1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez GRB 14 paź 2016, o 06:52

Benon napisał(a):
goozman napisał(a):+ yahoo roto noty :)

Obrazek


Gooz, z jakiego lamusa Ty to wytrzasnąłeś - przy ostatniej kolejce byłem 12, lub 13....


To jest jakaś tabelka z całościowymi statystykami. Podczas draftu bazowali na średnich. Może to klucz do tej tajemnicy. W tamtej na pewno nie byłem pierwszy - jakoś 5. czy 6.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 14 paź 2016, o 06:57

GRB napisał(a):
Benon napisał(a):
goozman napisał(a):+ yahoo roto noty :)

Obrazek


Gooz, z jakiego lamusa Ty to wytrzasnąłeś - przy ostatniej kolejce byłem 12, lub 13....


To jest jakaś tabelka z całościowymi statystykami. Podczas draftu bazowali na średnich. Może to klucz do tej tajemnicy. W tamtej na pewno nie byłem pierwszy - jakoś 5. czy 6.


Po prostu można wybrać, czy tabelkę ma obliczać dla totali z poprzedniego sezonu, czy dla projekcji. Ta jest dla projekcji yahoo.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez GRB 14 paź 2016, o 07:03

GRB Budżet H2H
Budget $200
1. (30) Serge Ibaka (Orl - PF,C) $22
2. (36) Kyle Lowry (Tor - PG) $36
3. (64) Jonas Valanciunas (Tor - C) $26
4. (66) Mike Conley (Mem - PG) $24
5. (87) Reggie Jackson (Det - PG,SG) $13
6. (95) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $12
7. (99) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $12
8. (103) Jerryd Bayless (Phi - PG,SG) $3
9. (108) Monta Ellis (Ind - PG,SG) $7
10. (109) Robert Covington (Phi - SF,PF) $10
11. (112) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF) $7
12. (115) Wesley Matthews (Dal - SG,SF) $12
13. (164) JaMychal Green (Mem - PF) $16

Wyszło jak wyszło. Za mało agresywnie grałem na początku, zostałem na koniec z 16 dolarami, co i tak okazało się za mało na Randle'a i Plumlee'ego, ale wystarczyło w sam raz na nowego PF'a pierwszej piątki Grizzlies.

Zaczęło się od dużej przeceny w postaci Ibaki za 22$. Powinien iść co najmniej o 10 drożej, więc git. W drugim picku chciałem walczyć o czołowego PG i też mi się nieźle trafiło z Lowrym. Na centra wziąłem Vala, licząc na jego spory postęp, a potem podbiłem drugim PG w osobie Conleya. No i ponad połowa budżetu była z głowy.

Od tamtej pory polowałem na średniaków, którzy dopasują się do teamu aka. olałem fg%, skupiłem się na niskich stratach, punktach, trójkach, stealach. Okazuje się, że i zbiórki mi niezłe wyszły jakimś sposobem, a i w asystach nie mam się czego wstydzić.

No bo tak: Reggie Jackson będzie wyjęty, ale tylko na początku, w decydujących fazach sezonu będzie jak znalazł ze swoimi statsami, a na razie ma go kto zastąpić. Tanio. Tadeusz i Dirku za 12 też jest bardzo ok. Z Baylessem i Ellisem w sumie licytowałem dla picu, ale jak już do mnie wpadli po tych kosztach, to nie mogłem marudzić. Do narzuconej siłą rzeczy taktyki pasują jak ulał. No to poszedłem dalej w tym kierunku. PG's już miałem 4, więc postarałem się o swingmanów. Wesley nieplanowany, ale byłem pewien, że ktoś mnie przebije, stąd małe kłopoty na końcu w walce o ostatniego wysokiego...

Raczej nie spadnę, liczę na play-off.

EDIT:

Policzyłem, ile bym zapłacił za swój roster w równoległym drafcie ligi drugiej. Okazuje się, że tam mój skład wart byłby 218$. I to z moim przepłaconym Jamychalem Greenem. 10-procentowa przebitka wygląda nieźle.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Dig 14 paź 2016, o 07:07

Mi ten draft nie wyszedł tak jak chciałem, przespałem coś środek draftu i po dwóch pierwszych zakupach zabrakło zdecydowania. Ogólnie to nie chciałem w tym roku już tankować FT z wysokimi, jak poprzednie dwa sezony, ale chyba trzeba było pozostać przy sprawdzonej taktyce.
Miałem mieć innego wysokiego, a skończyłem z LaMarcusem i jakoś nie mam do niego przekonania. Wcześniej była dobra cena za Hassana, ale w innej lidze już mam go z CP3, więc odpuściłem. Tak samo przy Cousinsie dałem sobie spokój gdy cena zrobiła się wysoka, bo w poprzednich sezonach zawsze mi pauzował w innych ligach. Potem przeoczyłem P.Gasola, bo akurat przeglądałem staty w meczach preseason :/.
Ale zobaczymy co z tego wyjdzie, podstawy jakieś są, a sezon długi i jak to w h2h rywalizacja będzie ciekawa do końca.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez marcelomattsoy 14 paź 2016, o 09:08

Ja także zadowolony nie jestem. Wielu graczy szło jak dla mnie w za wysokich cenach, ale to okaże się w trakcie sezonu. Wielu dziwiło się cenie Russella, grubo ponad 20, ale ten gość będzie wymiatał.

Ja starałem się iść w 2 roczniaków, którzy byli dobrzy jako rookies. Jakoś nigdy mnie ten scenariusz nie zawiódł i dlatego drogo wziałem Townsa i Porzingisa. Potem czaiłem się na PG i moim typem od poczatku był Thomas. Jak miałem tych 3 to już chciałem iść dalej w db FT%, więc omijałem innych graczy. Błędem był Taj Gibson, ale kurcze ratował mi skórę rok temu. Ogólnie celem potem było wzięcie gracza w stylu "a nuż się uda", albo będzie waivem.

Innym graczem, na kórym mi zależało był wieczny przegrywacz Rudy Gay, ale on przeważnie gra 82 mecze i zobaczymy gdzie wyląduje w tym sezonie, bo tu szykuje się trejd.

Justice Winslow - bo ktoś w Miami musi grać, raczej dla stat defensywnych.
Al Jefferson - wysoki usage rate z ławki, oby tylko grał a nie odwiedzal gabinety odnowy.
Alex Len - pamiętam bitwy o niego w zeszłym sezonie, kiedy jak nie teraz :) tyson kolejny rok starszy, Suns niby są in WIN NOW MODE, ale jakoś chyba nie z tym składem.
Darren Collison - panic pick
Rodney Hood - celowałem w niego, ale nie sądziłem że to będzie mój najlepszy SG w zespole. Takze załamany jestem.
MIrza Teletovic - tylko i wyłącznie dla trójek
Ty Lawson - już jeden PG się w Kings odbudował. Ty walczy o życie. Kto wie co z tego będzie. Oczywiście problem mam w kanibalizacji statów Collisona.
James Ennis - niby ma być starterem w Griz, ale zaraz wyląduje pewnie na FA

Pierwszy draft, z marszu, bez śledzenia statów, nie mam czasu. I wyszła tragedia. Miałem nie bvrac nikogo pow. 60 i masz babo placek. Townsa podbijałem, żeby poszedł drożej i totalnie wygrane licytacji rozwaliło mój koncept.
jednakze rok temu poszedłem na ostro - Małpa Russ, PG13, Cousins i awans. Moze tym razem tez sie uda, ale wtedy mialem fure szczęścia na FA.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Gerard 14 paź 2016, o 13:50

Ja miarę rozwoju licytacji postawiłem na tankowanie asyst. Ogólnie jestem umiarkowanie zadowolony, aczkolwiek w tym roku zupełnie nie patrzyłem na schedule, więc pod tym względem zapewne nie jest ciekawie. Cieszę się, że postanowiłem wydać kasę wcześniej, bo pod koniec draftu ceny były raczej wysokie. Jak zwykle wszystko będzie zależało od zdrowia, ale w gronie contenderów widziałbym przede wszystkim GRB (który robił to co ja zwykle robię czyli łapał wszystkich niedoszacowanych ziutków).

Tradycyjnie u mnie wszyscy (może poza Stefkiem) dostępni w wymianach, ale szczególnie chętnie oddam jednego ze swoich PF/C jeśli ktoś potrzebuje. W zamian szukam PG lub SG.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pumeks 14 paź 2016, o 20:54

Moje NEVERWINS tym razem średnio ale nie tragicznie.
Jest trochę ryzyka, bo Hayward zacznie grać kilka tygodni plus złapanie formy.
Leonarda przepłaciłem o 3$ niż sobie zaplanowałem i prawie odzyskałem to na Dannym Greenie gdybym sobie nie wyłączył monitora 6 sekund przed końcem jego licytacji :)
Middleton wpadł przypadkiem, bo się machnąłem.
Trzon składu jest OK, średnie trzymają swój poziom, no może trójki do poprawki, które być może będę szukać na wymianę za steale.
Na szczęście w H2H każdy tydzień to niespodzianka.
Cel to play-off.
Avatar użytkownika
pumeks
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 46
Dołączył: 23 wrz 2012, o 14:18
Lokalizacja: joust.pl
Medale: 2
Podium Roto (2)
Drużyna fantasy (poza keeper): NEVERWINS
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: CZYSTA GRA, CZYSTY SPIRYTUS!

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 30 paź 2016, o 19:58

Jutro kluczowa chwila dla rozgrywek... czy mikrofalówka również w tym roku da radę robić swoje genialne podsumowania dla naszej ligi? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 31 paź 2016, o 08:18

Obrazek

Ja standardowo wrzucam tabelkę ku pamięci. Zaczynamy zabawę Panowie. Mistrz już pobity ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Gerard 31 paź 2016, o 11:20

Zapowiada mi się fatalny następny tydzień. Każdy z mojego rdzenia drużyny gra poniżej 4 meczów, a Whiteside tylko 2. Rozzłoszczony porażką z GL Team GRaBa przejedzie po mnie jak walec :-(

A pomijając małą próbkę, to po cichu wyrósł nam faworyt w osobie KNT. Na drafcie Durant, Lillard, LBJ, do tego Hibbert i Kilpatrick za 1$ i wyłapani z FA Barea i Rodriguez. Brakuje tylko, żeby Bosh zaliczył medycynę pracy i zaczął gdzieś grać...
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron