1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez goozman 13 mar 2017, o 10:43

barcalover napisał(a):
Było gorąco do końca, ale ostatecznie z 1 ligą żegnają się w tym sezonie:
11. El-Maniaque - Bydzia Bulls
12. knt – GL Team
13. fly guy – Starks' Team
14. Benon – The Tramways
15. rk18tw - BarcaTeam
16. yblue – Raging Ravens



wypada wspomnieć, że Benon (wicemistrz 2010/11 i lider sezonów regularnych w latach 2010/11 oraz 2014/15) oraz KNT (wicemistrz 2011/12) byli w tej lidze od samego jej początku a Fly Guy i El-Maniaque mieli po 6 sezonów (nie grali odpowiednio w 2012 i 2015). yblue był liderem po sezonie regularnym 2015/16. także mocna ekipa zasila drugie ligi i stawiam, że nie na długo :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 13 mar 2017, o 11:13

goozman napisał(a):wypada wspomnieć, że Benon (wicemistrz 2010/11 i lider sezonów regularnych w latach 2010/11 oraz 2014/15) oraz KNT (wicemistrz 2011/12) byli w tej lidze od samego jej początku a Fly Guy i El-Maniaque mieli po 6 sezonów (nie grali odpowiednio w 2012 i 2015). yblue był liderem po sezonie regularnym 2015/16. także mocna ekipa zasila drugie ligi i stawiam, że nie na długo :)


Dokładnie, wspominamy już o tym któryś raz, ale stworzyliśmy tutaj bardzo mocne i wyrównane rozgrywki, nie tylko na najwyższym poziomie, ale też w obu drugich ligach.

Zresztą sam fakt, że zeszłoroczny zwycięzca RS spada, a mistrz nie wszedł do PO mówi sam za siebie. Walka jest mordercza i zapewne tym większa satysfakcja przy utrzymaniu, awansie do PO, zdobyciu medalu, nie mówiąc o mistrzostwie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 13 mar 2017, o 12:40

PODSUMOWANIE 19 KOLEJKI:
Obrazek

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 19 KOLEJCE:
Obrazek

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek

----

Dziś taka wyjątkowo okrojona wersja, gdyż po zakończeniu całego sezonu (czyli wraz z PO) planuje i tak zrobić podsumowanie sezonu, a ponadto szykuje wrzucić wieczorem zapowiedzi playoffów dla waszej ligi.
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez KapitanPlaneta 13 mar 2017, o 13:55

W zeszłym sezonie zabrakło mi punktu do utrzymania w H2H Snake, teraz tyle samo dzieliło mnie tutaj od PO i znowu mogę sobie pluć w brodę. W krótkiej perspektywie okazało się, że wystarczyło pozostawić Zubaca w składzie i byłaby pierwsza ósemka. Strata wydawała się nie do odrobienia i w sumie tydzień temu byłem już właściwie pogodzony z losem, ale jednak trochę żal tych PO bo forma zespołu mocno poszła w górę, myślę że byłaby nawet szansa na powalczenie z GOT w pierwszej rundzie. Nie ma co zwalać winy za słaby wynik na ciężki terminarz i kontuzje (kto wie co by było gdyby GL Team miał do dyspozycji Duranta) tylko zacisnąć zęby i powalczyć o odzyskanie tytułu w przyszłym sezonie. Z mojej strony to tyle, powodzenia w walce o zwycięstwo!
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 13 mar 2017, o 14:19

If a Fantasy Basketball playoff game ends in a tie, the deadlock is broken (and a winner is declared) based on:

- Head-to-Head (best win-loss-tie percentage in regular season games between the teams)
- Overall playoff seed (highest seed wins)


U nas tiebreakery mają:
1. God of Thunder (wygrana 7-2 w RS)
2. The Lego (remis 4-4 w RS, zatem decyduje #4 u Hermanna)
3. GRB (wygrana 5-4 w RS)
4. BukkakeB (wygrana 5-4 w RS)
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez GRB 13 mar 2017, o 17:02

Kolejny kiepski tydzień. Nie wiem, po co mi te play-offy, Gr(B)ave Digger zamiecie mną podłogę. Pisałem już to, że ważne, że udało się utrzymać w elicie. Nie to co w wężu, gdzie zaliczyłem drugi spadek z rzędu...
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 13 mar 2017, o 23:42

Obrazek
Jak na starcie drużyn, które zajęły miejsce 1 i 8 na koniec sezonu regularnego, to nie wygląda to tak jednostronnie jak można było przypuszczać. God of Thunder w ostatnich dniach nie prezentuje się już tak wyśmienicie jak przez znaczną część sezonu, a dodatkowo High Flying Circus 3 ostatnie 3 tygodnie może zaliczyć do najlepszego okresu w sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, ze to drużyna barcylovera jest tu faworytem. Nawet jeśli popatrzymy na ten ostatni dobry okres High Flying Circus 3 to zauważymy 2 porażki z drużyną barcylovera.
High Flying Circus 3 by awansować dalej będzie musiała zapunktować w 3 jedynych słabych kategoriach God of Thunder, czyli FG%, REB i BLK. Niestety poza blokami (w których zresztą byli najlepsi z całej ligi w regular season) wygląda to kiepsko. Tak jak God of Thunder, podopieczni Andrew23 notują słabe wyniki w FG% i REB. Ciężko przypuszczać, że uda się im się osiągnąć sukces, jeśli nie uda im się wygrać obu tych kategorii. W 5 ostatnich kolejkach 2 razy HFC3 wygrywali wszystkie te 3 kategorie i… 2 razy wygrywali swoją parę z tym zespołem. Oprócz tego można spodziewać się sporej rywalizacji w PTS, AST, STL i TO.

Obrazek
Patrząc na ranking według symulacji to osiągi BukkakeB podczas sezonu powinny zapewnić tej drużynie pewne playoffy już na około 2-3 kolejki przed końcem sezonu, a jednak Goodman musiał drżeć do samego końca. Koniec końców playoffy są a w nich w 1 rundzie Red Panthers.
BukkakeB to klasowy przykład drużyny, która koncentruje się na paru kategoriach a w wszystkich pozostałych tankuje. Goozman opanował 5 kategorii w których 3 jest najlepszy z wszystkich drużyn z playoffów (FG%, PTS i REB) a w 2 jest drugą siłą (STL i BLK). Tak wiele silnych kategorii powoduje, że w 3 kategoriach odstaje na tle reszty i są to FT%, TO (oba najgorszy z najlepszej ósemki ligi) i 3PTM – w których są drugim-najgorszym zespołem z playoffowiczów (tym pierwszym jest…Red Panthers)
Drużyna Red Panthers nie jest za pan brat z symulacjami. Praktycznie w żadnym tygodniu nie znajdowali się na podium, a jeśli już tak było to mieliśmy jesień 2016 roku (wszystkie 3 wizyty na podium podsumowania tygodnia miały miejsce w pierwszych 7 tygodniach). Od tamtego czasu gracze Diga kończyli podsumowania niemal zawsze w środku tabeli. Nie notowali również większych wpadek – to jedyny z zespół wraz z Grave Digger, który nie znalazł się w Bottom3 w którymś z tygodni. Jednak równie ważną informacją jest to, że również nie notowali jakichś wielkich tygodni (nie licząc wspomnianych pierwszych 7). Wraz z The Lego są jedynym zespołem z playoffów, który od 10 kolejek nie zanotował choćby jednego tygodnia w którym zdobył 80 lub więcej punktów w symulacji. To sprawia, że przy będących w dobrej dyspozycji BukkakeB nie są faworytami.
Z drugiej jednak strony zeszły sezon pokazał mi, że w przypadku Red Panthers łatwo się pomylić. Rok temu również nie dawałem większych szans na sukces Digowi,a ten zdobył vice-mistrzostwo.

Obrazek
Od grudnia, do końca lutego określałem drużynę GRB Budżet H2H mianem najlepszego zespołu ligi i głównego faworyta do wygrania ligi. Niestety tak jak śpiewała Anna Jantar – nic nie może przecież wiecznie trwać i GRB Budżet H2H znacznie obniżyli loty. Ta informacja z pewnością ucieszy Grave Digger – którzy od sporego czasu wyglądają bardzo dobrze.
Co prawda to nie jest wciąż tak wielki zespół jak z listopada, gdzie niszczyli wszystkich (w 2-6 kolejce, 3-krotnie byli najlepszym zespołem tygodnia), jednak nie należy ich przez to lekceważyć. Patrząc tylko na wyniki osiągane w symulacjach Grave Digger to może nie główny faworyt, ale zespół, który przy odrobinie szczęścia może tryumfować w tych rozgrywkach.
GRB Budżet H2H by wygrać ligę potrzebuje tego szczęścia jednak trochę więcej. Po kontuzji Lowry’ego drużyna wyraźnie notuje gorsze wyniki (i to widać choćby w 3PTM i AST). Z drugiej jednak strony regres widać również w innych kategoriach, więc nie jest to tak że tylko Kyle jest odpowiedzialny za te słabe wyniki. Coś wyraźnie się zepsuło w tej maszynie, która mogła zniszczyć monster trucka – Grave Diggera.
A tak Grave Digger podchodzą do tego starcia jako faworyci. Co prawda nie należy skreślać szans GRB, bo w ostatnich 5 tygodniach mają dodatkowy bilans z ekipą marcelomattsoya. Wygląda na to, że PTS i BLK są poza zasięgiem GRB, ale w każdej z pozostałych statystyk możemy być świadkami zaciętej walki.
Obrazek
Zaraz po tworzeniu powyższej grafiki doznałem uczucia deja vu. Czy ja gdzieś podobny wykres przedstawiający ostatnie 5 tygodni The Lego już widziałem? Szybki rzut oka w poprzednio zrobione grafiki i znalazłem odpowiedź – forma The Lego do złudzenia przypomina tą jaką reprezentują Red Panthers.
Z drugiej jednak strony The Lego znajdują się w troche innym miejscu niż Red Panthers. Ich dyspozycja z ostatnich 2 miesięcy wygląda słabo. Wręcz bardzo słabo jak porównamy do reszty drużyn z playoffów. W ostatnich 7 kolejkach The Lego zdobywają średnio 60,4 pkt w symulacji co jest 12 wynikiem w lidze. Drugi najgorszy zespół z playoffów – Red Panthers zdobywali o prawie 7 pkt więcej. Nie przeszkadzało to jednak The Lego w wygrywaniu par. Wygrali wszystkie swoje pary od 14 kolejki co nie udało się żadnemu innemu zespołowi.
Naprzeciw nim w tej 1 rundzie staną Nygusy Gerarda, których sezon regularny można podzielić na 3 fazy. 1 faza obejmuje pierwsze 4 tygodnie w których Nygusy prezentowały się bardzo przeciętnie. Druga faza – najdłuższa i najbardziej przyjemna obejmowała 10 kolejek (od 5 do 14). W tym okresie zaledwie RAZ wypadli poza top5 podsumowania tygodnia. Był to kapitalny wynik do którego nie zbliżył się nikt z wszystkich lig H2H w tym sezonie. Gdy więc Nygusy umacniały swoją pozycję ligową przyszedł czas na ostatnią fazę której tytuł brzmi „Więcej pytan niż odpowiedzi”. Ostatnie tygodnie dla podopiecznych Gerarda to swego rodzaju rollercoaster, czyli bardzo nierówna forma, w której jednak więcej było słabych wyników. Ciężko rozszyfrować ten zespół i postawić jakąś diagnozę.
Ogółem bilans drużyny Nygusów jest dodatni na tle ekipy The Lego, jednak w ostatnich 4 tygodniach The Lego zdołali wygrać aż 3 razy. Ciężko powiedzieć jaki tu może paść wynik. Wszystko zależeć będzie od tego w jakiej dyspozycji naprawdę jest zespół Nygusów Gerarda.
Z kategorii w których można spodziewać się największych emocji to REB (obie drużyny należą do top3 w zbiórkach z drużyn playoffowych).
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez hermman89 14 mar 2017, o 11:17

Brak słów, żeby opisać te zapowiedzi!
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez GRB 14 mar 2017, o 20:14

Bardzo słabe te zapowiedzi. W ogóle się nie postarałeś!!! :P
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: 1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 16 mar 2017, o 13:37

3/7 dni za nami. Tak wyglądają wyniki każdej z drużyn:

Obrazek
http://imgur.com/QUNsBNO
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron