2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Andrew23 4 kwi 2016, o 15:13

To moja pierwsza wygrana liga od sezonu 2012-2013 (choć medali kilka się w międzyczasie zebrało :) ), więc choćby z tego względu finału nie mogłem odpuścić i zwycięstwo cieszy.

Gratulacje dla rk18tw i GRB za awans. Choć stawka z którą się zmierzymy w przyszłym sezonie będzie mocna, na najwyższym szczeblu też damy radę :B

Dzięki wszystkim, którzy grali do końca, mimo że na realizację wymarzonego celu szans już nie było.

No a dla mikrofalówki to chyba powinniśmy wnioskować o jakiś medal za wybitne zasługi :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Majchu 4 kwi 2016, o 16:19

Gratulacje dla zwycięzcy. Dzięki za aktywną grę i rywalizację. Nie udało się w tym sezonie, nieudany draft, kilka błędów. Poszarpałem co się dało dla zabawy i ukradnięcia kilku pkt.

Podpisuję się pod pomysłem wyróżnienia Mikrofali za niesamowitą robotę ze statystykami. Super się to czytało i analizowało.


Hej
Avatar użytkownika
Majchu
6th man
6th man
 
Posty: 129
Dołączył: 18 paź 2013, o 10:07
Medale: 1
Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Menele w abordażu
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: NBA- I Love This Game

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez rk18tw 4 kwi 2016, o 17:48

Gratulacje dla zwyciezscy. Jeszcze w piatek myslalem ze mam szanse na wygrana ale ostatecznie wygrales ( Andrew23 ) dosc pewnie i zasluzenie. Mam nadzieje ze za rok rowniez powalczymy w pierwszej lidze.
Rowniez podpisuje sie pod pomyslem wyroznienia Mikrofalowki, wspaniala robota przez caly sezon.
Avatar użytkownika
rk18tw
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 15
Dołączył: 20 wrz 2015, o 19:41
Drużyna fantasy (poza keeper): BarcaTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Nba I love this game

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez maxweber 4 kwi 2016, o 18:47

dzieki za cały sezon, gratulacje dla zasłużonego mistrza ligi oraz mistrza statystyk - mikrofalowki :K

dla mnie sezon mega dziwny, dużo pecha, pod koniec team się rozkręcił, ale za późno by odrobić straty, bedzie walka za rok
Avatar użytkownika
maxweber
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 21 wrz 2013, o 19:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Boston rules
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 5 kwi 2016, o 00:07

Dzięki również za te kilka miesięcy świetnej zabawy. To był mój pierwszy raz w lidze H2H, jednak cholernie mi się to spodobało :) Początek sezonu miałem ciekawy, ale niestety kontuzja Griffina i parę innych czynników wpłynęły na to, że straciłem szansę na playoffy.

Z swojej strony chciałbym również podziękować wszystkim którzy czytali moje podsumowania. Fajnie widzieć, że taki niby błahy pomysł na urozmaicenie rozgrywek w lidze fantasy został przyjęty tak ciepło przez uczestników naszej ligi, ale i nie tylko . Mogę zapewnić, że w następnym sezonie moje podsumowania ponownie zagoszczą w tym dziale (być może nawet coś dodam). Póki co gratuluję raz jeszcze trzem drużynom, które awansowały do najwyższej ligi i życzę im jak największych sukcesów.

PS. Być może wkrótce dodam jakieś podsumowanie rozgrywek w naszej lidze w dziale utworzonym przez barcelovera "Podsumowanie sezonu w ligach H2H".
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 5 kwi 2016, o 08:12

mikrofalowka napisał(a):PS. Być może wkrótce dodam jakieś podsumowanie rozgrywek w naszej lidze w dziale utworzonym przez barcelovera "Podsumowanie sezonu w ligach H2H".


Świetny pomysł, bo ja nie miałem zbytnio czasu na wyłapanie ciekawostek, czy robienie większego podsumowania. Jeszcze raz dzięki ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 5 kwi 2016, o 21:50

mikrofalowka napisał(a):Mogę zapewnić, że w następnym sezonie moje podsumowania ponownie zagoszczą w tym dziale (być może nawet coś dodam).


To ja od razu się zgłaszam do ligi z mikrofalówką :)
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron