2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 26 mar 2017, o 20:35

Zanosi się na półfinał bez historii :( Ale widzę, że w drugim jest znacznie ciekawiej, więc chyba ich sobie włączę. A w przerwach będę podglądał, czy pęknie u mnie 300 zbiórek.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 26 mar 2017, o 22:12

A idź pan w chuj. Mecz z Tocheckiem nie jest wcale lepszy od tego z Wuzerem poza stealami i pointsami, ale 70-ka Bookera była, więc to się nie liczy. Gdyby Batum, Ald czy Booker grali wszystkie swoje mecze, wyszedłby mi zajebisty matchup z Wuzerem, bo team zmontowałem na pierwszy rzut oka przeciętny, ale oparty na wszystkie możliwe kategorie, praktycznie nie miałem kategorii, które odpuszczałem. To był team pewnie lekceważony przez wszystkich, ale team, który z każdym mógł wygrać. To był team na awans. Tydzień konia Wuzera zadecydował - żeby 44 steale nie dały wygranej...

A Mikrofalówka męczy się z Paulem, Stefkiem i Jokiciem w składzie i może tego nie wygrać. Ale o tyle to mnie nie dziwi, bo Wuzer przygotował team na PO. Ale jak widzę 33 steale teraz jego to mnie kurwica bierze. Ale szczęścia to ja nigdy nie mam.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 26 mar 2017, o 23:11

I pograne. Poświęciłem połowę drużyny, byle by wygrać ten półfinał, bo wiedziałem, że w ostatnim tygodniu rozgrywek jestem z zaledwie 3 meczami Paula i Jokic. Dodatkowo Curry, które być może zacznie byś oszczędzany na playoffy. Teraz zostaje z namiastką drużyny na pojedynek o awans z FC Turlaj, którzy na starcie wyglądają co najmniej 3 razy lepiej...

Co prawda teoretycznie mogę jeszcze awansować w tym półfinale z Wuzerem ale trio Murray, Curry i Jokić muszą walnąć 12+ 3PTM i 13+ REB. O ile te 14 zbiórek mieć mogę, to 12 trójek to jest praktycznie niewykonalne. Curry rodem z 2015/2016 + dzień konia Murraya + Jokić aktywniejszy zza łukiem w jednym dniu? Pozostała nadzieja...
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 27 mar 2017, o 08:45

Gratuluję awansowiczom i przyznam, że trochę mi jednak lżej, że odpadłem z ekipą, która pokazała również teraz swoją siłę ;) W meczu o 3 miejsce życzę jednak awansu mikrofalowce, gdyż chyba jednak on bardziej na to zasłużył.
A sam się zastanawiam, jaka jest taktyka właściwa na H2H. Oparcie teamu na gwiazdach czy zadbać głębię. Washko miał gwiazdy, Wuzer awansował dzięki genialnym Gobertowi i Hardenowi, z kolei mikrofalówce Stefek, Paul i Jokic nie pomogli aż tak, jak się można było tego spodziewać.

A żadna ranga meczów 5-8 trochę irytuje i nie zmieniam mojego zdania. Jak widziałem, że Tocheckowi średnio zależało żeby ze mną wygrać i wcale się nie dziwię, to tym bardziej utwierdzam się w moim przekonaniu.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 27 mar 2017, o 09:12

bulek napisał(a):A sam się zastanawiam, jaka jest taktyka właściwa na H2H. Oparcie teamu na gwiazdach czy zadbać głębię. Washko miał gwiazdy, Wuzer awansował dzięki genialnym Gobertowi i Hardenowi, z kolei mikrofalówce Stefek, Paul i Jokic


Myślę, że najlepsza taktyka, to mieć głębię gwiazd ;]
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pitrekk 27 mar 2017, o 09:43

Ok, czyli przejebalem z szogo jedna asysta... Specjalnie wziąłem Lavoya freakin Allena na wypadek gdyby Marc nie zagrał (był doubtful) tylko za późno napisali że nie zagra i już ich nie podmienilem... Akurat 1 asystę Lavoy uciulal...
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 27 mar 2017, o 17:03

FINAŁ
Obrazek

MECZ O 3 MIEJSCE
Obrazek

Dziś wyjątkowo tylko grafiki bez opisów. Jak znajdę trochę więcej czasu wieczorem to dodam trochę tekstu.
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 27 mar 2017, o 18:15

Wyglądałoby to nieźle, gdyby nie fakt, że jedyny mecz, który przegrałem w sezonie, to właśnie z Wuzerem. W dodatku mam wrażenie, że rozkład spotkań mam taki sobie i jeśli moi gracze nie będą mieli dobrego tygodnia, to będę miał spore problemy.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez deebo23 27 mar 2017, o 19:23

Niby miałem Westbrooka i Brona, jakoś umiejętnie nie grałem ale się starałem i tylko 10 miejsce a to topka jeśli chodzi o gwiazdy.
Avatar użytkownika
deebo23
Rookie
Rookie
 
Posty: 5
Dołączył: 25 sie 2016, o 16:47
Drużyna fantasy (poza keeper): Honey Nut Cheerios
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy fan!
Skąd wiesz o sznurówce?: od znajomego

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 27 mar 2017, o 21:14

deebo23 napisał(a):Niby miałem Westbrooka i Brona, jakoś umiejętnie nie grałem ale się starałem i tylko 10 miejsce a to topka jeśli chodzi o gwiazdy.


Ale niekoniecznie w 9 kat. fantasy ;)

Zapraszam we wrześniu na poprawkę z większym doświadczeniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron