2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez KapitanPlaneta 23 mar 2015, o 16:33

Gratuluję Tobie zwycięstwa i całej czwórce awansu. Mam nadzieję, że dołączę do was za tydzień :P Wygrałeś w pełni zasłużenie wykręcając nieprzeciętne cyferki w prawie każdej kategorii. Przyznaję, że przeoczyłem Twoją serię zwycięstw z końcówki RS, może gdybym był bardziej świadomy zagrożenia to starałbym się tak pokombinować żeby rozminąć się z Tobą w PO :P . Co się stało to się nie odstanie. Wypada jeszcze ponarzekać na kontuzje, które dopadły mnie akurat w takim momencie kiedy wydawało się, że mam wszystko poukładane. Końcówka RS bez Griffina, chwilę przed PO sezon skończył Matthews, a przez cały tydzień kłopoty ze zdrowiem mieli Conley, Lowry i Korver. Absencja tej trójki mocno pokrzyżowała mi plany i wyraźnie ograniczyła szanse na awans do następnej rundy. Na szczęście w tym sezonie odpadnięcie na tym etapie jeszcze nie zamyka szans na awans, więc jeszcze nic straconego. W przeciwnym razie mógłbym mówić o sporym pechu, a tak mogę się pocieszać tym, że wciąż gram o coś :). Mam nadzieję na pozytywny koniec i liczę, że w tym tygodniu nic mi już nie przeszkodzi w pokonaniu mojego rywala.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez barcalover 25 mar 2015, o 13:53

Jest niesamowicie równo póki co w półfinałach. W pojedynku Amatorów z moją ekipą jest 4-4 i wydaje się, że jeszcze każda kategoria jest otwarta. Ciężko mi będzie utrzymać tempo przeciwnika bez LMA i Haywarda, ale robię co mogę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

No i widzę, że walka o 2 pozostałe miejsca dające awans do 1 ligi też bardzo zażarta.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez barcalover 30 mar 2015, o 09:22

Mamy finalistów i mamy pełne grono graczy, którzy w przyszłym sezonie zagrają w 1 lidze!

Gratulacje dla Ballmovement Purists, SiXers, jordana20, Amatorów oraz Raging Ravens i God of Thunder.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez KapitanPlaneta 30 mar 2015, o 17:05

Nareszcie mogę odetchnąć :). Rywalizacja była naprawdę zacięta i wielkie brawa dla Chicago Warriors za walkę do samego końca. Zdecydowały detale i moje ciągle rotacje składem, które przyniosły na szczęście pożądany efekt. Było kilka dni w tym tygodniu kiedy byłem mocno sfrustrowany postawą moich graczy, zwłaszcza brakiem bloków, ale koniec końców wszystko potoczyło się dobrze. Jeszcze raz gratuluję pozostałej 5 awansu i mam nadzieję, że w komplecie wszyscy zameldujemy się na starcie kolejnego sezonu w I lidze :K.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez pokor88 30 mar 2015, o 22:01

Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.
Avatar użytkownika
pokor88
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 88
Dołączył: 6 wrz 2014, o 20:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Amatorzy
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram już w innej lidze fantasy i chcę zagrać w jeszcze jednej :)

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez barcalover 30 mar 2015, o 22:13

pokor88 napisał(a):Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.


Wygrałem dwoma pobraniami wczoraj. Chyba jednak miałeś poświęcić Jamala i też łowić bardziej na FA ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez pokor88 31 mar 2015, o 22:59

barcalover napisał(a):
pokor88 napisał(a):Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.


Wygrałem dwoma pobraniami wczoraj. Chyba jednak miałeś poświęcić Jamala i też łowić bardziej na FA ;)


Jakoś nie jestem zwolennikiem takich transferów i nie mam tyle czasów aby się zastanawiać kogo by się opłacało wziąć itp. Dla mnie transfery raz czy dwa w tygodniu są bardziej sprawiedliwe niż możliwość każdego dnia. W sumie po to jest draft aby skład jakiś wybrać a później trochę go korygować :)
Avatar użytkownika
pokor88
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 88
Dołączył: 6 wrz 2014, o 20:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Amatorzy
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram już w innej lidze fantasy i chcę zagrać w jeszcze jednej :)

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez yblue 1 kwi 2015, o 16:30

Podzielam poniekąd zdanie Pokora. Brak limitów daje co prawda możliwość szybkiej korekty pobrania, które po namyśle uzna się za błąd, jednak z drugiej strony wkurzające jest jak ktoś niemal cały tydzień czatuje w nocy i streamuje po 4-5 graczy ;) Co do finału to póki co jest dość równo, ale obawiam się, że ewentualny odpoczynek Stefka w b2b + brak Favorsa i MKG (jakby nie mogli pauzować tydzień temu kiedy miałem 9-0..) może poskutkować porażką w moich mocnych kategoriach i zaważyć na ostatecznym wyniku. Jak na razie jednak piłka jeszcze w grze :)
Avatar użytkownika
yblue
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 33
Dołączył: 2 paź 2013, o 14:43
Drużyna fantasy (poza keeper): Raging Ravens
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez barcalover 1 kwi 2015, o 17:26

Właśnie o to chodzi by nagradzać za aktywność, spryt na FA i mimo wszystko spore ryzyko przy niektórych pobraniach. Na pewno jest to o wiele ciekawsze, niż jechanie na rosterze z draftu + 2 trady ;)

Ja przez pół sezonu zasadniczego szorowałem dno tabeli, a później postawiłem wszystko na jedną kartę – wymieniłem Walla i Kawhiego i mimo problemów z urazami Gibsona, Sullego i kilku innych, jakoś dałem radę, właśnie dzięki aktywności na FA, dotrzeć do PO, awansować, a teraz nawet walczę o mistrzostwo :)

W finale póki co mega równo i pewnie zdecydują szczegóły.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Postprzez yblue 1 kwi 2015, o 18:47

Źle mnie zrozumiałeś Barcalover. Nie chodziło mi (Pokorowi chyba zresztą tak samo) o ryzykowanie wymianami i pobieranie FA w trakcie sezonu - sam też zawsze szukam jakichś ciekawych grajków i trade'ów bo gra jest wtedy ciekawsza. Miałem na myśli wywalanie w trakcie PO po 4 graczy dziennie, żeby maksymalnie zapchać terminarz przeciętnymi zawodnikami, których usuwa się następnego dnia. Przy braku tygodniowych limitów pobrań jak w tej lidze, wystarczy dwóch czy trzech takich delikwentów i nie ma żadnych rozsądnych FA bo wszyscy są na waivers. Koniec końców ten format rozgrywek z draftem aukcyjnym jest i tak według mnie zdecydowanie najlepszy. Brakuje mi tutaj jeszcze tylko keepera na podobnych zasadach, ale liczę, że wkrótce pojawi się taka inicjatywa :)

W finale kluczowe mogą być % - ja tutaj liczę jednak na powrót Favorsa i T-Jonesa bo potrzebuję przeciwwagi dla moich ceglarzy :D
Avatar użytkownika
yblue
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 33
Dołączył: 2 paź 2013, o 14:43
Drużyna fantasy (poza keeper): Raging Ravens
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron