2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez barcalover 8 lut 2016, o 12:21

Latający Cyrk to ekipa Andrew :D Reszta jak zwykle mega.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Andrew23 8 lut 2016, o 18:51

Zgadza się, kilka lat już nim dyryguję :)

A w tym tygodniu właśnie potyczka z mikrofalówką (przy okazji - szacun za to, co żeś zmajstrował na podsumowanie półmetka rozgrywek, wprowadzasz naszą zabawę na pro level :K ) i okazja dla mnie do rewanżu za pierwszą kolejkę.

Najświeższe podsumowanie oczywiście wyjątkowo dobrze mi się czytało, bo zeszły tydzień mój team zagrał na max możliwości, ale w sumie wolałbym taką dyspozycję gdzieś za miesiąc ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 9 lut 2016, o 15:38

Celne spostrzeżenie Mikrofalówki - faktycznie pół zespołu kiblowało, bo walczyłem o wynik 7-2, a 6 kategorii miałem wygrane gdzieś w środę. Niestety nie udało się :(
Zdumiał mnie natomiast wynik GRB. Nie dość, że bym z nim wygrał tym swoim okaleczonym składem,to on jeszcze sam przegrał z BarcaTeam. A zeszły tydzień też przegrana 4-5. Czyżby liderowi przytrafiła się zadyszka pod koniec sezonu?
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 10 lut 2016, o 14:36

washko napisał(a):Celne spostrzeżenie Mikrofalówki - faktycznie pół zespołu kiblowało, bo walczyłem o wynik 7-2, a 6 kategorii miałem wygrane gdzieś w środę. Niestety nie udało się :(
Zdumiał mnie natomiast wynik GRB. Nie dość, że bym z nim wygrał tym swoim okaleczonym składem,to on jeszcze sam przegrał z BarcaTeam. A zeszły tydzień też przegrana 4-5. Czyżby liderowi przytrafiła się zadyszka pod koniec sezonu?


Zaledwie dwa mecze Draymonda Greena i Stephena Curry'ego w tygodniu załatwiły mi sprawę, a to w końcu moi liderzy. Inna sprawa, że wygląda na to, że Twój zespół to dla mojego największe zagrożenie w play-offach. Trzymaj się ode mnie zatem z dala! ;)
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Tocheck 15 lut 2016, o 22:35

Czy ten matchup z allstar weekend konczy sie dopiero w następną niedziele?
Avatar użytkownika
Tocheck
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 56
Dołączył: 20 wrz 2014, o 08:27
Drużyna fantasy (poza keeper): San Diego Suckers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Szukam ligi h2h

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 16 lut 2016, o 00:24

Tocheck napisał(a):Czy ten matchup z allstar weekend konczy sie dopiero w następną niedziele?


Tak
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 24 lut 2016, o 10:46

Mikrofalówka, where R U?
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 25 lut 2016, o 21:06

PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI
Obrazek

W tej nietypowej kolejce, która trwała 2 tygodnie najlepszy okazał się zespół GRB Budżet H2H. Po bardzo słabej 15 kolejce, GRB po raz 3 w ostatnich 4 kolejkach znalazł się na szczycie w tabeli tygodniowej. Na pozostałych 2 miejscach mamy 2 niespodzianki. Ta mniejsza, to 3 pozycja DECOS TEAMberwolves. Ten zespół już pojawiał się w poprzednich tygodniach na podim (w 6 i 12 tyg.), jednak zespół OBLIVION dzis po raz pierwszy w sezonie znalazł się na pozycji wyższej niż... 8. Tak! Niesamowity skok w górę tabeli z pewnoscią zaskoczył Fighting Irish, którzy przegrali z nimi 7-2. Obok ekipy Fighting Irish znalazła się po raz kolejny ekipa Milwaukee Badgers. Te 2 drużyny są zaledwie cieniami tych ekip z początku sezonu.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 16 KOLEJCE
Obrazek

Szczęściarz tygodnia:
To był dosyć nudny tydzień, jesli chodzi o szczęsciarza i pechowca tygodnia, jednak w tej pierwszej kategorii jest jeden zdecydowany faworyt. Chodzi tu oczywiscie o Wazki Wroclaw H2H. Zespół washko wygrał parę 7-2, chociaż nie znaleźli się w najlepszej 10 tygodnia. Jak to możliwe? Prawdopodobnie zespół Wazek ucierpiał sporo na rankingu tygodniowym, gdyż grali na nie aktywny zespół i przez to washko w kilku dniach nie wystawiał najsilniejszego składu. Mimo to, w wyniku małej ilości kandydatów w tej kolejce na miano szczęściarza tygodnia, nagroda ta trafia w ręce washko i jego zespołu Wazek.
Pechowiec tygodnia:
Tu wybrać jeden zespół jest ciężko. Co prawda Huncwoty rzucają się w oczy, gdyż jako jedyny zespół z TOP8 nie wygrał swojej pary, jednak zdobyli oni w swojej parze 4 punkty, czyli tylko o 0,93 pkt mniej niż zdobywali srednio w jednej parze. Pod tym względem bardziej pokrzywdzeni są min. Barca Team, Detroit Gems, czy nawet Fighting Irish. Ich zdobycz w parze Yahoo była o ponad 1,0 pkt mniejsza niż wynosi ich srednia na ten tydzień. Z tego powodu dzis wyjątkowo nie wyróżnię żadnej ekipy. Możecie osądzić sami :D
Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
OBLIVION - 86 punktów (poprzedni rekord 72 z 11 tyg.)
Marcin's Boss Team - 72 punkty (wyrównany rekord z 15 tyg.)

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
-

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:
Like a Bosh – 54,8 FG% (poprzedni rekord Milwaukee Badgers - 53,3%)
OBLIVION – 756 PTS (poprzedni rekord High Flyin Circus 3 - 718)
Najgorsze:
Like a Bosh – 61 REB (poprzedni rekord Like a Bosh - 77)

Inne ciekawostki:

Po raz pierwszy w sezonie zespół, który w tym tygodniu nie wygrałby żadnej pary nie znalazł się na 16 pozycji w podsumowaniu tygodnia. Dzis dokonali tego Like a Bosh

Like a Bosh w tym tygodniu byli najgorsi z całej ligi w 5 kategoriach (PTS, REB, AST, STL i BLK), natomiast w 3 kategoriach byli najlepsi (FG%, FT% i TO). W 3PTM byli...przedostatni w lidze. W ten sposób można łatwo dojsć do wniosku, że zespół ten przegrał w tym tygodniu 14 spotkań w stosunku 3-6 i 1 spotkanie w stosunku 4-5.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
Obrazek

---
Trochę przyspałem z tym podsumowaniem - fakt. Postaram się ostatnie 3 podsumowania w regualr season napisać na czas. Oczywiscie to, że nie wejdę do Playoffs nie oznacza, że nie będę pisał podsumowań podczas tych własnie rozgrywkach. Własnie na ten okres przewiduje popisać cos więcej, dlatego mam nadzieję, że te 4-dniowe opóźnienie przyjmiecie łagodniej :)
----
Ostatnio edytowano 26 lut 2016, o 15:14 przez mikrofalowka, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 25 lut 2016, o 23:20

Dobrze, że jest w końcu :) Niestety zupełnie nie zrozumiałem uzasadnienia mojej nominacji do szczęściarza. Na pewno chciałeś to tak opisać? ;]

PS. w pierwszej tabelce znowu są jakieś nieaktualne wyniki
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 26 lut 2016, o 13:06

:R
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron