1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Gerard 1 lis 2016, o 20:00

mikrofalowka napisał(a):Witam serdecznie 1-ligowców :)


Re-we-la-cja!

Super, że będą Twoje podsumowania. Dzięki za nie. Za ciekawostkę też ;-)

PS: Tradycyjnie ze skedżulem nie jest mi po drodze...
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 7 lis 2016, o 16:19

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 7 lis 2016, o 19:56

PODSUMOWANIE 2 KOLEJKI:
Obrazek

W tym tygodniu dwoma najlepszymi zespołami okazały się drużyny, które w tamtej kolejce nie znalazły się w top8. Grave Diggers i The Lego, bo o nich tu mowa, okazali się najlepszymi zespołami w symulacji. Tuż za nimi uplasowała się ekipa Red Panthers, którzy mimo gorszego wyniku w punktach, uzyskali lepszy bilans. Jedyną ekipą, która pokonałaby Red Panthers byliby wspomniani już The Lego. Na czwartym miejscu uplasował się knt i jego GL Team, którzy na tą chwilę są najlepszą drużyną ligi, choć w tabeli Yahoo znajdują się minimalnie za plecami Red Panthers. Najbardziej jednak zadowoloną drużyną po tej kolejce zostaną Stark's Team, którzy mimo tego, że teoretycznie byli "zaledwie" 6 siłą tygodnia, to uzyskali najkorzystniejszy wynik w ldize Yahoo wygrywając 7-1 z ekipą Bydzi Bulls.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 2 KOLEJCE:
Obrazek

Szczęściarz tygodnia:
Kandydatów jest dwóch, jednak mój wybór pada na Nygusy Gerarda. Ekipa Gerarda w tym tygodniu wyglądała słabiej niż w poprzedniej kolejce, jednak mimo tego zanotowali jeszcze lepszy wynik w parze Yahoo. Wynik 6-3 uzyskany w potyczce z GRB Budżet, co prawda padłby jeszcze w starciach z 3 innymi rywalami (Bydzia Bulls, Neverwins i Raging Ravens), jednak warto mieć na względzie to, że w tej kolejce Nygusy mogły przegrać nawet 1-8 (i to z 2 rywalami: Grave Diggers i Lego). Jedynie Bydzia Bulls zaliczyła w tym tygodniu więcej porażek z zaledwie 1 wygraną kategorią.

Pechowiec tygodnia:
Ballmovement Purists już w 1 kolejce trafili dosyć nieszczęśliwie bo na God of Thunder, którzy byli 2 siłą ligi. W tej kolejce trafili jeszcze gorzej bo na najlepszy zespół tygodnia: Grave Diggers. Los jak na razie nie sprzyja obrońcom tytułu, bo gdyby terminarz był odwrotny, to znaczy gdyby grali w 1 kolejce na Grave Diggers, a w drugiej na God of Thunder to bilans po 2 meczach drużyny Ballmovement Purists nie wynosiłby 5-13-0, lecz 9-8-1. No cóż, może w 3 kolejce będzie szczęśliwiej.

Ciekawostki:
W tym tygodniu The Lego przegraliby swoją parę z BukkakeB. To pierwszy taki przypadek w historii, gdzie drużyna z dolnej połowy tabeli pokonałaby ekipę, która w symulacji uzyskała 90 lub więcej punktów.

GRB Budżet H2H nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. Jak na razie po 2 tygodniach, tylko 2 razy wygraliby pary. W 1 tygodniu przeciwko Starks Team i w tej kolejce przeciwko High Flying Circus 3.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez knt 7 lis 2016, o 20:28

Jak zwykle kawał dobrej roboty! Dzięki Mikro
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez KapitanPlaneta 7 lis 2016, o 20:37

mikrofalowka napisał(a):Pechowiec tygodnia:
Ballmovement Purists już w 1 kolejce trafili dosyć nieszczęśliwie bo na God of Thunder, którzy byli 2 siłą ligi. W tej kolejce trafili jeszcze gorzej bo na najlepszy zespół tygodnia: Grave Diggers. Los jak na razie nie sprzyja obrońcom tytułu, bo gdyby terminarz był odwrotny, to znaczy gdyby grali w 1 kolejce na Grave Diggers, a w drugiej na God of Thunder to bilans po 2 meczach drużyny Ballmovement Purists nie wynosiłby 5-13-0, lecz 9-8-1. No cóż, może w 3 kolejce będzie szczęśliwiej.

Spodziewałem się tego, bo Digger miał faktycznie rewelacyjne wyniki, a mi walkę utrudniały problemy zdrowotne Horforda i kiepski terminarz. W tym tygodniu mam na szczęscie korzystniejszy układ gier, ale w pojedynku z Bukkake i tak na więcej niż 5 punktów nie ma raczej co liczyć.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez hermman89 7 lis 2016, o 20:51

mikrofalowka napisał(a):Ciekawostki:
W tym tygodniu The Lego przegraliby swoją parę z BukkakeB. To pierwszy taki przypadek w historii, gdzie drużyna z dolnej połowy tabeli pokonałaby ekipę, która w symulacji uzyskała 90 lub więcej punktów.


Gdybym z takim wynikiem przegrał to naprawdę bym się wku...zdenerwował.

Jak zawsze świetna robota i fajnie się to czyta! :)
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Gerard 7 lis 2016, o 21:27

mikrofalowka napisał(a):Szczęściarz tygodnia:
Kandydatów jest dwóch, jednak mój wybór pada na Nygusy Gerarda. Ekipa Gerarda w tym tygodniu wyglądała słabiej niż w poprzedniej kolejce, jednak mimo tego zanotowali jeszcze lepszy wynik w parze Yahoo. Wynik 6-3 uzyskany w potyczce z GRB Budżet, co prawda padłby jeszcze w starciach z 3 innymi rywalami (Bydzia Bulls, Neverwins i Raging Ravens), jednak warto mieć na względzie to, że w tej kolejce Nygusy mogły przegrać nawet 1-8 (i to z 2 rywalami: Grave Diggers i Lego). Jedynie Bydzia Bulls zaliczyła w tym tygodniu więcej porażek z zaledwie 1 wygraną kategorią.


I to by było na tyle, jeśli chodzi o niesprzyjający skedżul ;-)
Ten tydzień zapowiadał się fatalnie, więc z wyniku mogę się jedynie cieszyć. Aczkolwiek forma moich lamersów pozostawia wiele do życzenia. W tej chwili wygląda, że nieprzepłacony na drafcie był tylko Crowder, który się połamał...

PS: Tradycyjne podziękowania za podsumowanie!
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez goozman 8 lis 2016, o 08:41

KapitanPlaneta napisał(a):W tym tygodniu mam na szczęscie korzystniejszy układ gier, ale w pojedynku z Bukkake i tak na więcej niż 5 punktów nie ma raczej co liczyć.


oj panie - dopiero spojrzałem - przecież Ty masz w skali tego tygodnia na dzień dobry z 10 slotów grających więcej. jak ze 3 punkciki uciułam tro będzie cud
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez marcelomattsoy 8 lis 2016, o 15:00

rzeczywiście super się czyta. Dopiero teraz mam czas wejść na sznurówkę, bo tak tylko szybkie zmiany i dalej praca/dom.

Z Kapitanem miałem szczęście w ukladzie gier i kontuzji oraz naprawdę dobre łowy z FA. Zawsze mam słabszy 1 tydzień, bo czekam co zrobią moje złamasy i nie staram się nie działać pochopnie. Teraz też wchodzą mi MIles, Harkless i Nelson i wraca Collison. Zobaczymy co do zmieni. Mam nadzieję, że formę utrzymaja tani Gibson, Gay i Winslow. Czekam mnie ciężka przeprawa z Tramwajami. Dziś mam dużą przewagę siły - gram 7 na 3 cieniasów.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 14 lis 2016, o 09:50

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron