H2H Budżetówka 2013/2014

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 24 mar 2014, o 21:54

KNT napisał(a):Gerard gratuluje, 2 bloki, 5 stl, do końca pojedynek był otwarty.


Dzięki. Matchup był naprawdę na wysokim poziomie, aż szkoda, że ktoś musiał odpaść :K

wiLQ napisał(a):Nastepny w kolejce Gerard... u ktorego 5 gier Batuma troche mnie przeraza, ale na pocieszenie mam wiadomosc o odpoczynku Russa w b2b. Korver i Gasol sie postanowili polamac w fatalnym momencie bo cholera wie czy trzymac czy wywalic...


Wywal..., ale lepiej załóż kaganiec Durantowi, bo chłopak gra ostatnio w innej lidze niż wszyscy ;-)
No cóż, nie mam nic do stracenia, pójdziem z szablą na czołgi i zginiem z pieśnią na ustach!
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Nalesnick 25 mar 2014, o 07:13

powodzenia wszystkim
ja po dzisiejszej nocy to nie wiem czy sie w PO utrzymam ;)

Gerard napisał(a):No cóż, nie mam nic do stracenia, pójdziem z szablą na czołgi i zginiem z pieśnią na ustach!

to się nazywa skuteczność niemieckiej propagandy (tefałen musi się jeszcze dużo uczyć)
ponad 60 lat po wojnie a "Goebels" jak żywy ;)
i to wcale nie Niemiec pisze ;)
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Dig 27 mar 2014, o 08:33

Na razie widzę mamy wyrównane obydwa półfinały. U mnie lipę odstawia CP3, po dwóch meczach w sumie tylko 16pkt, zero trójek i FG 20%. Oprócz tego w tym tygodniu moi gracze mają coś dużo strat i ta kategoria już jest przegrana.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 27 mar 2014, o 10:34

jest blisko ale boję się, ze dzisiejsza noc ustawi Ciebie z przewagą w tych "najbliższych" kategoriach tj. AST, 3PM albo PTS i ciężko będzie to odrobić
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 29 mar 2014, o 11:43

no i dogorywam.. razem z kostkami Davisa i Lowry'ego i plecami Jacksona.. robię co mogę, wyrzucam przydatnych grajków a i tak raczej na nic się to nie zda.. no ale jeszcze się tli nadzieja, którą dzisiaj może zgasić ostatecznie CP3 (my man! - więc nawet się nie obrażę)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 29 mar 2014, o 14:37

goozman napisał(a):no i dogorywam.. razem z kostkami Davisa i Lowry'ego i plecami Jacksona.. robię co mogę, wyrzucam przydatnych grajków a i tak raczej na nic się to nie zda..

Kontuzje to jedno, ale nawet bez nich sytuacja bylaby nieciekawa dla Ciebie bo wlasciwie gracie tylko o jedna kategorie, a reszta jest pozamiatana ;-) A Dig jest w tych asystach mocniejszy i ma przewage...

Z kolei w drugim polfinale jest odwrotnie bo w 4 kategoriach mamy z Gerardem na styku i ktory zgarnie 3 z nich wygrwa pojedynek...
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 29 mar 2014, o 23:40

wiLQ napisał(a):Z kolei w drugim polfinale jest odwrotnie bo w 4 kategoriach mamy z Gerardem na styku i ktory zgarnie 3 z nich wygrwa pojedynek...


Najprawdopodobniej wygrasz i podziwiam brak sentymentów dla gwiazd. Wywaliłeś już Korvera, Gasola i Greena, plus świetny timing ze zmianą Beverleya na Lina.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 30 mar 2014, o 00:52

wiLQ napisał(a):Kontuzje to jedno, ale nawet bez nich sytuacja bylaby nieciekawa dla Ciebie bo wlasciwie gracie tylko o jedna kategorie, a reszta jest pozamiatana ;-) A Dig jest w tych asystach mocniejszy i ma przewage...


najbardziej teraz szkoda Splittera (a wywaliłem go dla wizji fajnych meczów Scotta bo bardziej wierzyłem w tamtym momencie w trójki niż w AST).. wczoraj +7 asyst by było i dziś jeszcze pewne kilka.. no cóż - błąd w sztuce, który będzie raczej kosztował finał..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 30 mar 2014, o 10:51

Gerard napisał(a):Najprawdopodobniej wygrasz

Nie wiem kogo tu czarujesz, ale wg mnie te 4 przechwyty i 8 zbiorek przewagi bynajmniej nie sa nie do odrobienia ;-) Takze wciaz sa spore szanse, ze przegram... tym wieksze, ze niestety pobrales kilku niebezpiecznych FAsow... nie mogles zaspac ten jeden dzien? ;-)

Gerard napisał(a):podziwiam brak sentymentów dla gwiazd. Wywaliłeś już Korvera, Gasola i Greena

A jaki byl inny mozliwy scenariusz? Mialem ich trzymac na pojedynek o 3 miejsce? ;-)
Sentyment wyrazal sie dlugoscia wiazanki jaka rzucalem przy decyzji ich wywalenia ;-)
I wielka szkoda tych kontuzji bo pewnie mialbym wiekszy spokoj jesli chodzi o wynik.
Zwlaszcza ta Gasola zabolala przy szalejacym RLopezie... czyli chyba jednak przekombinowalem w tamtym trejdzie. Coz... kto nie popelnil zadnego bledu...

goozman napisał(a):no cóż - błąd w sztuce, który będzie raczej kosztował finał..

Ano, wyglada na to, ze juz u Was pozamiatane.
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 30 mar 2014, o 14:33

wiLQ napisał(a):
Gerard napisał(a):Najprawdopodobniej wygrasz

Nie wiem kogo tu czarujesz, ale wg mnie te 4 przechwyty i 8 zbiorek przewagi bynajmniej nie sa nie do odrobienia ;-) Takze wciaz sa spore szanse, ze przegram...


Szanse są zawsze, ale najprawdopodobniej to Ty jednak wygrasz. I to właśnie przez ten brak sentymentów do gwiazd, choć to się pewnie odbije w finale. Ja już zacząłem myśleć o przyszłym tygodniu :-)
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron