2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 26 lut 2016, o 16:05

Aa, jestem 11, to teraz wszystko rozumiem. Faktycznie jednak nie wysilałem się z wystawianiem zawodników, bo przeciwnik nie zmieniał i pilnowałem, żeby FT% nie przegrać.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 26 lut 2016, o 16:25

Jak widać niekatywne zespoł nie tylko psują grę innym członkom ligi, ale i również mi podczas sporządzania takich statystyk :(
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mkaszewski 26 lut 2016, o 19:53

elo
ale to że w ostatnich dwóch kolejkach wygrałem z dwoma pierwszymi w tabeli to już nie mogłeś napisać .....
pozdro dla wszystkich kumatych
MK
Avatar użytkownika
mkaszewski
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 16
Dołączył: 15 wrz 2014, o 13:04
Drużyna fantasy (poza keeper): mkaszewski
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: kolega z pracy mnie zaszczepił tym zwolenniczakiem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 26 lut 2016, o 23:04

mkaszewski napisał(a):elo
ale to że w ostatnich dwóch kolejkach wygrałem z dwoma pierwszymi w tabeli to już nie mogłeś napisać .....
pozdro dla wszystkich kumatych
MK


To tak jakby New York pokonał Cavs, a potem Warriors. Tylko co z tego, skoro i tak nie wejdzie do play-offs.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 29 lut 2016, o 12:04

No, panowie,w najśmielszych marzeniach nie sądziłem, że na dwa tygodnie do końca RS będę drugi w tabeli, raptem o jeden remis za liderem. Playoffy mam zatem zaklepane, zobaczymy z kim przyjdzie się zmierzyć :))
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 29 lut 2016, o 12:39

Ej, a czy u nas jest tylko 6-zespołowy play-off???
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 29 lut 2016, o 13:14

GRB napisał(a):Ej, a czy u nas jest tylko 6-zespołowy play-off???


A skąd taki pomysł? Ustawione jest 8.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 29 lut 2016, o 14:01

Zostałem oszukany zatem. Thx
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez mikrofalowka 1 mar 2016, o 01:46

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI
Obrazek

Pierwsza część sezonu należała do takich zespołów jak Detroit Gems, czy Fighting Irish. Obecnie ligą rządzi zespół GRB Budżet H2H i High Flying Circus 3. Obie te ekipy po raz kolejny znalazły się na czele, jednak to ci pierwsi zdominowali rozgrywki w tym tygodniu. 106 punktów to nowy season-high GRB Budżet H2H i drugi najlepszy wynik w sezonie w lidze! Co ciekawe jednak tak świetny tydzień nie zdał się na wiele... w parze z nieaktywnym zespołem. Niebywałe jest to, że pomimo tak kapitalnego tygodnia GRB nie mogli ugrać w parze z Like a Bosh więcej niż 6 kategorii. Na drugim miejscu zameldowała się drużyna DECOS TEAMberwolves, która po raz drugi z rzędu znalazła się w top3 tygodnia. W tej kolejce w parze Yahoo mierzyli się z wcześniej wspomnianą ekipą High Flying Circus 3. W tym pojedynku topowych drużyn z tego tygodnia padł remis, co pewnie nie zadowala żadnej z tych drużyn, gdyż można było w tej kolejce "wyciągnąć" znacznie więcej niż 4 punkty. Tuż za tą dwójką znalazła się ekipa Meneli w Abordażu. Ostatnio coraz bardziej zbliżają się do podium, a trzeba przypomnieć że jest to 1 z 2 drużyn, która w żadnym tygodniu nie znalazła się w najlepszej trójce. Jeśli Menele podtrzymają dobrą dyspozycję, to być może już za tydzień uda im się osiągnąć podium.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 17 KOLEJCE
Obrazek

Szczęściarz tygodnia:
GreenBlood nie tak dawno był stałym bywalcem w kategorii "pechowiec tygodnia". Od jakiegoś czasu, jednak pech omijał tą drużyną szerokim łukiem, a w tym tygodniu wręcz zniknął z polu widzenia. Dziś GreenBlood trafiają do bardziej przyjaznej rubryki, czyli "szczęściarzy tygodnia". To nie była jakaś wyjątkowo słaba kolejka w wykonaniu tej drużyny, jednak wynik 6-3 trochę zakłamuje siłę GreenBlood w 17 kolejce. W parze z High Flying Circus 3, ekipa Majchu przegrałaby 1-8, a z najlepszą drużyną tego tygodnia - GRB Budżet aż 0-9! Lepszy wynik GreenBlood uzyskaliby jedynie z OBLIVION, gdzie wygraliby 7-2.

Pechowiec tygodnia:
Śmieszne jest to, że na upartego można tutaj wpisać ekipę GRB Budżet H2H. W aż 9 pojedynkach uzyskaliby lepszy wynik niż 6-3, a przecież trzeba dodać że rywalem GRB była nieaktywna drużyna. Ja jednak "muszę" wyróżnić ekipę DECOS TEAMberwolves. Ekipa Decosa zdobyła ponad 90 punktów a pomimo tego nie wygrała swojej pary. Po raz drugi w sezonie ekipa z Top2 nie wygrywa swojej pary. Drużyna DECOS w tej kolejce nie zdobyłaby w żadnej parze mniej niż 4 punkty. Nawet w starciu z GRB, Decos uzyskałby tą samą ilość punktów co w parze z High Flying Circus 3.

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
GRB Budżet H2H - 106 punktów (poprzedni rekord 98 z 14 tyg.)
DECOS TEAMberwolves - 93 punkty (poprzedni rekord 91 z 12 tyg.)

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Detroit Gems - 51 punktów (poprzedni rekord 53 z 4 i 12 tyg.)
OBLIVION - 31 punktów (wyrównany rekord z 4 tyg.)

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:
DECOS TEAMberwolves – 91,0 FT% (poprzedni rekord Glut Team - 90,7%)
Like a Bosh – 19 TO (poprawiony własny rekord - 21)
Najgorsze:
Like a Bosh – 2 BLK (poprawiony własny rekord - 3)

Inne ciekawostki:

GRB Budżet H2H po raz 4 w ostatnich 5 kolejkach znajdują się na szczycie symulacji tygodnia. W całym sezonie GRB już 6 razy znajdowali się na szczycie w symulacjach tygodniowych. To rekord ligi, gdyż drugi pod tym względem zespół Detroit Gems wygrywał tydzień "jedynie" 4 razy.

Fighting Irish już 6 raz pod rząd w symulacji tygodnia znajduje się poza pierwszą 10. Dłuższą serię mają jedynie nieaktywne zespoły Like a Bosh i Glut Team.

W wyniku remisu High Flying Circus 3 została przerwana najdłuższa aktywna seria z zwycięstwami w parach Yahoo. Seria HFC3 zakończyła się na 5 wygranych parach pod rząd. Obecnie taką samą ilosć wygranych par pod rząd ma zespół GreenBlood i Wazki Wroclaw H2H.

GRB Budżet H2H mimo niesamowitego tygodnia nie byli najlepsi w żadnej kategorii. Najbliżej wygrania w której kategorii byli w FG% i REB. W tych dwóch kategoriach byli 2 w tym tygodniu.

GRB Budżet H2H w parze z GreenBlood i OBLIVION wygraliby 9-0. Jak dotąd w sezonie 6-krotnie padał taki wynik w symulacjach. Połowa z tych przypadków jest dziełem ekipy GRB Budżet H2H.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
Obrazek

---
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez GRB 1 mar 2016, o 13:09

Stephen Curry effect w pełnej krasie się objawił. Oby tak do półfinału przynajmniej. Ile zespołów awansuje?
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron