1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 20 mar 2016, o 08:24

Witamy serdecznie w dzisiejszym odcinku szachów fantasy! Głównymi bohaterami będą Gerard i barcalover, których drużyny będą dzisiaj kończyć pojedynek na szczycie ćwierćfinałów 1 Ligi H2H BudgetSznur.

http://s12.postimg.org/ewfr2o30d/h2h.jpg

Gerard ma już pełny skład. Ja wczoraj zostawiłem Waitersa w nadziei, że dorzuci ze 2-3 asysty, niestety ten wspaniały gracz dorzucił 1 asystę, notując jednocześnie 5 strat :| Brook Lopez złapał wirusa i przed ostatnim dniem rozgrywek wygląda na to, że będzie cieplutko.

Wydaje mi się, że przegram 4-5, ale zobaczymy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 21 mar 2016, o 09:02

udało się wyrwać zwycięstwo od The Lego mimo strasznego błędu taktycznego z wystawieniem wczoraj Olynyka (liczyłem na jakieś tróje) zamiast Lopeza. wówczas miałbym spokojną wygraną w REB a tak było liczenie na słabszy mecz Favorsa. w innych parach widzę też było na styk a w finale spotka się na pewno ktoś ze "starych" z którymś z debiutantów :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Dig 21 mar 2016, o 09:35

Znów emocje do ostatniego spotkania i to we wszystkich parach. W piątek popełniłem błąd nastawiając się na wygranie steali a nie na FG, ale wczoraj moi wysocy dali popis i udało się rzutem na taśmę wygrać i awans stał się faktem pomimo słabszego meczu CP3. Znów okazało się że PO to zupełnie nowe rozdanie i każdy wynik jest możliwy (drugi sezon pod rząd 8 eliminuje 1). Mimo że yblue rządził cały sezon w lidze i do tego aż 5 meczy zagrał Lowry, to w kluczowym momencie zabrakło statów wysokich graczy (tylko po 3 mecze Dienga, Townsa i Hassana).

W tym sezonie tradycji stało się zadość i trzeci sezon pod rząd w półfinale mamy klasykę gatunku :D. Niesamowite że znów spotykamy się z goozem na tym samym etapie rozgrywek i znów zapowiada się arcyciekawy pojedynek w którym wszystko jest możliwe.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 21 mar 2016, o 09:43

mam dużo gorszy schedule a scrapami trudniej będzie uzupełniać dziury, bo w podobnych aspektach jesteśmy mocni także obawiam się, że nie wyjdzie mi do trzech razy sztuka :)
niesamowite jest też to, że gdyby Benon miał asystę więcej a Gerard nie przyspał czwartku i nie sprezentował wygranej Barcaloverowi to mielibyśmy w półfinale samych staruchów :) więc może nie było z nami aż tak źle, jak to było notorycznie podkreślane wcześniej :P
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez yblue 21 mar 2016, o 10:17

Gratulacje dla Diga, który zaliczył mocny tydzień i dobrze rotował zawodnikami. Moim błędem było przede wszystkim nieposadzenie w weekend na ławkę Haywarda, kiedy mogłem spodziewać się, że może on tylko zaszkodzić w FG%, które było jedyną nierozstrzygniętą wówczas kategorią. Plany zepsuł też Whiteside, który przez cały tydzień zaliczył ledwo 4 bloki, choć w poprzednich meczach z Nuggets czy Hornets ładował po 10.

Wydaje się, że faworytem do wygrania jest raczej Purists, który ma największą głębię składu i niewykorzystany budżet, ale jak pokazała pierwsza runda niespodzianki w PO nikogo nie powinny dziwić. Powodzenia dla ekip, które pozostały w grze i widzimy się za kilka miesięcy - budżetowe H2H to jednak zdecydowanie najciekawszy format, zwłaszcza w zestawieniu z nudnym roto bez poczucia bezpośredniej rywalizacji :)
Avatar użytkownika
yblue
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 33
Dołączył: 2 paź 2013, o 14:43
Drużyna fantasy (poza keeper): Raging Ravens
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 21 mar 2016, o 10:20

goozman napisał(a): Gerard nie przyspał czwartku i nie sprezentował wygranej Barcaloverowi


Byłoby 4-4 i remis w trójkach, które na pewno bym wzmocnił w ostatnim dniu wiedząc, że nie mam nic do stracenia.

Zresztą, pewnie cały pojedynek potoczyłby się inaczej w pt-sob-nd, więc wg mnie nie do końca jest tak, jak mówisz. Ale to prawda - Gerard ułatwił mi awans.

Teraz na horyzoncie Kapitan, który bardzo szczęśliwe awansował do półfinału, ale teraz jest jeszcze mocniejszy, dzięki pobraniom z waiverów i nie widzę dla siebie większych szans. Zobaczymy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez pitrekk 21 mar 2016, o 13:12

Nie wybiera się ktoś z pierwszej dziesiątki na wcześniejszą emeryturę?;-)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Gerard 21 mar 2016, o 14:23

Yup, prawda jest taka, że moi gracze stanęli na wysokości zadania tylko GM zawalił sprawę. Trzeba się walnąć w klatę i z pokorą przyjąć porażkę. Gratulacje dla Barcalovera, mam nadzieję, że dojdziesz do finału, ale tam już będę kibicował komuś ze "staruchów" ;-) Gratulacje też dla Kapitana, Diga i Gooza, półfinał pomiędzy dwoma ostatnimi znowu zapowiada się miodnie.
Ja w przyszłym sezonie liczę już na więcej czasu wolnego więc i podejście obiecuję bardziej poważne. See ya next year.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez KapitanPlaneta 21 mar 2016, o 15:19

Wymęczony remis o który drżałem do ostatniej minuty. Benon miał bardzo dobry tydzień, u mnie dały znać o sobie kontuzje i przez ostatnie trzy dni toczyłem rozpaczliwą walkę o wygranie w asystach albo stealach. Na szczęście udało się obronić honor najlepszej czwórki po sezonie regularnym.

barcalover napisał(a):Teraz na horyzoncie Kapitan, który bardzo szczęśliwe awansował do półfinału, ale teraz jest jeszcze mocniejszy, dzięki pobraniom z waiverów i nie widzę dla siebie większych szans. Zobaczymy


Oj, umniejszasz sobie trochę :P. Znowu po cichu zrobiłeś bardzo dobrą robotę pobierając wartościowych FA i masz dużo mocniejszy zespół niż podczas naszego starcia w RS. Pobrałem moich centrów z powrotem, ale już widzę że może mi się to odbić czkawką, bo obaj mają problemy z plecami i są dzisiaj questionable :G. Podobno Gasol się przymierza do powrotu i oby to nastąpiło jak najszybciej, bo w przeciwnym wypadku może być ze mną znowu krucho.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 22 mar 2016, o 00:49

ZAPOWIEDŹ PÓŁFINAŁÓW PLAYOFF

Obrazek

Zaskakująco ciężką przeprawę w 1 rundzie z ekipą The Tramwajs miała drużyna Ballmovement Purists. Rywalizacja tych dwóch ekip zapowiadała się raczej jednostronnie, a tymczasem Tramwajom udało się wyciągnąć remis. Mało tego, z nikim Ballmovement Purists w tej 1 rundzie by nie wygrali! Gdyby przeprowadzić symulacje minionego tygodnia to okazałoby się, że Ballmovement Purists byli najgorsi wśród wszystkich 8 drużyn, zaś ekipa God of Thunder była zdecydowanie najlepsza. Ciekawe jest jednak to, czy God of Thunder byliby w półfinale, gdyby nie błąd Gerarda. Ciężko powiedzieć, ale faktem jest to, że to właśnie Nygusy Gerarda byli 2 ekipą tego tygodnia. 1 runda jednak już jest za nami i czas na spotkanie, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Przede wszystkim ta para to starcie ekip, których kategoria PTS należy do tych najsilniejszych. Obie należą do top3 ligi, a w minionym tygodniu God of Thunder i Ballmovement Purists byli najlepsi w PTS z wszystkich drużyn grających w 1 rundzie playoffs. Oprócz punktów obie drużyny osiągają bardzo podobne rezultaty w FG%, 3PTM, STL i BLK, a bez emocji powinno być w 2 kategoriach AST (przewaga God of Thunder) oraz TO (przewaga Ballmovement Purists, choć w 1 rundzie uzyskali najgorszy wynik z całej stawki). Jeśli Ballmovement Purists zapomną o tym słabszym tygodniu i powrócą do formy, która reprezentowali przez większą część sezonu to powinniśmy być świadkami naprawdę świetnej rywalizacji, w przeciwnym razie może być tak jak w 14 lub 15 tygodniu, kiedy barcalover dominował rywala.

Obrazek

W tej parze o finał powalczą drużyny, które teoretycznie wyglądają słabiej niż zespoły God of Thunder i Ballmovement Purists. Z jednej strony ekipa, która zanotowała gorszy tydzień niż The Lego, a mimo to wygrali swoją parę, a drugiej strony 9 drużyna sezonu (według moich symulacji). To jednak jest złudzenie, gdyż obie ekipy pokazały że nie należy ich lekceważyć. Zarówno Red Panthers jak i BukkakeB w moim odczuciu sprawili nie małą niespodziankę pokonując odpowiednio Raging Ravens i The Lego. Szczególnie postawa Red Panthers była dla mnie sporym zaskoczeniem, jednak patrząc na ich rosnącą formę z końcówki sezonu regularnego można było przyjąć, że mogą być silniejsi niż normalnie. I to się sprawdziło! Pantery zaliczyły świetny tydzień w statystykach REB i BLK (najlepsi w minionym tygodniu), co z pewnością niepokoi BukkakeB którzy w tych kategoriach również nie należą do ułomków. Ponadto w tym tygodniu Red Panthers równie dobrze spisali się w FG% (2 msc), czyli w kolejnej ulubionej kategorii BukkakeB. To jednak nie koniec ciekawostek, bo obie te drużyny mają IDENTYCZNE słabe punkty. Wśród 4 najgorszych kategorii obu tych drużyn widnieje FT%, 3PTM, PTS i AST. Można więc powiedzieć, że w tej parze może paść każdy wynik. Chociaż nie należę do tej ligi to z ciekawością będę śledzić starcie tych 2 ekip. Mimo, że na papierze wyglądają mniej ciekawiej niż 1 para, to tu może stać się niemal wszystko. Nawet 7-1 jak w jedynym jak dotąd bezpośrednim starciu tych 2 drużyn z 15 tygodnia.
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron