2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez immortal_87PL 18 paź 2015, o 20:33

Hej wszystkim!

Mój skład wygląda następująco:

Torunskie Pierniki
Budget $200
1. (7) Rudy Gobert (Uta - C) $54
2. (25) Kyle Lowry (Tor - PG) $42
3. (28) Julius Randle (LAL - PF) $10
4. (70) Monta Ellis (Ind - PG,SG) $17
5. (71) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $19
6. (72) Trevor Ariza (Hou - SG,SF) $17
7. (77) Nicolas Batum (Cha - SG,SF) $19
8. (109) Ryan Anderson (NO - PF,C) $10
9. (118) Jared Sullinger (Bos - PF,C) $4
10. (157) Patrick Beverley (Hou - PG,SG) $1
11. (161) Evan Turner (Bos - SG,SF) $4
12. (165) Nemanja Bjelica (Min - PF) $2
13. (170) Mario Hezonja (Orl - SG) $1

Ogólnie jestem zadowolony, choć nie w 100%. Wymyślona na szybko strategia zakładała, że szukamy graczy o konkretnym profilu. Świadom tego, że nie uda się być najlepszym we wszystkich kategoriach wybrałem sobie kilka najważniejszych :B Lowry, Ellis, DeRozan, Ariza, Batum, Turner to ten sam typ zawodnika :Z Gobert trochę pod wpływem chwili, co było błędem ale płakać nie będę :V Resztą dopełniłem skład.

Wydaję mi się, że będzie OK :K

P.S. Gobert możliwy do wyjęcia w rozsądnej wymianie :Z
Avatar użytkownika
immortal_87PL
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 43
Dołączył: 9 wrz 2013, o 10:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Toruńskie Pierniki
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski – zkrainynba.com

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Iga 19 paź 2015, o 19:09

To był mój pierwszy w życiu draft aukcyjny i myślę, że popełniłam błędy typowe dla nowicjuszy i których w przyszłości postaram się uniknąć ;) Skład mam przeciętny, kilku grajków chciałam, kilku nie, w zeszłym roku byłabym chyba na 4 miejscu z taką drużyną, w tym przewiduje mi przedostatnie, więc zobaczymy jak to będzie.

One Hungry Pack
Budget $200
1. (43) Mike Conley (Mem - PG) $34 - ten wybór uznaję za swój błąd, bo w sumie w ogóle nie zakładałam walki o Conleya i nie wiem co mnie podkusiło, żeby go brać. Spokojnie mogłam postawić na innego PG, tym bardziej, że Lowry poszedł niżej niż myślałam i w ostatniej chwili przestałam go licytować.
2. (45) Al Jefferson (Cha - PF,C) $32 - jestem zadowolona i z ceny i z wyboru, bo chociaż istnieją obawy o zdrowie, to Al podobno zdrowy, chudy i śmiga aż miło ;)
3. (49) Marc Gasol (Mem - C) $38 - co tu dużo mówić, potrzebowałam jakiegoś wysokiego, Marc jest pewniakiem w tej lidze i pierwszą opcją swojego zespołu
4. (52) Jeff Teague (Atl - PG) $38 - Teague poszedł chyba za wysoko, ale to moim zdaniem dobry, niedoceniony PG dostarczający solidne statystyki
5. (80) Chandler Parsons (Dal - SF,PF) $16 - to kolejny błąd - sama nie jestem jestem do niego przekonana, niby daje wszystko, ale też go nie miałam w planach
6. (82) Tyson Chandler (Pho - C) $13 - Chandlera chciałam, bo chociaż jest już u schyłku kariery to fajny zawodnik do fantasy - zna swoje ograniczenia, jest mądry, ma wysoki FG%, zbiera - o to mi chodziło. Oby był zdrowy
7. (93) Isaiah Thomas (Bos - PG) $18 - chciałam jego trójki i punkty, myślę, że będzie stanowił ważną postać w ofensywie Celtics
8. (121) Marco Belinelli (Sac - SG,SF) $6 - i to mój największy błąd - ogólnie wylicytowałam go przez przypadek - kliknęłam w złym miejscu. Może nawet nie tyle, że go nie chciałam (bo zawsze coś tam za 3 rzuci) co przez ten wybór zostało mi tylko po 1$ na resztę wyborów i nie miałam już żadnych szans powalczyć o innych zawodników i tacy gracze jak Bjelica czy McDermott zostali przelicytowani i nie miałam nawet za bardzo w kim już wybierać w końcówce
9. (177) Patty Mills (SA - PG) $1 - liczę, że Parker będzie dużo odpoczywał, a Patty dostanie sporo minut po oddaniu Coreya
10. (188) Marvin Williams (Cha - SF,PF) $1 - wybór bez większych przemyśleń, po prostu mam nadzieję, że pod nieobecność MKG będzie grał
11. (197) Cory Joseph (Tor - PG) $1 - mam nadzieję, że cośtam pogra za Kyle'a albo nawet może i obok niego, tym bardziej że w preseason wygląda całkiem fajnie (ale to tylko preseason)
12. (200) Taj Gibson (Chi - PF,C) $1 - Ogólnie pod koszami Byków duży tłok, ale liczę, że Hoiberg znajdzie jakiś pomysł na Taja i "uwolni" trochę tego zawodnika
13. (203) Joffrey Lauvergne (Den - PF,C) $1 - wybór bez znaczenia, zaraz go wyrzucę ;)
Unused $0

Mogło być lepiej, ale jak na pierwszy raz to chyba nie było aż tak tragicznie, szkoda mi tego makarona, bo sobie popsułam przez to nie jeden, a 5 wyborów, no ale trudno :)
Avatar użytkownika
Iga
Rookie
Rookie
 
Posty: 11
Dołączył: 28 wrz 2015, o 22:36
Drużyna fantasy (poza keeper): One Hungry Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Koszykówka z fantasy jest jeszcze lepsza.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez jason 20 paź 2015, o 06:45

Teraz widzę, kto mi przelicytował Parsonsa, Chandlera i Belinellego :-)
Avatar użytkownika
jason
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 68
Dołączył: 3 paź 2012, o 08:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Pelplin Raiders
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: I love this game!

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez goozman 20 paź 2015, o 07:06

fajnie, że znowu gra z nami jakaś kobieta (mieliśmy kilka sezonów temu bardzo mocną zawodniczkę - niestety zrezygnowała już z fantasy a potem chyba posucha w tej kwestii) i fajnie, że są w Polsce kobiety szalejące za NBA :M
Parsonsa nie mogłaś nie mieć :) skład troszeczkę chyba bardziej pod roto ale powalczysz na pewno o górną część stawki IMAO. mała podpowiedź - nie wyrzucaj jeszcze Francuzika ;)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez marcelomattsoy 21 paź 2015, o 14:42

a ja się cieszę, że nie dość dziewczyna to jeszcze fan Blazersów siętrafił, ktorym kibicuję od pierwszych Hej hej tu nBa :)

Słuchajcie, nie ma co się napalać. Sezon wszystko zweryfikuje. A szeon jest długi i wszystko może się stać. Ktoś trafi z waivów 2 Whitesidea czy Goberta i pozamiata.

Tak jak Gooz pisze - nie wyrzucaj Joffreya,bo ja już się na niego czaję. Choć w Denver są Nurkic, Jokic, walczący o $$$ Hickson i Faried.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez washko 21 paź 2015, o 14:49

Pff, ale się dajecie podpuszczać z tym Lovernem ;)
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez fluber 2 lis 2015, o 11:01

Ciężki mecz z Rakersem, wygrany tylko jedną trójką, mimo tego, że rywal był i jakiś czas będzie jeszcze pozbawiony Irvinga. Niepokoją mnie nienajlepsze procenty moich zawodników. Rotacja była spora, ale taki był mój plan od początku na tę ligę. Następny pojedynek przeciwko Raiders, w ubiegłym tygodniu wygrałbym to spotkanie 6-3, więc liczę na kolejną minimalną wygraną.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez Masud 9 lis 2015, o 19:03

Niespodziewanie po dwóch kolejkach przewodzę stawce :R Po mSala i Chickenie pora na Immortala, ale to nie będzie już takie łatwe bo walka z Toruńskimi Piernikami zapowiada się na wyrównaną.
Póki co mój Fournier to FA roku :V
Avatar użytkownika
Masud
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 36
Dołączył: 5 wrz 2012, o 16:38
Lokalizacja: Haga/Zdunia
Drużyna fantasy (poza keeper): Zdunia Squad
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chcę grać w FB

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez fluber 13 lis 2015, o 10:42

Szykuje mi się pierwsza porażka. Zbyt wielu zawodników mam nieaktywnych i nie za bardzo widzę kategorie, które mogę jeszcze wygrać. Chyba będę zmuszony bronić wyniku 4-5
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2015/16

Postprzez szkoda-czasu 18 lis 2015, o 09:33

No udało mi się z tobą wygrać ten pojedynek. Za to w 2 tyg. 2x zapomniał em uaktualnic skład i poleglem 7-2 a było by cos w okolicy 5-4 :/
Avatar użytkownika
szkoda-czasu
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 33
Dołączył: 15 wrz 2015, o 10:23
Drużyna fantasy (poza keeper): Nocna Straż
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: zaproszenie/informacja z e-nba o lidze roto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron