1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 11 mar 2016, o 11:12

Jako, że bardzo ciekawa jest też sytuacja na miejscach 2-6 i 7-8, wrzucam jeszcze jedną "tabelkę" na dziś:

2. Ballmovement Purists 92-66-4 (7-1) 99-67-5 (0,594)
3. BukkakeB 92-67-3 (1-7) 93-74-4 (0,555)
4. The Lego 92-68-2 (4-5) 96-73-2 (0,567)
5. Nygusy Gerarda 91-68-3 (1-8) 92-76-3 (0,547)
6. God of Thunder 89-72-1 (5-4) 94-76-1 (0,553)
7. The Tramwajs 85-75-2 (3-6) 88-81-2 (0,520)
8. GL team 82-79-1 (8-1) 90-80-1 (0,529)

Formułka na pct yahoo:
(Wins + [Ties * 0.5]) / Total Games Played

Więc w tym momencie pary 1 runda PO wyglądałaby tak:
1. Raging Ravens - 8. The Tramwajs
4. BukkakeB - 5. God of Thunder
3. The Lego - 6. Nygusy Gerarda
2. Ballmovement Purists - 7. GL team
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 14 mar 2016, o 01:56

bardzo mi się nie podoba co zrobił Tizz - rozumiem frustrację spadkiem i ilością kontuzji ale wywalenie tuż przed PO, w lidze z IL spotem Butlera to ewidentny szwindel, który zapewne wpłynie na osteteczne wyniki (co prawda miał jeszcze Conleya i Burksa z INJ ale oni też polecieli troszkę później). jest to też dowód, że nie możemy w przyszłości grać z ustawieniem Can't Cut List Provider: None bo nie wszyscy managos jak widać są dostatecznie dojrzali i nie umieją znieść porażki z honorem
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 14 mar 2016, o 08:29

goozman napisał(a):bardzo mi się nie podoba co zrobił Tizz - rozumiem frustrację spadkiem i ilością kontuzji ale wywalenie tuż przed PO, w lidze z IL spotem Butlera to ewidentny szwindel, który zapewne wpłynie na osteteczne wyniki (co prawda miał jeszcze Conleya i Burksa z INJ ale oni też polecieli troszkę później). jest to też dowód, że nie możemy w przyszłości grać z ustawieniem Can't Cut List Provider: None bo nie wszyscy managos jak widać są dostatecznie dojrzali i nie umieją znieść porażki z honorem


Trzeba się temu przyjrzeć, bo w innej lidze też mamy dyskusję na temat "Can't Cut List Provider". Z tego co czytałem, ta lista zawsze zabrania zwolnić gracza - ktoś jest w stanie potwierdzić, czy w razie "out of season" można kogoś zrzucić?

Tymczasem sezon regularny dobiegł końca:
Obrazek

Z ligi spadły drużyny z miejsc 11-16, czyli:
murzyńskie czarnuchy,
Bonafide Dawgz,
Trefl Sopot,
Amatorzy,
jordan20(j.sprawka),
2good4noobs

2 z tych 6 menagos byli beniaminkami, czyli po sezonie w 1 lidze wracają do 2 ligi.
2good4noobs niemal na 100% zostanie wyrzucony z rozgrywek, więc w 2 ligach będzie więcej miejsc dla nowych graczy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Dig 14 mar 2016, o 08:30

Działo się w tym ostatnim tygodniu dużo i rzutem na taśmę udało mi się wywalczyć 8 miejsce, niestety kosztem straty kilku graczy. Wczoraj bulek nie wystawił wszystkich graczy, ale widzę że nie miało to znaczenia bo przy 5 4 także bym awansował, a wcześniej w tygodniu walczył o dobry wynik.

W pierwszej rundzie trafiam na lidera z którym spotkałem się w przedostatniej kolejce i o mojej przegranej zaważył tylko jeden blok i jedna strata, więc wszystko jest możliwe mimo piekielnie mocnego składu przeciwnika.

Wygląda na to że w USA była dziś zmiana czasu na letni, więc pobrania od tego tygodnia są już od 8 rano.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez bulek 14 mar 2016, o 09:09

No zapomniałem wystawić teamu na dzisiaj, bym wygrał punkty i tylko punkty, ale dobrze, że nie miało to znaczenia na obsadę PO.

Ten sezon mi nie wyszedł - wrócić do 1 ligi będzie ciężko, bo PO często to jest loteria już, ale oby by lo fajne towarzystwo do grania najlepiej bez żadnych olewusów.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 14 mar 2016, o 09:39

oj Bulek to niewystawienie składu w niedzielę (wcześniej widziałem też w piątek Morris był na benchu) mocno niepoważne i wygląda na "podkładkę". ten jeden punkt za PTS (a blisko byłoby tez w BLK i 3PTM) miałby dla KNT przeogromne znaczenie, gdyby on sam się trochę mocniej postarał wygrać z Gerardem (ale może widząc jaja w waszej parze stracił zapał..) ten z kolei wynik przemieszał miejsca 3-5 i ja zamiast grać z Gerardem trafiam na o wiele bardziej groźnego dla mnie The Lego
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 14 mar 2016, o 09:58

barcalover napisał(a):Trzeba się temu przyjrzeć, bo w innej lidze też mamy dyskusję na temat "Can't Cut List Provider". Z tego co czytałem, ta lista zawsze zabrania zwolnić gracza - ktoś jest w stanie potwierdzić, czy w razie "out of season" można kogoś zrzucić?


https://help.yahoo.com/kb/SLN6850.html

sprawdziłem w innej lidze gdzie mam tą listę i Butler jest z niej obecnie zdjęty (obecnie to tylko 17 nazwisk) także nawet to nie chroniłoby przed tego typu "zagraniami"
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 14 mar 2016, o 10:02

goozman napisał(a):
barcalover napisał(a):Trzeba się temu przyjrzeć, bo w innej lidze też mamy dyskusję na temat "Can't Cut List Provider". Z tego co czytałem, ta lista zawsze zabrania zwolnić gracza - ktoś jest w stanie potwierdzić, czy w razie "out of season" można kogoś zrzucić?


https://help.yahoo.com/kb/SLN6850.html

sprawdziłem w innej lidze gdzie mam tą listę i Butler jest z niej obecnie zdjęty (obecnie to tylko 17 nazwisk) także nawet to nie chroniłoby przed tego typu "zagraniami"


No właśnie. Ja mam same złe skojarzenia z tą listą, także raczej trzeba będzie żyć z tym, że niektórzy zrobią zagranie, które jest nieco niesprawiedliwe w stosunku do reszty graczy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Dig 14 mar 2016, o 10:32

Zgadza się, w piątek bulek nie wystawił jednego gracza na PF, Morrisa (miał jedną trójkę) lub Cauley-Steina (miał jeden blok), ale tak samo w piątek Amatorzy nie wystawiły Brewera (wtedy czarnuchy miały ciągle szansę na 8 1). I nie mogę mówić że bulek mi się podłożył, bo z każdym innym by wygrał w blokach i w sobotę jeszcze pobrał Hairstona licząc na 3 i pkt. Ja sam musiałem wywalać graczy będących w gazie żeby osiągnąć zwycięstwo (Mack, Allen) i w całym tygodniu nikt nie miał ze mną szans w blokach, stealach i zbiórkach, a asysty bym przegrał tylko z jordanem, więc zwycięstwo wywalczyłem sobie sam. A knt długo prowadził z Gerardem bardzo wysoko (dopiero po sobocie się zmieniło) i przed niedzielnymi meczami nadal mógł wygrać 6:3 i by miał awans. Mógł to nawet osiągnąć tym samym składem gdyby Calderon nie rzucił trójki w ostatniej sekundzie i byśmy mieli dogrywkę w LA.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 14 mar 2016, o 10:49

PODSUMOWANIE 19 KOLEJKI
Obrazek

Tak więc wiemy już wszystko. Do ostatnich minut 19 kolejki trwała walka o awans do playoffów między 3 zespołami: GL Team, Red Panthers i Starks Team BS H2H. Niestety Starksi zanotowali bardzo słaby tydzień i praktycznie już w połowie kolejki było wiadomo, że o 8 lokatę już nie powalczą. Ekipa GL Team przez spory okres wygrywała z Nygusami Gerarda i wydawało się, że jest na dobrej drodze do zwycięstwa, bo rywale byli w słabej dyspozycji (najgorszy tydzień w wykonaniu Nygusów), a na dodatek Red Panthers męczyli się z Trefl Sopot. Niestety dla nich Red Panthers zdołali pokonać ekipę Treflu Sopot, a na dodatek sami w 2 dni stracili całą przewagę i przegrali swoją parę 3-4. Ból pozostanie mocny bo akurat ten tydzień okazał się jednym z najgorszych w sezonie, a dla Panter jednym z lepszych. W cieniu tej walki kolejny kapitalny tydzień zanotował Ballmovement Purists, którzy są obecnie bezsprzecznie najsilniejszym zespołem w lidze. Ich rywale w playoffach - The Tramwajs są niemal na straconej pozycji, tym bardziej jeśli popatrzymy na ostatnią dyspozycję Tramwajów. Póki co jednak ominę zapowiedzi poszczególnych par bo o tym napiszę już wieczorem (o tym co szykuję napisałem krótką notkę pod spodem tego podsumowania).

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 19 KOLEJCE
Obrazek

Szczęściarz tygodnia:
Bardzo nietypowy tydzień, gdyż... w tym tygodniu nie było żadnego szczęściarza. Wszyscy którzy wygrali swoją parę uzyskali wynik, który mniej więcej odzwierciedlał realną formę z tego tygodnia. W ten sposób w ostatniej kolejce mamy historyczne wydarzenie - brak fuksiarza :)

Pechowiec tygodnia:
Tu już natomiast można coś napisać. The Lego chyba bardzo chce być stałym bywalcem w którejś z tych dwóch rubryk. Ostatnio hermann bardziej "umiłował" sobie tą rubrykę i po raz drugi z rzędu został pechowcem tygodnia. Również po raz drugi z rzędu znajduje się na podium, ale nie ratuje go to przed porażką. Dziś jednak porażka boli jeszcze bardziej, bo nie zostali pokonani przez najlepszą drużynę tygodnia, lecz przez ekipę która w tym tygodniu nie wypadła lepiej niż oni. God of Thunder uzyskali mniej punktów w symulacji, jednak i tak zdołali wygrać z The Lego 5-4. Dla The Lego pozostaje w tym momencie pocieszenie - z Ballmovement Purists i Raging Ravens przegraliby jeszcze wyżej.

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
-

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Nygusy Gerarda - 58 punktów (poprzedni rekord 63 z 11 tyg.)

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:
-
Najgorsze:
-

Inne ciekawostki:

Wraz z końcem sezonu zakończyła się seria wygranych par Yahoo pod rząd w wykonaniu Raging Ravens. Taka passa oczywiście dała tej ekipie pewne 1 miejsce w tabeli Yahoo. W ogóle w całym sezonie ta ekipa przegrała jedynie 2 pary - w 1 kolejce z Starks Team i w 8 kolejce z BukkakeB. Ci pierwsi już odpadli w walce o mistrza, ci drudzy mogą spotkać się z Raging już w półfinałach.

Po raz 9 w sezonie zespół z top3 tygodnia przegrywa swoją parę. Po raz trzeci dzieje się to za przyczyną ekipy The Lego.

W ostatnich 3 tygodniach Ballmovement Purists nie przegrali w żadnym z 45 przesymulowanych par. Zaliczyli 44 wygrane i 1 remis.

Ballmovement Purists w ostatnich 4 kolejkach zdobył tyle punktów w symulacjach co nieaktywny zespół 2good4noobs przez 11 tygodni.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
Obrazek

Na tym kończymy podsumowania tygodni. Teraz czas na playoffy - czyli na coś nowego. Wieczorem (lub jutro rano) zarzucę tu zapowiedzą 1 rundy playoffów. Podobne "preview" będę zarzucać co rundę, a po skończonym sezonie zamieszczę tu podsumowanie sezonu. Jeszcze do końca nie wiem w jakiej formie to przedstawię, jednak pojawi się tu parę statów/informacji których nie wrzucałem na co dzień. Póki co trzymajcie się. Wszystkim tym którzy pozostali na placu boju życzę powodzenia, a tym którzy już ten sezon skończyli (jak ja) już teraz życzę lepszego sezonu 16/17.
Ostatnio edytowano 14 mar 2016, o 17:15 przez mikrofalowka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron