H2H Budżetówka 2013/2014

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 30 mar 2014, o 22:57

Gerard napisał(a):
wiLQ napisał(a):Takze wciaz sa spore szanse, ze przegram...
Szanse są zawsze, ale najprawdopodobniej to Ty jednak wygrasz

Taaaaa, w tej chwili dziela Cie juz tylko 2 przechwyty od wygranej... przez Tristana Thompsona...
Akurat dzis musial miec ten jeden swietny mecz w sezonie?! 16 zbiorek i 2 prz?? WTF?
Takze wpadlem nieco w panike i w ostatniej chwili zmienilem sklad ;-)

Gerard napisał(a):I to właśnie przez ten brak sentymentów do gwiazd, choć to się pewnie odbije w finale.

Bo to nie jest moje zmartwienie gdy do niego nie awansuje.. ;-)

Gerard napisał(a):Ja już zacząłem myśleć o przyszłym tygodniu :-)

W trakcie pojedynku, w ktorym nie prowadzisz to nie jest h2howy szczyt bezczelnosci?? ;-)
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 31 mar 2014, o 07:16

gratki Dig! nie wydygałem ale zasłużenie mnie wydigoutowałeś z finału :) przegrałbym zresztą z każdym z półfinalistów także nie zasługiwałem na walkę o złoto. teraz swoisty double-header z Gerardem - tu o medal w kolorze kupy a w 1ej H2H o ten bardziej błyszczący :)
trochę wstyd, że debiutanci w budżetówce są w finale ale pojedynek Krwawa PanTera vs Wilk zdewociały na punkcie TS% - zapowiada się soczyście
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Dig 31 mar 2014, o 09:03

Ponarzekałem na CP3 i następne dwa mecze zagrał super :). W tym tygodniu trafiłem z wyborem graczy,wszyscy zagrali swoje i obyło się bez nerwowych ruchów. Goozman miał trochę pecha z kontuzjami (Davis, Jackson), ale myślę że nie zdecydowały one o końcowym wyniku.

Ponieważ w roto budżetowym na e-nba w 1 lidze także ukończę rozgrywki w pierwszej dwójce, już teraz mogę się uważać za mistrza formuły budżetowej :P. Co ciekawe wiLQ także gra we wspomnianej lidze roto, więc nie jest dla mnie zaskoczeniem, że jako debiutanci spotykamy się w finale.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 31 mar 2014, o 09:34

wiLQ napisał(a):Taaaaa, w tej chwili dziela Cie juz tylko 2 przechwyty od wygranej... przez Tristana Thompsona...
Akurat dzis musial miec ten jeden swietny mecz w sezonie?! 16 zbiorek i 2 prz?? WTF?
Takze wpadlem nieco w panike i w ostatniej chwili zmienilem sklad ;-)


Niewiele to dało, ale cieszę się, że choć trochę zmusiłem Cię do wysiłku :-)
W każdym razie gratulacje za ten tydzień i powodzenia w finale!

wiLQ napisał(a):
Gerard napisał(a):I to właśnie przez ten brak sentymentów do gwiazd, choć to się pewnie odbije w finale.

Bo to nie jest moje zmartwienie gdy do niego nie awansuje.. ;-)


I to ja podobno "czaruje" ;-)

wiLQ napisał(a):
Gerard napisał(a):Ja już zacząłem myśleć o przyszłym tygodniu :-)

W trakcie pojedynku, w ktorym nie prowadzisz to nie jest h2howy szczyt bezczelnosci?? ;-)


Myślałem o meczu o 3 miejsce a nie o finale :P
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 31 mar 2014, o 09:41

goozman napisał(a): teraz swoisty double-header z Gerardem - tu o medal w kolorze kupy a w 1ej H2H o ten bardziej błyszczący :)


To ja Ci tą kupę mogę odstąpić w zamian za złoto w 1 lidze.

goozman napisał(a):trochę wstyd, że debiutanci w budżetówce są w finale ale pojedynek Krwawa PanTera vs Wilk zdewociały na punkcie TS% - zapowiada się soczyście


Tia, gdyby nie tych dwóch żółtodziobów, gralibyśmy teraz dwa finały... ;)
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Gerard 31 mar 2014, o 09:47

Dig napisał(a):Ponieważ w roto budżetowym na e-nba w 1 lidze także ukończę rozgrywki w pierwszej dwójce, już teraz mogę się uważać za mistrza formuły budżetowej :P. Co ciekawe wiLQ także gra we wspomnianej lidze roto, więc nie jest dla mnie zaskoczeniem, że jako debiutanci spotykamy się w finale.


Gratulacje, mam nadzieję, że pograsz też za rok, a "stara" sznurówka się bardziej zmobilizuje ;)
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez wiLQ 31 mar 2014, o 13:08

goozman napisał(a):gratki Dig! nie wydygałem ale zasłużenie mnie wydigoutowałeś z finału :)

Hmmmm... a gdybys tylko zatrzymal Bledsoe wynik tego pojedynku bylby inny... ?
Bo wyszlo na to, ze Twoj zawodnik pomagal konkurencji w kluczowej kategorii...

Swoja droga, wygrana Diga to dotychczas byl pierwszy i jedyny upset w calych playoffach bo nawet w drabince walczacej o nizsze miejsca poki co wygrywaly tylko druzyny z wyzszym seedem...

goozman napisał(a):trochę wstyd, że debiutanci w budżetówce są w finale

Jaki wstyd? Bardzo goscinnie z Waszej strony ;-)
Wrecz proponuje zrobic z tego czesc kampanii rekrutacyjnej na przyszly sezon ;-)

goozman napisał(a):ale pojedynek Krwawa PanTera vs Wilk zdewociały na punkcie TS% - zapowiada się soczyście

True, true. Tym bardziej, ze przez caly rok jechalismy na podobnych mocnych stronach - druzyna Diga jako jedyna w lidze miala lepszy FT% w sezonie niz ja i rowniez byla w czolowce trojek i strat. Takze to co dzialalo przeciwko prawie wszystkim w tym konkretnym pojedynku dla kogos przestanie... mam nadzieje, ze dla Diga ;-)

Dig napisał(a):Ponieważ w roto budżetowym na e-nba w 1 lidze także ukończę rozgrywki w pierwszej dwójce, już teraz mogę się uważać za mistrza formuły budżetowej :P

To sie nazywa "dobry sezon" ;-P
Jak taki stan stanie sie wieloletnia regula to bedzie mozna pomyslec o takim tytule...

Dig napisał(a):Co ciekawe wiLQ także gra we wspomnianej lidze roto, więc nie jest dla mnie zaskoczeniem, że jako debiutanci spotykamy się w finale.

A dla mnie mimo wszystko jest to zaskoczenie. O ile nie watpilem w swoje umiejetnosci FB o tyle w formule h2h tutejsze srodowisko mialo duza przewage w doswiadczeniu. Ale okazalo sie, ze wiekszosc moich eksperymentow wypalila ;-) Do tego trzeba przyznac, ze konstrukcja naszego skladu miala wiele podobienstw z czego pewnie da sie wyciagnac jakies wnioski...


Gerard napisał(a):Niewiele to dało, ale cieszę się, że choć trochę zmusiłem Cię do wysiłku :-)
W każdym razie gratulacje za ten tydzień i powodzenia w finale!

Dzieki i gratki, ze napedziles mi stracha... a propos, moge wykasowac poprzednie posty? Bo wynik 7-2 wyglada bardziej na zapowiadana masakre [identyczny wynik jak w RS! A tym razem ja gralem w oslabieniu!] niz cos czego mialem sie obawiac ;-)

BTW, nie dostales ostatniego maila, ze na niego nie odpisujesz?
Mimo tej porazki wciaz mozesz na niego odpisac ;-)
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez goozman 31 mar 2014, o 14:17

wiLQ napisał(a):Hmmmm... a gdybys tylko zatrzymal Bledsoe wynik tego pojedynku bylby inny... ?
Bo wyszlo na to, ze Twoj zawodnik pomagal konkurencji w kluczowej kategorii...


w tamtym momencie miałem już uwalonego Davisa i zmuszony byłem do tego ruchu bo może w PO by mnie w ogóle nie było :)

pomoc Eryczka w wygraniu tego konkretnego matchupu była nieoceniona i trochę negatywnie wpływa na to samomianowanie się Diga na mistrza formuły budżetowej - bo to kto inny za niego zabulił i go wydraftował za 26$ :P
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Dig 31 mar 2014, o 19:17

wiLQ napisał(a):A dla mnie mimo wszystko jest to zaskoczenie. O ile nie watpilem w swoje umiejetnosci FB o tyle w formule h2h tutejsze srodowisko mialo duza przewage w doswiadczeniu.

Nasza pozycja po rundzie zasadniczej nie była przypadkiem i stawiała nas w roli faworytów. Tak samo faworytami według mnie były drużyny Gerarda, goozmana oraz knt.

Pamiętaj, że tutaj większe przywiązanie jest do rozgrywek standardowych (12 drużyn, wężyk). Budżetówka z większą ilością drużyn ma krótką historię, a jest to zupełnie inna gra niż w lidze standardowej. Na pewno reszta ligi miała większe doświadczenie od nas w budowaniu drużyny pod kątem playoff.

W następnym sezonie przy odpowiedniej reklamie, można zbudować tutaj solidną strukturę rozgrywek budżetowych w h2h, tak jak na e-nba w roto.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: H2H Budżetówka 2013/2014

Postprzez Nalesnick 31 mar 2014, o 19:21

Dig napisał(a):Nasza pozycja po rundzie zasadniczej nie była przypadkiem i stawiała nas w roli faworytów. Tak samo faworytami według mnie były drużyny Gerarda, goozmana oraz knt.

a o mnie dziad zapomniał
szybko :D
a był o jeden blok od "out" :D
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron