[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez washko 19 paź 2016, o 23:36

washko napisał(a):Składy pojawiają się od razu po drafcie, więc będę mógł dziś sprawdzić, jak skończę draft w nocy, na jaki dzień mogę ustawić pierwszy raz skład - czy na 19.10, czy jednak dopiero na 20.10. Jeśli to pierwsze, to nie ma problemu i sobie będziemy mogli ustawić składy na mecze z 25.10. Ale może być tak, że pierwszy dostępny dzień, to będzie 20.10 i to będzie znaczyło, że jak skończymy draft w nocy z 25. na 26, to też dopiero na mecze 26.10 będzie można ustawić składy.


Jesteśmy po drafcie, skład można ustawić na 19.10. Możliwe więc, że nie będzie żadnych problemów.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez cieglo 20 paź 2016, o 09:28

wiLQ napisał(a):Pozwole sobie rzucic luzna propozycje, ktora chyba moze pomoc... moze umowcie sie, ze od razu po zakonczonym drafcie kazdy GM pisze na forum kogo by wystawil pierwszego dnia i komisz retroaktywnie doda statsy wlasnie tych graczy? Wg mnie mozliwosc decydowania o wystawianiu zawodnikow PO spotkaniach w NBA to sie troche mija z celem tej gry ;-)


Tak, poruszałem to już wcześniej. Jeśli nie mamy pewności jak zadziała mechanizm to pisanie typów na noc otwarcia na forum jest najlepszym wyjściem, wtedy nie będzie nieporozumień a statsy naliczymy zgodnie z intuicją a nie faktyczną wiedzą :)

goozman napisał(a):
Kubamessi napisał(a):Jest jeszcze jakieś miejsce do gry?

kolego sprawdziłem, co roku pojawiasz się na początku października, po czym znikasz (jak np w IIIC H2H w zeszłym roku).. jak lubisz drafty pierdolnij sobie mocka albo czymś w łeb, efekt będzie fajny dla ciebie ale nikomu zabawy nie popsujesz..

Nie kolego, z takimi referencjami nie pograsz :)

Wpis washko nie zmienia wiele w kontekście wpisów na forum co do składu. Ale dziwne, że to co pisze nie pokrywa się z tym co relacjonował Planeta bodajże (czyli, że nie była dostępna data wsteczna).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez Gerard 20 paź 2016, o 11:10

Ponieważ jesteśmy w tej samej sytuacji co I liga pozwolę sobie na copy-paste wpisu Cieglo:

Chłopaki, ważne ogłoszenie: proszę o niezwłoczne ustawienie po zakończonym drafcie składów na dzień 25.10 (tj. noc otwarcia) i DODATKOWO zapisanie tych składów (wystarczą starterzy, punktujący) tutaj, na forum. W ten sposób będę miał podstawę do zweryfikowania czy ustawienia zostały dokonane na podstawie nosa managera czy wiedzy o faktycznych wynikach. Jeszcze nie myślałem co zrobię jeśli ktoś nie zgłosi typów na forum albo to co ustawi nie pokryje się z deklaracjami na forum - mam nadzieję, że nie będzie takich sytuacji i każdy sumiennie wypełni ten obowiązek. W razie czego wymyślę jakiś system opresyjny ;)

Tylko jedno zastrzeżenie - aby składy zostały uwzględnione ważne jest podanie ich przed porą rozpoczęcia meczów NBA. Bedzie się liczyć data i godz. wpisu forumowego, bo na Yaśku nie sprawdzimy kiedy ktoś zrobił zmiany.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez cieglo 25 paź 2016, o 09:46

Ja mam tu jeszcze wątpliwości czy te cyrki są aby na pewno potrzebne. Yahoo standardowo blokuje przecież możliwość wystawiania składu w momencie kiedy dany mecz się już rozpocznie. Nie wiązał bym tego z mechanizmem zliczającym statsy. To znaczy, że tak naprawdę możliwość ustawienia składów na 25.10 powinna istnieć tak jak w normalnym trybie sezonowym tj. przed rozpoczęciem gier. Potem fizycznie nie będzie takiej możliwości a więc ustawianie składu z wiedzą o wynikach meczów/statsów będzie fizycznie niemożliwe. Założenie, że składy należy wystawić po drafcie powinno więc z powodzeniem wystarczyć. Coś przeoczyłem?

Oczywiście po fakcie zadziałać musi i tak komisz, zmieniając ustawienia retroactive.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez Gerard 25 paź 2016, o 10:28

Zobaczymy jak to będzie, bo to jednak nowa sytuacja dla każdego. Skoro jest możliwość draftowania po czasie rozpoczęcia sezonu to i pewnie jest możliwość ustawiania składów po rozegraniu meczów. Najlepiej jak każdy wrzuci tutaj swoich starterów na dzisiejszą noc tuż po drafcie.

Przypominam, że dziś o 21.00 draftujemy.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez madafaka8 25 paź 2016, o 22:34

RED MAMBA

PG - Kyrie Irving
SG - J. Lin
G - George Hill
SF - T. Harris
PF - B. Griffin
C - B. Lopez
C - A. Len
U - T. Young
U - J. Randle
Avatar użytkownika
madafaka8
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 49
Dołączył: 20 wrz 2016, o 19:45
Drużyna fantasy (poza keeper): TDM
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: chciałbym dołączyć do jakiejś ligi z polskimi graczami, ktorzy beda grali na poważnie
Skąd wiesz o sznurówce?: google wyszukiwarka

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez washko 25 paź 2016, o 22:42

Wygląda na to, że nie będzie problemu, bo gracze są ustawieni, ale jakby co, to grają:
PG Curry, SG McCollum i C P. Gasol
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez maro 25 paź 2016, o 22:42

SF Melo
C Gobert
Util Lee

Chociaż widzę, że już można wystawiać skład na yahoo, więc nie wiem czy jest sens tłuc w klawiaturę.
Avatar użytkownika
maro
Rookie
Rookie
 
Posty: 4
Dołączył: 26 wrz 2014, o 16:40
Drużyna fantasy (poza keeper): Ponure Mrówkojady
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: fantasy nba

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez Vitheck 25 paź 2016, o 22:44

Rose, Lillard, Love i Dray Green
Avatar użytkownika
Vitheck
Rookie
Rookie
 
Posty: 3
Dołączył: 20 wrz 2013, o 09:53
Drużyna fantasy (poza keeper): Chyba Ty
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Postprzez marcelomattsoy 25 paź 2016, o 22:47

u mnie Aminu i Noah wiec na dzien dobry bede ostatni :)
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron