2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 27 mar 2017, o 22:30

Lebron i Westbrook się trochę dublują, obydwaj dostarczają te same kategorie, połączenie ich może dać sukces, ale zależy to od zestawu pozostałych graczy. Natomiast bym nie powiedział, że w 9 kat. fantasy to nie są gwiazdy, choć Lebron w tym zestawieniu jest trochę niżej.
Ja uważam, iż najlepiej dobrać tak gwiazdy, by każdy z nich robił co innego. Nigdy bym też nie zebrał w H2H drummondów, jordanów i innych w jednym teamie. Wuzerowi się powiódł manewr z Gobertem i Howardem, ale już w wężyku Gooz z nadmiernym stawianiem na PTS, FG%, REBS czy BLK kosztem FT% i 3PTS spadł z ligi. Wystarczało, że się wygrało z nim w rebsach czy blokach i cały misterny plan szedł wiadomo gdzie. To ma też inną wadę - z takim teamem od samego początku jest łatwiej grać.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez goozman 27 mar 2017, o 23:20

gdyby nie kontuzje (a tam nie mamy IL spota) i kilkanaście meczów absencji Paula + Rubio, którzy mieli być ostoją innych (oczywistych) statów myślę, że spokojnie bym się tam utrzymał a nawet zawalczył o więcej - także źle rozkminiasz Mr B :) nie chcę jednak podpowiadać za dużo.. mądrej głowie dość w dwie słowie
z tym argumentem o wygraniu ze mną w REB to majstersztyk analityczny - miałem tam 17-2-0 w sezonie :) w PTS z kolei 1-18-0 - chyba coś Ci się pomiesało Panocku
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 28 mar 2017, o 06:20

PTS wpisałem z pośpiechu, ale to nieistotne, chodziło mi o taktykę. Dla mnie ona bardziej się sprawdza w roto niż w H2H, tam nie jest ważne kiedy kto zrobi ile bloków. Już na pierwszy rzut oka patrząc na zestaw zawodników widać, w jakich kategoriach rywal musi się skupić, żeby ten mecz wygrać - może dlatego miałeś 10-8 w blokach tylko? Już ta jedna kategoria daje do myślenia, że taktyka nie wypaliła. A Rubio? Biorąc go wiedziałeś, że jest kontuzjogenny, a trudno uznać za wielkiego pecha kontuzję kogoś, kto je często łapie. Zresztą czy on tak dużo pauzował? Na ta chwilę zagrał 66 spotkań, więc teraz Ty coś się pospieszyłeś ;). Mi z kolei na parę spotkań wykluczyli się Horford i Crowder i to w tym samym czasie, a przecież od początku postawiłem na duet z Bostonu. Także to myślę nie kontuzje zadecydowały o spadku, ale albo taktyka, albo nie ci wykonawcy do jej realizowania. Posunę się do stwierdzenia, że w H2H to może przynieść sukces tylko w przypadku perfekcyjnego załatania kilku innych kategorii. Nie ma taktyki z góry skazanej na porażkę, ale są mniej lub bardziej ryzykowne.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pitrekk 28 mar 2017, o 10:16

Ale to przecież bardziej w h2h można się skupić na 6,7 kategoriach a kilka jawnie zatankowac. W Roto natomiast jak masz w 2 kategoriach 1 punkt to bardzo ciężko wygrywać...
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 28 mar 2017, o 11:17

Tylko teoretycznie, bo znam przykłady, że osoby z 1 pkt za FT% w roto były w ścisłej czołówce tabeli. Sprytne zatankowanie FT% w roto nie odbije się na całkowitym wyniku. Jeżeli w H2H skupisz się na 6-7 kategoriach, może nie być źle, gorzej, jak liczy się na wygrywanie 5-4. Wówczas praktycznie nie ma szans, by to zafunkcjonowało. Myślę, że Gooz tworząc ten skład nastawił się właśnie na to.
Swoja drogą jestem ciekaw, jakby ten jego wydraftowany skład przełożyć na roto, jaki byłby efekt na tle innych...
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pitrekk 28 mar 2017, o 13:28

Owszem, jedna kat w Roto można odpuścić. Więcej to już ciężko...
W h2h natomiast liczenie tylko i wyłącznie na 5 kat to rzeczywiście kiepski pomysł. Ale 6,7 jak najbardziej wystarczy. Bottom line: w Roto można odpuścić max 1 kat w h2h max 3. Tak ja to widzę przynajmniej.
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 2 kwi 2017, o 12:07

Od początku tygodnia prowadzę, ale różnice w paru kategoriach są niewielkie i wynik finału jeszcze nie jest przesądzony. Zresztą sami zobaczcie http://imgur.com/a/ZWLsI

Jest blisko w trójkach, ale z drugiej strony także w blokach i zbiórkach, więc gdybym przegrał wszystkie te kategorie, to zwycięzcą zostanie Wuzer. Sporo wyjaśni się już koło drugiej w nocy, bo później zaczynają grać u mnie tylko Wall i Warren, a u niego tylko Harden. Chyba zarwę noc, bo może się okazać, że będę potrzebował trójek, których od Warrena (raptem 2 w marcu!) i Walla za wiele się nie spodziewam i trzeba będzie kombinować.
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 3 kwi 2017, o 11:10

Gratuluję chilu91 awansu. Niestety sprawdziło się to, czego się obawiałem już 3 tygodnie temu. Jak nie przejdę 2 rundy - wtedy będę miał wielkie problemy z awansem w meczu o 3 miejsce. No i niestety Wuzer mnie pokonał i musiałem z bardzo okrojonym składem + słabym rozkładem spotkań wśród moich graczy podchodzić do decydującego meczu z chilu91. O dziwo mogłem jeszcze wygrać, ale potrzebowałem w ostatnim dniu świetnych FT% u siebie i słąbych u rywala. Niestety już przed północą wiedziałem, że nici z tego będą, bo decydujący cios w moje serce zadał mi... Giannis z swoim 11/12 z rzutów osobistych.

Mówi się trudno i żyje się dalej. Niestety ten sezon w fantasy NBA nie wypadł najlepiej. Brałem udział w 3 ligach, gdzie walczyłem o awans i mój plan minimum to był awans w przynajmniej jednej lidze. W grudniu odpadłem z walki w lidze Roto/budżet z E-NBA, w lutym w Roto/wężyk z sznurowadla, a na przełomie marca/kwietnia tutaj. Czas na tradycyjny tekst: Za rok wrócę silniejszy!
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez chilu91 3 kwi 2017, o 18:47

Dziękuję i również gratuluję całego sezonu. Walka była przednia. Wiedziałem, że wszystko będzie zależeć od Giannisa, już nawet chciałem go nie wystawiać, ale bałem się, że przegonisz mnie w punktach. Poza tym miałem mocny tydzień, chyba nawet Ważki Wrocław by mi uległy.

Dla zespołów Sugar i Ważki również gratulacje, ciekawie będzie z Wami rywalizować w następnym sezonie.

No i szkoda, że nie będę w lidze, gdzie gra osoba odpowiedzialna za te fenomenalne podsumowania, za które jeszcze raz dzięki.

Fajny sezon, mój pierwszy w tego typu lidze (a drugi w fantasy), jestem naprawdę zadowolony.
Avatar użytkownika
chilu91
Rookie
Rookie
 
Posty: 10
Dołączył: 25 sie 2016, o 22:04
Drużyna fantasy (poza keeper): FC Turlaj
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałem pograć w fantasy na poziomie
Skąd wiesz o sznurówce?: Kolega polecił

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron