H2H Budżetówka 2013/2014

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Dig 31 mar 2014, o 19:44

Nie zapomniałem i długo nie zapomnę gdy o 4 nad ranem oglądając mecz LAL - ORL modliłem się żeby twoi gracze nie mieli bloku ;) .

Miałem na myśli faworytów po sezonie zasadniczym przed 1 rundą playoff. Twojej drużyny nie brałem pod uwagę jako finalisty ze względu na tylko 3 i 2 mecze Curry'ego w 21 i 22 tygodniu. Trafiając na ciebie byłem ucieszony, że nie trafiłem na knt i założyłem z góry wygraną w FT i jak widać prawie się na tym przejechałem.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 31 mar 2014, o 20:52

goozman napisał(a):
wiLQ napisał(a):Hmmmm... a gdybys tylko zatrzymal Bledsoe wynik tego pojedynku bylby inny... ?
w tamtym momencie miałem już uwalonego Davisa i zmuszony byłem do tego ruchu bo może w PO by mnie w ogóle nie było :)

Wg mnie przesadzasz zarowno z tym zmuszeniem do ruchu jak i z problemem awansu.
Dwoch zlamasow w skladzie [z czego jeden okazal sie byc na krotko!] to nie jest problem o ile nie jestes na granicy playoffow - a Ty nie byles bo gdy sie polamal Bledsoe miales win% > .620.
Ba! Wlasnie spojrzalem na Twoj terminarz i sie skapowalem, ze zakonczyles sezon seria 13 wygranych z rzedu! Spoznione gratulacje... ;-) Ale w tym swietle nie mozna pokusic sie o argument, ze popelniles blad przedlozenia sezonu regularnego nad playoffy?

Dig napisał(a):
wiLQ napisał(a):A dla mnie mimo wszystko jest to zaskoczenie. O ile nie watpilem w swoje umiejetnosci FB o tyle w formule h2h tutejsze srodowisko mialo duza przewage w doswiadczeniu.
Nasza pozycja po rundzie zasadniczej nie była przypadkiem i stawiała nas w roli faworytów.

Gdyby rola faworytow sie sprawdzala gralbys o 3 miejsce ;-)
Zreszta piszesz z punktu widzenia seedow po sezonie regularnym, a ja mialem na mysli ten przedraftowy. Ironicznie po drafcie Twoja druzyne lubilem najbardziej ;-)
Ostatnio edytowano 31 mar 2014, o 21:48 przez wiLQ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 31 mar 2014, o 21:43

wiLQ napisał(a):zakonczyles sezon seria 13 wygranych z rzedu! Spoznione gratulacje... ;-) Ale w tym swietle nie mozna pokusic sie o argument, ze popelniles blad przedlozenia sezonu regularnego nad playoffy?



nawet 14 licząc pierwszą serię PO :) i co z tego skoro trafiłem na drużynę idealnie pod siebie ułożoną. żałuję, że się na Tobie nie odegram ale możliwe, że z Digiem będziesz mieć trudniej bo bardzo podobne są Wasze plusy i minusy :)

sprawdziłem i jednak Davis był czynny gdy wyrzuciłem EB. po prostu w momencie kontuzji nawet nie było do końca wiadomo, czy Bledsoe w ogóle wróci jeszcze przed końcem sezonu i pewnie liczyłem, ze się nikt na niego nie skusi. w 1 H2H też go wywaliłem ale w stosownym czasie wrócił do mnie :) teraz można mędrkować - w tamtym momencie inaczej to widziałem. niemniej ze swoją oryginalną drużyną z draftu sądzę, że grałbym dalej
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 31 mar 2014, o 21:45

sorka nacisnął mi się edit zamiast cytatu i posty na chwilę oszalały ale już wszystko unormowałem :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 31 mar 2014, o 22:15

jeszcze z ciekawostek - graliśmy z Digiem w 19 tygodniu (wygrałem 5-4) i od tamtego czasu (3 tygodnie) - Dig poprawił się m.in. o 40(!!!) stealów, 43 asysty, ponad 140 punktów i prawie 30 zbiorek. u mnie produkcja aż tak bardzo się nie zmieniła. ze składu zostało mu 7 grajków - po prostu zrobił chłopak zajebistą robotę w międzyczasie!
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Dig 1 kwi 2014, o 17:53

I przy okazji pobiłem rekord ligi w przechwytach oraz rekord sezonu w asystach :O .
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 3 kwi 2014, o 09:48

goozman napisał(a):możliwe, że z Digiem będziesz mieć trudniej bo bardzo podobne są Wasze plusy i minusy :)


na razie spełniają się moje proroctwa co do finału :) no ale to jeszcze parę dni

mi kontuzje skutecznie uniemożliwiają powalczenie o medal - Davis (+ poniedziałkowe jego niewystawienie), Lowry, Iguodala, Gasol, Bradley, być może ciągle też Jackson.. robię co mogę szrotowcami ale ciemno (choć nie brązowo) to widzę..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 3 kwi 2014, o 10:21

goozman napisał(a):
goozman napisał(a):możliwe, że z Digiem będziesz mieć trudniej bo bardzo podobne są Wasze plusy i minusy :)
na razie spełniają się moje proroctwa co do finału :) no ale to jeszcze parę dni

Wcale sie nie sprawdzaja ;-P
Dig prowadzi nie dlatego, ze mamy podobne plusy i minusy, ale dlatego, ze kilku bolkow gra mu jak gwiazdy [Collison i Nick freaking Young sa w Top30 za ostatni tydzien!!]... a u mnie bylo wrecz odwrotnie i mocno spudlowalem te losowe pobrania. Coz, to zawsze byla loteria i w tym tygodniu ja przegrywam ;-)

Choc musze przyznac racje Gerardowi, ze brak sentymentow do zawodnikow w polfinale odbija mi sie czkawka w finale bo kilku wywalonych graczy by sie teraz bardzo przydalo... a juz szczytem jest Danny Green punktujacy dla bezposredniej konkurencji ;-)
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 3 kwi 2014, o 10:28

chodziło bardziej o to, że będziesz mieć trudniej - no i masz :) mój pokiereszowany kontuzjami skład to teraz zlepek przypominający kupkę ekstrementów z jedną wisienką w postaci Kevina Love

Collison i Young grali znakomicie już w zeszłym tygodniu także rozumiem ból pupy
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 3 kwi 2014, o 19:20

goozman napisał(a):mi kontuzje skutecznie uniemożliwiają powalczenie o medal - Davis (+ poniedziałkowe jego niewystawienie), Lowry, Iguodala, Gasol, Bradley, być może ciągle też Jackson.. robię co mogę szrotowcami ale ciemno (choć nie brązowo) to widzę..


U mnie też w szpitalu Amir i Terrance, a Westbrook bankowo przynajmniej 1 mecz odpuści.
Jak dla mnie wszystko jeszcze otwarte.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron