[2016/17] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Re: [2016/17] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Postprzez barcalover 4 paź 2016, o 09:51

ZnawcaRzeczy napisał(a):Kliknąłem linka a yahoo mi na to: "There is not room in this league if all teams from last year return. If you were invited to take over an existing team, please click the link in the email you received to join the league. To create a brand new team, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning."


Spróbuj jeszcze raz, bo chyba wcześniej fluber nie zdążył usunąć drużyn, których menadżerowie się nie zgłosili do gry w porę.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/17] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Postprzez ZnawcaRzeczy 4 paź 2016, o 19:29

barcalover napisał(a):
ZnawcaRzeczy napisał(a):Kliknąłem linka a yahoo mi na to: "There is not room in this league if all teams from last year return. If you were invited to take over an existing team, please click the link in the email you received to join the league. To create a brand new team, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning."


Spróbuj jeszcze raz, bo chyba wcześniej fluber nie zdążył usunąć drużyn, których menadżerowie się nie zgłosili do gry w porę.


Nope, nadal nic.
https://www.facebook.com/PhillyPolska/ - z przymrużeniem oka o drodze "Szóstek" do wielkości.
Avatar użytkownika
ZnawcaRzeczy
Rookie
Rookie
 
Posty: 8
Dołączył: 12 wrz 2013, o 20:12
Drużyna fantasy (poza keeper): Sixers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron