1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez hermman89 4 kwi 2016, o 10:23

Dig napisał(a):
A tak z innych rzeczy, co myślicie po sezonie o slocie IL? Ja teraz jestem przeciwko, jednak bez tego slotu jest ciekawiej i takich Butlerów by trafiło więcej na waivers. W następnym sezonie można też się zastanowić nad dwutygodniowym pojedynkiem finałowym, bo jest taka możliwość na yahoo. Może macie jakieś inne pomysły?


Jestem też za tym bez IL w H2H jest o wiele ciekawiej :)

Gratulację za zwycięzcy, zasłużenie wygrał !

Dzięki wszystkim za fajną rozgrywkę i do zobaczenia w przyszłym sezonie :B
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez pitrekk 4 kwi 2016, o 10:36

Dzięki Chłopaki i ponawiam mój apel, gdyby ktoś z pierwszej 10 się zastanawiał nad wcześniejszą emerytura to mogę się dorzucić do fotela bujanego ;-)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez bulek 4 kwi 2016, o 12:08

Co do nowych pomysłów...

Nigdy nie zakładałem ligi H2H, nie znam więc uwarunkowań Yahoo. Czy są możliwe play-outy?
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez jordan20 4 kwi 2016, o 12:31

jestem ZA IL-slotem,
popieram 2 tygodniowy final o ile jest technicznie mozliwy
Avatar użytkownika
jordan20
6th man
6th man
 
Posty: 207
Dołączył: 26 wrz 2013, o 13:11
Lokalizacja: nowa sól
Drużyna fantasy (poza keeper): jordan20
Numer gg: 7156393
Uzasadnienie rejestracji: szukam mozliwosci pogrania w nbafantasy

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 4 kwi 2016, o 12:39

Dozo w następnym sezonie, chłopaczyny dobre. Widzę wiele zacnych ksywek, więc cieszę się, że po pierwszym sezonie w drugiej lidze udało mi się do Was dołączyć. :K
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 4 kwi 2016, o 12:50

po stracie Bledsoe i Griffina nie dawałem sobie szans na utrzymanie a skończyło się brązem co świadczy najlepiej, że warto walczyć bez względu na okoliczności. 4 półfinały z kolei ale dopiero drugi medal w Budżetówce i po tak ciężkim sezonie biorę go z radością :) gratki dla kolegów z podium (Kapitan miał naprawdę najlepszy team i to się potwierdziło), dzięki za wszystkie pojedynki i dozo już za pół roku na nowym rozdaniu choć w znajomym gronie :) Andrew23, El-Maniaque, Pumeks wracają po roku, GRB i marcelomattsoy to starzy wyjadacze i tylko rk18tw z BarcaTeam będzie robić za prawdziwego debiutanta (oby ze skutkiem podobnym dla tegorocznych "świeżaków" :M )

jestem absolutnie za utrzymaniem IL spota - w H2H wężykowym on dodaje smaczku - ale tutaj jest za dużo zespołów, zbyt mały wybór z FA, by sobie pozwalać na granie bez tej opcji w wypadku mniejszych kontuzji). rozszerzenie PO o dodatkowy tydzień było możliwe i w tym roku - tylko z PO startującymi tydzień później. gram w jednej takiej lidze i tam zaczyna się właśnie faza finałowa trwająca półtora tygodnia (do końca prawdziwego sezonu). my z tego co pamiętam zaczęliśmy świadomie wcześniej, by ograniczyć wpływ absencji ważnych graczy ze względu na wypoczynki pod koniec sezonu
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez KapitanPlaneta 4 kwi 2016, o 15:39

W końcu mogę odetchnąć, udało mi się potwierdzić świetną dyspozycję z RS i zdobyć tytuł za pierwszym podejściem. Zdobyte trofeum jest moim najcenniejszym w fantasy i to naprawdę super uczucie móc się poczuć mistrzem ;).
barcalover napisał(a):Gratuluję również mojemu pogromcy z półfinału, który potwierdził dominację w tej lidze w finale i zasłużenie wygrał całe rozgrywki (swoją drogą - niesamowicie wygląda ta 1 rundo PO przy Twoich wynikach w półfinale i finale Kapitanie :) ).

Dzięki! Nie da się ukryć, że w fantasy trzeba też mieć trochę szczęścia, które niestety opuściło mnie w I rundzie. Musiałem walczyć z kontuzjami kluczowych graczy i cudem udało się przetrwać. Dobrze, że w kolejnych rundach już nie było tak nerwowo.
Dig napisał(a):Za cały komentarz finałowego pojedynku wystarczy to, że mimo tylko 3 meczów w tygodniu Drummonda i CP3 pobiłem w zbiórkach i asystach swoje rekordy sezonu i nie wygrałem tych kategorii. Gratulacje Kapitanie :K

Walczyłeś dzielnie, trochę się obawiałem czy nie za mało rotuję składem, ale okazało się to niepotrzebne. Cały mój zespół zaprezentował się znakomicie, do tego Butler rozkręcił się w najlepszym możliwym momencie i w efekcie udało się osiągnąć elitarne rezultaty w poszczególnych statystykach, a zwłaszcza w zbiórkach.

Gratuluję dwóm pozostałym medalistom, wszystkim grającym do końca dziękuję za walkę i ufam, że w komplecie spotkamy się na starcie kolejnego sezonu :K. Motywacji mi na pewno nie zabraknie, choć obronić tytuł zdecydowanie nie będzie łatwo. Poza tym podziękowania należą się Mikrofalówce za urozmaicenie rywalizacji i mam nadzieję, że wytrwa on w publikowaniu swoich zestawień także w następnym sezonie :).
Ostatnio edytowano 4 kwi 2016, o 22:50 przez KapitanPlaneta, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Dig 4 kwi 2016, o 18:23

KapitanPlaneta napisał(a):Cały mój zespół zaprezentował się znakomicie, do tego Butler rozkręcił się w najlepszym możliwym momencie i w efekcie udało się osiągnąć elitarne rezultaty w poszczególnych statystykach, a zwłaszcza w zbiórkach.


Pod koniec tygodnia już zacząłem się obawiać o mój zeszłoroczny rekord ligi w zbiórkach :D, ale ostatecznie twoi zawodnicy byli dla mnie łaskawi i zostawili go w spokoju.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez KapitanPlaneta 4 kwi 2016, o 18:53

Jak to powiedział ostatnio Steve Kerr: "People break records. Championships last forever." ;)
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez bulek 4 kwi 2016, o 21:12

Gratuluję zwycięzcy i pozostałym medalistom. Ja niepotrzebnie sprzedałem Kaya, od tego momentu zaczęła się moja degrengolada. Ale w ogóle fatalnie rozegrałem draft, to wszystko miało się potoczyć inaczej. Nie jest to moja jedyna liga na sznurku, z której spadam, więc sezon raczej z dupy.

Niemniej ponawiam pytanie - play outy dla drużyn z 9-16 są możliwe? Wtedy każda drużyna by grała do końca o możliwość utrzymania, oczywiście poza olewusami. Bowiem jeśli są play-offy wyłaniające mistrza, można zrobić play-outy wyłaniające spadkowiczów i wtedy GM-owie z miejsc 9-10 nie byliby od razu bezpieczni.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron