1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Gerard 14 mar 2016, o 12:07

goozman napisał(a):oj Bulek to niewystawienie składu w niedzielę (wcześniej widziałem też w piątek Morris był na benchu) mocno niepoważne i wygląda na "podkładkę". ten jeden punkt za PTS (a blisko byłoby tez w BLK i 3PTM) miałby dla KNT przeogromne znaczenie, gdyby on sam się trochę mocniej postarał wygrać z Gerardem (ale może widząc jaja w waszej parze stracił zapał..) ten z kolei wynik przemieszał miejsca 3-5 i ja zamiast grać z Gerardem trafiam na o wiele bardziej groźnego dla mnie The Lego


Też liczyłem na matchup z Tobą, ew. z Lego, bo stracił Covingtona, a trafiłem najgorzej jak mogłem. Barca jest na fali i złoi mi dupsko okrutnie.
Ciekawie rozłożyły się ćwierćfinały, bo 4 nowicjuszy zmierzy się ze starą gwardią i prawdopodobnie dostaniemy srogie lanie :C . Dwa lata temu też 2 nowicjuszy (Wilq i Dig) pozamiatało ligę, teraz mamy powtórkę z historii.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 14 mar 2016, o 12:15

Wielkie dzięki za wszystkie podsumowania mikrofalówka! Też macie wrażenie, że te 19 tygodni zleciało niesamowicie szybko? :O

Gerard napisał(a):Też liczyłem na matchup z Tobą, ew. z Lego, bo stracił Covingtona, a trafiłem najgorzej jak mogłem. Barca jest na fali i złoi mi dupsko okrutnie.


Końcówkę sezonu mam faktycznie mocną, ale ciężko cokolwiek w tym momencie przesądzać. Liczę na zwycięstwo, choć wydawało mi się, że bardziej leży mi gooz i jego Bukkake.

Gerard napisał(a):Ciekawie rozłożyły się ćwierćfinały, bo 4 nowicjuszy zmierzy się ze starą gwardią i prawdopodobnie dostaniemy srogie lanie :C . Dwa lata temu też 2 nowicjuszy (Wilq i Dig) pozamiatało ligę, teraz mamy powtórkę z historii.


Bardzo ciekawa uwaga, nie zauważyłem tego. Poziom w tej lidze ogólnie był wg mnie wysoki, a zapowiada się, że w przyszłym sezonie dołączy do nas do 1 ligi jeszcze kilka znajomych twarzy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez knt 14 mar 2016, o 15:11

Kurwa, ale dałem dupy.
Bylem na wyjeździe z klientami od czwartku i piłem codziennie opór wiec tylko to mnie usprawiedliwia we własnych oczach :)
Powodzenia dla POwców.
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 14 mar 2016, o 15:31

knt napisał(a):Kurwa, ale dałem dupy.
Bylem na wyjeździe z klientami od czwartku i piłem codziennie opór wiec tylko to mnie usprawiedliwia we własnych oczach :)
Powodzenia dla POwców.


Wynajmujesz się klientom? W Dubaju?
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez KapitanPlaneta 14 mar 2016, o 16:26

mikrofalowka napisał(a):Ten jedyny remis miał miejsce z Red Panthers, czyli rywalami Ballmovement w 1 rundzie playoff.


Trochę się zaplątałeś tutaj, bo gram z Tramwajs, tak jak zresztą napisałeś na początku :P. Poza tym oczywiście jak zawsze genialna robota.

mikrofalowka napisał(a):The Tramwajs są niemal na straconej pozycji.


Obawiam się, że wcale nie będzie tak łatwo głównie z uwagi na fakt, że pewnie przez cały tydzień będę sobie musiał radzić bez Pau Gasola. O stracie na 2 tygodnie Crowdera już nawet nie wspominając.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 14 mar 2016, o 16:33

KapitanPlaneta napisał(a):
Obawiam się, że wcale nie będzie tak łatwo przede wszystkim przez fakt, że pewnie cały tydzień będę sobie musiał radzić bez Pau Gasola. O stracie na 2 tygodnie Crowdera już nawet nie wspominając.


Faktycznie, to sprawia, że możesz jednak być w zasięgu, bo w ostatnich kolejkach sezonu regularnego wyglądałeś jak murowany faworyt do miśka. Cóż, może jednak ten rewanż za poprzedni sezon w 2 lidze Ci się nie uda? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez KapitanPlaneta 14 mar 2016, o 17:00

W zeszłym sezonie też walczyłem z kontuzjami w pierwszej rundzie i teraz historia niestety się powtarza. Tym razem głębia mojego składu jest jednak dużo lepsza i myślę, że nawet pomimo tych istotnych absencji powinienem zachować konkurencyjność. O rewanżu pogadamy za tydzień o ile obaj wygramy swoje pojedynki ;).
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 14 mar 2016, o 21:08

KapitanPlaneta napisał(a):O rewanżu pogadamy za tydzień o ile obaj wygramy swoje pojedynki ;).


Jeśli obaj przegramy swoje pary, to też się spotkamy za tydzień ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 14 mar 2016, o 22:24

ZAPOWIEDŹ 1 RUNDY PLAYOFF

Jak czytać grafikę:
od góry: nazwa drużyny, bilans w tabeli Yahoo, zsumowana liczba punktów z wszystkich symulacji tygodni
Historia spotkań: wyniki spotkań z poszczególnych kolejek
Ostatnia dyspozycja: wykres przedstawia liczbę punktów zdobytych w symulacji tygodnia w ostatnich 5 tygodniach, w tabeli przedstawiono dokładną liczbę punktów i miejsce drużyny w danej kolejce.

Obrazek

To będzie trudny mecz dla obońców tytułu. Niemal rzutem na taśmę ekipa Red Panthers zdołała awansować do playoffów, a to wszystko w wyniku rosnącej formy w ostatnich tygodniach. Teraz mierzą się z ekipą, która 2-krotnie pokonała ich w sezonie regularnym. Do 3 razy sztuka? Będzie o to niezwykle ciężko bo mimo zwyżkowej formy i wygranej w symulacji z tymi rywalami w ostatniej kolejce to Raging Ravens są zdecydowanym faworytem. Skończyli sezon z 10 meczową serią wygranych w parach Yahoo, w ostatnich 4 tygodniach w symulacjach prezentują się gorzej jedynie od Ballmovement Purists. Pokonanie ich będzie bardzo trudne, ale na pewno nie jest niewykonalne. Przede wszystkim Red Panthers muszą bezwzględnie wygrać w 3 statystykach w których znajdują się w czołówce ligi. Są to REB, STL i BLK. Problem jednak jest taki, że Raging Ravens w tych statystykach również nie odstają. Ba! W blokach mają nawet lepsze wyniki niż Red Panthers. 3 wygrane kategorie nie pozwolą jednak awansować drużynie Diga dlatego trzeba będzie również pokonać rywala w 2 innych kategoriach z tym że tu jest krucho. Raging Ravens posiadają bardzo słabe statystyki asyst, jednak pod tym względem ekipa Panter wygląa nie wiele lepiej. W FG% różnice między oboma zespołami również są małe, jednak Ravens w ostatnich 3 kolejkach 2-krotnie byli najlepsi w tej kategorii z całej ligi. Jak sami widzicie sytuacja Red Panthers nie wygląda różowo i wszystko wskazuje na to, że tu niespodzianki nie będzie.

Obrazek

Każdy kto trafił na Ballmovement Purists może mówić o pechu, tym bardziej jeśli na nich trafia zespół który teoretycznie awansował kosztem 3 lepszych drużyn. Tramwaje przez 1 część sezonu nie wyglądali na zespół który może pograć w playoffach, do czasu aż w 11 tygodniu nastąpiło małe bum w wykonaniu tego zespołu. Pomiędzy 11 a 14 tygodniem kończyli każdy tydzień w top5 i wydawało się, że jesteśmy świadkami narodzin nowego kandydata do tytułu, niestety bardzo szybko dalsze tygodnie pokazały, że był to chyba jednak jednorazowy odpał tej ekipy. Końcówka sezonu w wykonaniu The Tramwajs była fatalna jednak dosyć dobre wyniki uzyskiwane na początku rozgrywek i dobre wykorzystanie świetnego okresu w połowie sezonu sprawiły, że The Tramwajs doczłapali się do playoffów. Tu jednak trafiają na kolosa jakim jest bez wątpienia Ballmovement Purists. Ich historia wyglądała dosyć podobnie, z tym że Ballmovement wystrzelili z formą nie co szybciej (w 8 tygodniu) i na dodatek tą dyspozycję dotrzymali do końca sezonu. Nic nie wskazuje na to, by nagle to miało się skończyć. W ostatnich 4 tygodniach ani razu Tramwajom nie udało się wygrać więcej niż w 2 kategoriach, a by awansować będą musieli wygrać w 5. Zadanie chyba nie wykonalne.

Obrazek

Tutaj znaczenie może mieć wynik z sezonu regularnego. Przed 13 kolejką God of Thunder byli w 4 meczowej serii zwycięstw z ekipą Nygusów Gerarda, jednak akurat w 13 tygodniu mierzyli się z nimi w parze Yahoo i tę parę przegrali rezultatem 5-4. Nic nie dał "rewanż" tydzień później gdy wygrali 8-0, gdyż ten wynik oznacza konieczność wygranej w tej rundzie playoffs. Ogółem statystyki Nygusów Gerarda wyglądają lepiej, jednak głównie ze względu na dobry początek sezonu. Obecnie ekipa Gerarda wygląda przeciętnie na tle innych drużyn z playoffów, w tym God of Thunder, którzy od jakiegoś czasu należą do czołówki ligi. W tej parze znaczenie może mieć wiele kategorii. W ostatnich 5 tygodniach God of Thunder mają zdecydowaną przewagę w FG%, PTS i AST. Ekipa barcylovera jest najlepsza wśród wszystkich drużyn w lidze właśnie w tych kategoriach i wygląda na to, że tu Nygusy Gerarda nie znajdą punktów. Inaczej za to może być w TO, gdzie God of Thunder są z kolei zdecydowanie najsłabszym zespołem w całej lidze. W wszystkich innych kategoriach obie ekipy prezentują podobny poziom co może być zapowiedzią naprawdę ciekawej pary, w której wszystko może zadecydować się w ostatnich minutach tygodnia, choć to God of Thunder przystępuje do tej rywalizacji w roli małego faworyta.

Obrazek

Obie drużyny zarówno w moich symulacjach jak i w tabeli Yahoo są na niemal tym samym poziomie, jednak obecnie te drużyny są położone w trochę innym miejscu. The Lego od jakiegoś czasu są stałymi bywalcami górnej połowy tabeli w podsumowaniach tygodnia, jednak ma to różne przełożenie na wyniki osiągane w lidze Yahoo. Co by jednak nie mówić to The Lego są obecnie jednym z kandydatów do mistrzostwa i w pojedynku z BukkakeB są faworytami. Gdzie by była drużyna goozmana gdyby nie kontuzja Bledsoe? Nie wiemy, jednak mniej więcej od momentu jego kontuzji drużyna BukkakeB zanotowała lekki spadek formy i z czołowej ekipy ligi stała się ligowym średniakiem. Przecież w pierwszych 3 tygodniach za każdym razem byli w top2 kolejki. Potem tego wyczynu nie powtórzyli już do końca sezonu. Mimo tego dotrwali do playoffów i to na przyzwoitej 5 pozycji. Teraz zmierzą się z ekipą hermana, która raczej nie powinna przegrać tego spotkania. BukkakeB mają bardzo silne 2 statystyki: FG% i BLK. Na The Lego jednak nie powinno to zrobić większego wrażenie bo akurat FG% tak mają bardzo słabe, dlatego mogą większą uwagę przykuć choćby do REB i STL, gdzie może być nie co ciekawiej. Historia ostatnich spotkań też nie jest różowa dla goozmana. 5 kolejnych porażek, a jeszcze na dodatek fakt, że jedyne starcie w regular season między tymi drużynami zakończyło się wygraną The Lego (w 5 kolejce) sprawia, że faworyt jest tu jeden. Czy BukkakeB sprawi niespodziankę? Odpowiedź już za 7 dni.
---


Trochę tego jest tak więc na pewno znajdzie się parę błędów, dlatego jak coś znajdziecie, piszcie! Życzę miłego czytania i powodzenia w tych playoffach :)
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 14 mar 2016, o 23:48

no panie pobijasz samego siebie! :) tradycyjnie świetna robota. składam wniosek o zmianę nicka na makrofalówka lub megafalówka! :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron