylko wirtualna. Gracz, który grał w zeszłym sezonie w tych rozgrywkach, zasłużył udziałem na 2. ligę i nawet jeśli zechce - nie może po prostu zejść ligę niżej. Gramy w systemie ligowym, ze spadkami i awansami, które obwarowane są konkretnymi regułami. Widzimisię albo sytuacja draftowa nie należą do tych reguł.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron