1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez Benon 31 mar 2015, o 19:04

Mów mi jeszcze - o siódme walczę, a jeszcze niedawno zdawało się, że tylko Czak Noris mnie może powstrzymać.

Pozdrawiam

PS
A tak jeszcze przy okazji, to gratulacje dla finalistów i dla Ciebie Bulek - dzięki za fajny pojedynek - przegrywam, ale pocieszające jest to, że meczapy nie są chociaż nudne... :D
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez bulek 31 mar 2015, o 19:56

No swoją drogą Benon faktycznie - Twój przypadek to doskonały przykład na to, iż miejsce przed PO poza rozstawieniem nie ma znaczenia...

Cóż, domyślam się, że i tu cele były wyższe.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez goozman 6 kwi 2015, o 09:35

po porażce 1 stealem w półfinale teraz 5 punkcików zabrakło do brązu (co się stało Haywardowi?) - peszek to zaraza. muszę jednak przyznać, że po szoku zeszłego poniedziałku i 3 przegranych półfinałach H2H zapał fantasy mocno mi się ostudził - bo jak to możliwe żebym na tygodniu sprawdzał wyniki dopiero o 7 wieczorem, zamiast tradycyjnej analizy o 7 rano. wypalony gratuluję zwycięzcom i czekam na powrót emocji w nowym sezonie!
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez Dig 6 kwi 2015, o 11:12

:R

Obrazek

Tytuł obroniony. Zadecydowała sobota (do tego czasu na styku było 6 kategorii) gdzie moi zawodnicy rzucili 16 trójek i dzięki temu udało się wygrać tę kategorię (dopiero trzeci raz w sezonie). Wczoraj pozostało mi już tylko pilnowanie 3 oraz strat i nawet nie ryzykowałem obrony asyst, steali i punktów. Niespodziewanie Gerard (pewno przez święta) zapomniał wczoraj wystawić o 19 Arizy, ale ostatecznie nie miało to wpływu na ostateczny wynik.
Zwycięstwa by nie było, gdyby nie udało mi się ponownie pobrać Hassana (FG%) i Iggiego (7x3), ale chyba największy wpływ miało pobranie cichego MVP finałów Tollivera (16x3).

W przeciągu całego sezonu kluczem do sukcesu okazała się postawa CP3 oraz Jordana, obaj grali na najwyższym poziomie i nie opuścili żadnego meczu. W trakcie rozgrywek udało się też pobrać Hassana oraz kilku ważnych dla mojej drużyny zawodników: E.Davisa, T.Allena i A.Iguodale. Największym rozczarowaniem natomiast okazał się Rubio, większość sezonu przesiedział u mnie na ławce.

Gratki dla wszystkich medalistów i dla gooza, który pechowo drugi rok z rzędu trafił na mnie w półfinale. Dzięki wszystkim za grę i emocje z tygodnia na tydzień i do zobaczenia w następnym sezonie.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez Gerard 6 kwi 2015, o 12:01

Gratulacje Dig, w pełni zasłużone zwycięstwo. Rozegrałeś finał lepiej taktycznie.
Na początku zastanawiałem się czy nie pójść w small ball (co powinienem był), ale dobry wynik w półfinale w zbiórkach zachęcił mnie do walki o tę kategorię (niestety tu tydzień zawalił Draymond). W połowie tygodnia znowu chciałem zmienić taktykę, ale z kolei prowadziłem w stratach, więc jeszcze raz postawiłem na Koufosa i zbiórki. Niespodziewanie załatwiłeś mnie wtedy w trójkach (damn you Tolliver) i zrobiło się po ptokach.
MVP finałów to IMO CP3 (91 pkt, 10 3p, 35 asyst przy 4 stratach i świetnych %), choć miałeś też nosa do pobrań - Iggy, Tolliver, Mack, Prigioni, Foye, czy wyrzucony przeze mnie wcześniej, gad demyt, Terrence. Wszyscy grali rewelacyjnie, ba, nawet Jason Terry zagrał dobry mecz! ;-).
BTW nauka dla pozostałych podiumowiczów - nie zostawać bez kasy na PO! Wszystkie ciekawe pobrania z waiverów szły do Diga za 1$ ;-)
Gratulacje dla Pitrka za wygraną o włos z Goozem. Ja oczywiście melduję się za rok i liczę na co najmniej podobne emocje!
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez bulek 6 kwi 2015, o 15:32

Damn, tak coś czułem, że przegrałem z późniejszym mistrzem i przyłączam się do gratek, tym bardziej, że moje miejsce było wyżej niż na miejscach 5-8. Ale w ogóle te mecze są bez sensu, ja już zlałem sobie sprawę, fly guy też już o nic nie walczył, więc te mecze są o kant dupy rozbić.

Bez sensu zlałem pumeksa. Tizz się utrzymał, choć nie zasłużył, a i ja nic na tym nie skorzystałem. Powinienem był wygrać tyle, by mieć PO, a a nie na siłę, by go udupić. Chciałem pójść po sportowemu i huja to dało.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez pumeks 6 kwi 2015, o 19:33

bulek napisał(a):Damn, tak coś czułem, że przegrałem z późniejszym mistrzem i przyłączam się do gratek, tym bardziej, że moje miejsce było wyżej niż na miejscach 5-8. Ale w ogóle te mecze są bez sensu, ja już zlałem sobie sprawę, fly guy też już o nic nie walczył, więc te mecze są o kant dupy rozbić.

Bez sensu zlałem pumeksa. Tizz się utrzymał, choć nie zasłużył, a i ja nic na tym nie skorzystałem. Powinienem był wygrać tyle, by mieć PO, a a nie na siłę, by go udupić. Chciałem pójść po sportowemu i huja to dało.


:) To prawda. Trochę bez sensu.
Cóż, z jednej ligi się spada, a w innej awansuje.
Zleję Cię za dwa sezony.
Avatar użytkownika
pumeks
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 46
Dołączył: 23 wrz 2012, o 14:18
Lokalizacja: joust.pl
Medale: 2
Podium Roto (2)
Drużyna fantasy (poza keeper): NEVERWINS
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: CZYSTA GRA, CZYSTY SPIRYTUS!

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez Nalesnick 7 kwi 2015, o 06:15

Gratuluje zwycięzcom.
Trochę mnie zaskoczył ten wynik ale tak to bywa w formule H2H.
Ja chyba jednak skończę z tą zabawą a wynik dodatkowo mnie do tego "zachęca"
Nie oglądam NBA, nie śledzę wiadomości z ligi. Gram tylko na statach a to nie wystarcza.
Dodatkowo zauważyłem, że strasznie potrafią mnie wyniki z rana zdołować i popsuć humor na cały dzień.
Dlatego pora to chyba skończyć.
Przegrałem w tym roku niemalże na wszystkich frontach i chyba pora odejść w "niesławie".
Chętnych na moje miejsce nie brakuje, więc pozostaje mi życzyć im powodzenia.
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez pitrekk 7 kwi 2015, o 07:36

udalo sie rzutem na tasme wywalczyc braz :) moje szalencze rotowanie polowa skladu jednak przynioslo jakis efekt :) Dzieki gooz za emocjonujacy matchup i gratulacje dla zwyciezcy. Obronic tytul w takiej lidze to nie byle co.

Nalesnick - jeszcze za wczesnie na emeryture! Ja rok temu pisalem, ze czuje sie wypalony, ale odpoczalem, naladowalem baterie i od wrzesnia znow nerwowo przebieralem nogami w oczekianiu na kolejny sezon. Nie ma co podejmowac pochopnych decyzji!
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron