2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 21 mar 2017, o 10:01

Dig napisał(a):No właśnie z drugiej części tygodnia pojawiają się za późno, więc w każdym tygodniu tak naprawdę korekta w poniedziałek dotyczy tylko pół tygodnia. Jak dla mnie nie jest to system sprawiedliwy i powinna być opcja do wyłączenia tego.

Czyli wiążące nas corrections dotyczą tylko pierwszej połowy tygodnia, bo za drugą ukazują się już w następnym matchupie i nie mają już znaczenia?
Jak tak to oczywiste, że jest to niesprawiedliwe, bo np. okaże się, że Howard nie miał 5 steali, a 4 w końcowej fazie matchupu, ale to już będzie nieistotne. To tak na marginesie.
Correction powinny pojawiać się od razu. Wyniki końcowe matchupu niech będą nawet o 16, ale niech uwzględniają correction z całego tygodnia, a nie tylko z połowy.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez goozman 21 mar 2017, o 11:08

pełna rewolucja! wyjebać statystyków i programistów yahoo!!! :R w to się nie da grać!!!

tak na poważnie (prawie) - ograniczenia czasoprzestrzenne obserowane na planecie Ziemia w wymiarze, którym żyjemy sprawiają, że pewne oczywiste wady ten system musi mieć i się ich nie przeskoczy. podejrzewam, że każdy mecz NBA jest szczegółowo weryfikowany przez sztaby analityków i statystyków, którzy wyniki swojej pracy przesyłają dalej (do yahoo, rotoworld, espn itp, itd) - ale musi dziać się to z pewnym opóźnieniem. w roto tak nie boli, gdy po cichu provider zabiera nam pojedyncze statystyki - w h2h lepiej pamiętać o możliwości korekt i ich konsekwencjach i przy wyniku na styku dbać o bezpieczną przewagę. gdybyś wygrał o steala, którego nie było lepiej byś się czuł? trzeba mieć świadomość, że dopiero dane po porannym poniedziałkowym przetworzeniu są oficjalne dla danego matchupu i żyć z tym
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 21 mar 2017, o 12:15

goozman napisał(a):pełna rewolucja! wyjebać statystyków i programistów yahoo!!! :R w to się nie da grać!!!

tak na poważnie (prawie) - ograniczenia czasoprzestrzenne obserowane na planecie Ziemia w wymiarze, którym żyjemy sprawiają, że pewne oczywiste wady ten system musi mieć i się ich nie przeskoczy. podejrzewam, że każdy mecz NBA jest szczegółowo weryfikowany przez sztaby analityków i statystyków, którzy wyniki swojej pracy przesyłają dalej (do yahoo, rotoworld, espn itp, itd) - ale musi dziać się to z pewnym opóźnieniem. w roto tak nie boli, gdy po cichu provider zabiera nam pojedyncze statystyki - w h2h lepiej pamiętać o możliwości korekt i ich konsekwencjach i przy wyniku na styku dbać o bezpieczną przewagę. gdybyś wygrał o steala, którego nie było lepiej byś się czuł? trzeba mieć świadomość, że dopiero dane po porannym poniedziałkowym przetworzeniu są oficjalne dla danego matchupu i żyć z tym


No i przecież jest jeszcze jeden problem, bo skąd możemy wiedzieć, że te oficjalne wyniki są prawidłowe? A może się pomylili i nas okradli? Powinniśmy mieć możliwość złożenia odwołania od zabranego stila, bo to może wywrócić cały sezon do góry nogami i niesprawiedliwie go zmarnować! :E
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 21 mar 2017, o 12:29

washko napisał(a):No i przecież jest jeszcze jeden problem, bo skąd możemy wiedzieć, że te oficjalne wyniki są prawidłowe? A może się pomylili i nas okradli? Powinniśmy mieć możliwość złożenia odwołania od zabranego stila, bo to może wywrócić cały sezon do góry nogami i niesprawiedliwie go zmarnować! :E

Dokładnie, planuję zanalizować wszelkie steale Wuzera i jeśli wykryję nieprawidłowości od razu zareaguję.

Tak na poważnie, to szkoda, iż nie zauważyłeś, że pisałem o wadzie tego systemu, bez nawiązania do mojej sytuacji. A że poruszyłem steale Howarda? To był tylko przykład. Równie dobrze można je zamienić na bloki np. Draymonda Greena. Cokolwiek.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pitrekk 21 mar 2017, o 13:45

Ale błędów Yahoo nie wyeliminujesz wprowadzając jakieś udziwnienia typu repasaze... Jedyne co ew można by przemyśleć i przeglosowac przed kolejnym sezonem to automatyczny awans zwycięzcy RS.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez washko 21 mar 2017, o 13:48

bulek napisał(a):Tak na poważnie, to szkoda, iż nie zauważyłeś, że pisałem o wadzie tego systemu, bez nawiązania do mojej sytuacji. A że poruszyłem steale Howarda? To był tylko przykład. Równie dobrze można je zamienić na bloki np. Draymonda Greena. Cokolwiek.


Ej, ja też podałem stile jako przykład. Nie pomyślałbym nawet, że to mogło dotyczyć Twojej sytuacji :Y
Pozdrawiam,
Washko
Avatar użytkownika
washko
6th man
6th man
 
Posty: 143
Dołączył: 2 wrz 2015, o 16:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Wazki Wroclaw
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bez sensu

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 21 mar 2017, o 14:04

pitrekk napisał(a):Ale błędów Yahoo nie wyeliminujesz wprowadzając jakieś udziwnienia typu repasaze... Jedyne co ew można by przemyśleć i przeglosowac przed kolejnym sezonem to automatyczny awans zwycięzcy RS.


Ja nadal nie rozumiem idei nagradzania zwycięzcy RS... przecież zasady są jasne przed startem każdego sezonu, że przygotowujemy się na PO i tam gramy o wszystko i o nic. Zwycięstwo w RS niesie samo w sobie pewne udogodnienia (tie-breakery, rozstawienie - uniknięcie #2 i #3 aż do finału).

Naprawdę nie przemawia do mnie ten pomysł, mimo że sam parę razy już RS wygrałem...

E: No i oczywiście taki awans od razu burzyłby przebieg PO, bo tego nie da się uniknąć - nikt nie będzie grał na 100%, poświęcając absolutnie wszystko i ryzykując wszystko, jeśli już przed PO miałby awans. Wtedy znów lepiej w teorii byłoby skończyć sezon na #8 pozycji, niż #7 czy #6.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez pitrekk 21 mar 2017, o 14:38

Ale przecież gdybyśmy przeglosowali i zmienili zasady teraz to też byłyby one znane przed rozpoczeciem sezonu :-)

Tak jak pisałem, walczyć o to nie zamierzam. Uważam jedynie ze miało by to jakiś tam sens aby nagrodzić team który okazał się najlepszy na przestrzeni 20 tygodni...

No i już bez przesady z tym że lepiej byłoby skończyć na 8 niż na 7 pozycji. Nie wierzę że zwycięzca RS nagle odpuszcza zupełnie PO tylko dlatego że awansował... Poza tym choćby nie walczył na 100% to i tak zajebisty silna drużyna która właśnie wygrała RS...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 21 mar 2017, o 14:44

pitrekk napisał(a):Ale przecież gdybyśmy przeglosowali i zmienili zasady teraz to też byłyby one znane przed rozpoczeciem sezonu :-)


Tu chodziło mi o to, że nikt przed sezonem się nie nastawia na wygranie RS, bo każdy wie, że to tylko RS. Nie widzę sensu w tworzeniu nowej wartości 1. miejsca w RS.

pitrekk napisał(a):Tak jak pisałem, walczyć o to nie zamierzam. Uważam jedynie ze miało by to jakiś tam sens aby nagrodzić team który okazał się najlepszy na przestrzeni 20 tygodni...


Pisałem o tym:
Zwycięstwo w RS niesie samo w sobie pewne udogodnienia (tie-breakery, rozstawienie - uniknięcie #2 i #3 aż do finału).


pitrekk napisał(a):No i już bez przesady z tym że lepiej byłoby skończyć na 8 niż na 7 pozycji. Nie wierzę że zwycięzca RS nagle odpuszcza zupełnie PO tylko dlatego że awansował... Poza tym choćby nie walczył na 100% to i tak zajebisty silna drużyna która właśnie wygrała RS...


No ja na pewno nie walczyłbym tak samo mając awans, jak robiłbym to, gdybym dopiero ten awans musiał wywalczyć. Na pewno byłbym aktywny i starał się wygrać każdy mecz i całe PO, ale myślę, że mimo wszystko to nie byłoby to samo. Może się mylę.

W drugiej kwestii - przecież różnica między #1 a #2 drużyną sezonu regularnego wcale nie musi być duża i wtedy już spokojnie broni się teza, że lepiej grać z #1, który ma już awans, niż z #2, który o ten awans walczy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez bulek 21 mar 2017, o 15:38

Myślisz Barcalover, że ludziom by zależało na 8 pozycji, bo by liczyli, że zwycięzcy RS nie będzie zależeć? Przecież to samo w sobie ma dużą dozę ryzyka. A jakby taki GM grał z równie wielkim zaangażowaniem, to wszelkie kombinacje by poszły w łeb.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron