2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 19 mar 2017, o 12:18

fluber napisał(a):Wciąż się nie zdziwię jak wygrasz.

Pamiętaj, ze to powyżej pisałem, jak miałem zdrowego Duranta :V


Damn...to naprawdę może się wydarzyć ^^
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 19 mar 2017, o 17:24

To się wydarzy. Twoje 51% FG w tym tygodniu to jakiś mało śmieszny żart :V

Podobnie, jak wolne Love'a wczoraj i moje niewystawienie Love'a w poprzednim meczu, kiedy wrócił po kontuzji ( czyli Love jeszcze u mnie nie zagrał)

A także wolne Griffina dzień wcześniej.

O Chrisie Paulu robiącym w dwóch meczach w sumie 11 punktów to nawet nie wspominam.

Wiem, o Cousinsie i Lowrym, ale ze zdrowym Durantem i grającymi gwiazdami to byłaby miazga, a tak to 3-6 lub w najlepszym wypadku 4-5, bo steali racze nie dogonię z robiącym 0,7 stealu na mecz Paulem.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 20 mar 2017, o 06:20

fluber napisał(a):To się wydarzy. Twoje 51% FG w tym tygodniu to jakiś mało śmieszny żart :V

Podobnie, jak wolne Love'a wczoraj i moje niewystawienie Love'a w poprzednim meczu, kiedy wrócił po kontuzji ( czyli Love jeszcze u mnie nie zagrał)

A także wolne Griffina dzień wcześniej.

O Chrisie Paulu robiącym w dwóch meczach w sumie 11 punktów to nawet nie wspominam.

Wiem, o Cousinsie i Lowrym, ale ze zdrowym Durantem i grającymi gwiazdami to byłaby miazga, a tak to 3-6 lub w najlepszym wypadku 4-5, bo steali racze nie dogonię z robiącym 0,7 stealu na mecz Paulem.


"Trochę" szczęścia dopisało, nie ukrywam. Ale i tak jestem dumny z graczy jakich chwyciłem z FA w ostatnim czasie..Ingles i Barnes zrobili kapitalną robotę w tym tygodniu. Skal również.

Dzięki za rywalizację :)
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 20 mar 2017, o 08:22

Coś przeoczyłem? Dlaczego host gra drużyną Igi?
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 20 mar 2017, o 13:22

ZAPOWIEDŹ PÓŁFINAŁÓW

Nie dostaliście zapowiedzi na 1 rundę, także dziś dostajecie zapowiedź pierwsi + trochę więcej opisów dla Was

Obrazek
Cóż to było za mydlenie oczu w wykonaniu One Hungry Pack! Patrząc na wyniki osiągane w symulacjach w ostatnich 4 tygodniach sezonu regularnego był to przedostatni zespół ligi. Jedynie grający o nic w tamtej części sezonu zespół Ball Don’t Lie osiągał gorsze rezultaty w symulacji. Co tymczasem stało się z drużyną hosta w 1 rundzie playoffów? Nie dość, że przeszli silny zespół Six Sigmę (który jednak końcówkę sezonu miał słabszą), to jeszcze zestawiając ze sobą wyniki osiągane w minionym tygodniu, byli najlepszym zespołem z całej 1 rundy playoffów! Z nikim One Hungry Pack nie przegraliby w ćwierćfinałach i ponadto jako jedyni mogli uzyskać wynik 7-2 jeśli mierzyliby się... na SLC dunk.

Teraz przechodząc do SLC dunk w zasadzie wszystko wygląda odwrotnie. Wyniki osiągane pod koniec sezonu regularnego były bardzo dobre i napawały nadzieją na zbliżające się playoffy. Pierwszy krok w kierunku upragnionego awansu został wykonany, jednak rezultaty w 1 rundzie mogły lekko zaniepokoić mSale. Jego podopieczni byli (według symulacji w której brały udział wszystkie zespoły z playoffów) najsłabszym zespołem 1 rundy. Nie licząc wygranego starcia z Bonafide Dawgz wygraliby w minionym tygodniu jedynie z Tottenham Cavaliers.

Widząc więc wyniki z ostatnich 7 dni, bardzo szybko należy otoczyć zdanie „SLC dunk są faworytami w pojedynku z One Hungry Pack” paroma pytajnikami. Coś co przed 1 rundą wydawało się niemal niemożliwe, może się stać już wkrótce prawdą - One Hungry Pack mogą pokonać zawodników mSali, w szczególności gdy popatrzymy na kategorie REB. Przez cały sezon regularny ANI RAZ One Hungry Pack nie osiągnęli w żadnym tygodniu lepszych wyników w tej statystyce niż ich rywale. W minionej 1 rundzie SLC dunk jednak by REB przegrali (i to o prawie 40).

Minione 7 dni praktycznie uniemożliwiają szansę trafnego przewidzenia zbliżającego się starcia. SLC dunk przez niemalże cały sezon regularny osiągali lepsze wyniki w FG%, PTS, BLK, czy nawet TO, jednak w 1 rundzie tylko w blokach wygraliby starcie z One Hungry Pack. Z drugiej strony drużyna hosta była prawie w każdej kolejce sezonu regularnego lepsza w FT% i AST. W tej pierwszej statystyce przegraliby jednak w tej rundzie PO, a w AST przebili swój najgorszy wynik z regularnego, gdzie ich najsłabsza zdobycz wynosiła 155 AST, a w minionej 1 rundzie nie przekroczyli granicy 120 asyst.

Do tej pary podchodzę jak do bukmacherów w ostatnich 2 miesiącach. Często spoglądam w ich stronę, ale typować się nie odważam.

Obrazek
Chyba powinienem się cieszyć, że nie zdecydowałem się początkowo robić zapowiedzi dla tej ligi, a potem, gdy się miałem za to zabrać to padł mi komputer, ponieważ typowałem półfinał Smoke Raiders vs Chicken Team. Te dwa zespoły jednak zawiodły (były w bottom3 z zespołów 1 rundy według moich symulacji), a w ich miejsce zobaczymy ekipę Ledleya i bullsa2006.

Zaczniemy od drużyny, która wyeliminowała najlepszy zespół sezonu regularnego według moich symulacji, czyli Bulls’s Boss Team. Ekipa Bullsów sprawiła w 1 rundzie małą niespodziankę, choć sensacją bym tego nie nazwał. Od jakiegoś czasu mogliśmy zanotować lekki progres formy w tej drużynie. Gdyby nie porażka w ostatniej, słabej dla nich 19 kolejce sezonu regularnego weszliby w playoffy z 6 meczową serią wygranych z rzędu, co byłoby 2 wynikiem po Smoke Raiders (którzy zaczynali 1 rundę PO z 14 meczową serię wygranych). By scharakteryzować drużynę bullsa2006 wystarczy jedno słowo – „solidność”. Bulls nie mają bardzo mocnych wybranych kategorii co nie jest jakimś wielkim problemem, gdyż też w żadnej statystyce nie odstają w porównaniu do reszty ligi. Można więc dojść do wniosku, że jeśli chcesz wygrywać z Bull’s Boss Team - punktuj najlepiej jak umiesz w swoich najlepszych kategoriach, bo każdy słabszy dzień podopieczni bullsa2006 mogą wykorzystać.

Tottenham Cavaliers to natomiast idealne przeciwieństwo Bulls’s Boss Team i perfekcyjny przykład drużyny, która wyznaje metodę „skupiam się na statystyce X, a tankuję w Y”. W całym sezonie regularnym w statach ROTO osiągał najlepsze wyniki z całej ligi… w aż 5 statystykach – FG%, REB, AST, STL i BLK. W żadnej z statystyk nie przegrywał częściej niż 5 razy w wszystkich 19 kolejkach sezonu regularnego. Gorzej natomiast idzie im w FT%, 3PTM i PTS. W każdej z tych kategorii są zdecydowanie najsłabszym zespołem który brał/bierze udział w playoffach. W trójkach nawet nie wygrali ani razu przez cały sezon regularny, co sprawia że są jednym z 3 zespołów, którym przez cały sezon chociaż raz nie udało się wygrać jednej z statystyk (pozostała dwójka to Amatorzy w AST i Florida Pensioners w FT%). Dodatkowo w 3PTM Tottenham Cavaliers mają też najgorszy wynik z jednego tygodnia z całej ligi – 9 3PTM w 1 kolejce.

Wychodzi więc na to, że w FT%, 3PTM i PTS emocji nie będzie i to się sprawdza jak zobaczymy historię pojedynków tych zespołów. Ostatni raz kiedy Bulls’ Boss Team przegraliby w którejkolwiek z tych statystyk to…. 10 kolejka! Bardzo mało prawdopodobne, by coś miało się zmienić w zbliżającej się półfinałowej batalii, dlatego sytuacja Kawalerzystów wygląda przed tym starciem nie co gorzej. Mało to jednak ma znaczenie, jeśli Tottenham Cavaliers wygra wszystkie swoje 5 ulubionych statystyk – jak choćby ostatnio to zrobił w 19 kolejce. Problem jednak się pojawi, jak w najbliższych 7 dniach wyniki osiągane w choćby jednej statystyce będą słabsze, jak na przykład w REB, w których byli słabsi w 1 rundzie od Bullsów. W STL i BLK w ostatnim tygodniu też nie było za dobrze, gdyż Cavaliers zaliczyli zaledwie o 1 STL i BLK więcej.

Patrząc jedynie na statystyki typuję bardzo wyrównaną walkę, gdzie kluczowymi statystykami mogą okazać się PTS, STL, BLK oraz TO. W pozostałych 5 statystykach wyniki są już chyba znane.
Ostatnio edytowano 20 mar 2017, o 14:23 przez mikrofalowka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 20 mar 2017, o 14:22

Dopiero teraz załapałem, że to nie Iga, lecz host kieruje zespołem One Hungry Pack. Grafiki już nie zmienię, ale w opisie już poprawiam wszelkie "igi" na "hosty" :)
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 20 mar 2017, o 16:28

barcalover napisał(a):Coś przeoczyłem? Dlaczego host gra drużyną Igi?


Zastępstwo. Zastąpiłem Igę podczas draftu (kolidowało jej to z obowiązkami w pracy) i teoretycznie na tym miałem zakończyć przygodę, ale z tego co widziałem Iga ma sporo lig do ogarnięcia i niestety czasami pomijała ustawianie składu w tej. A mi było zwyczajnie szkoda czasu jaki poświęciłem na draft (3-4 godziny) i wskoczyłem w rolę tymczasowego GM'a.

@mikrofalowka - świetna zapowiedź!

Zdjęcie najlepszych graczy drużyn, gdzie naprzeciwko Hasaana i Davisa staje Robin Lopez i Evan Fournier...ta grafika wyraża więcej niż 1000 słów jeśli chodzi o dyspozycję Hungry Pack w ostatnim czasie:)
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 20 mar 2017, o 18:29

host3234 napisał(a):
barcalover napisał(a):Coś przeoczyłem? Dlaczego host gra drużyną Igi?


Zastępstwo. Zastąpiłem Igę podczas draftu (kolidowało jej to z obowiązkami w pracy) i teoretycznie na tym miałem zakończyć przygodę, ale z tego co widziałem Iga ma sporo lig do ogarnięcia i niestety czasami pomijała ustawianie składu w tej. A mi było zwyczajnie szkoda czasu jaki poświęciłem na draft (3-4 godziny) i wskoczyłem w rolę tymczasowego GM'a.


Ok, czaję. Czyli to nadal drużyna Igi, czy jak to mam traktować?

W każdym razie dobrze by było w takich sytuacjach przynajmniej dać znać komiszowi i mnie, bo po to robimy zapisy przedsezonowe i wyznajemy zasadę "kto pierwszy ten lepszy", żeby potem ew. uzupełnienia drużyn również na tej podstawie przydzielać.

Natomiast rozumiem, że ta sytuacja jest dość nietypowa, więc tutaj się już nie wtrącam, tylko proszę o info, kto ostatecznie jest właścicielem tej ekipy w tych rozgrywkach.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 26 mar 2017, o 20:23

Jest 4-5 i piłka jeszcze w grze. Cholerna szkoda, że akurat dzisiaj wypadł JJ Redick i Crawford dostanie więcej minut. Chooolerna szkoda. Jeśli uda mi się to wyciągnąć na 5-4 to chyba sam sobie przyznam sobie tytuł menagera sezonu, za to jak sprawnie żongluję drużyną w trakcie PO, nie mając już Lowry'ego.
Swoją drogą to chyba tylko 3 graczy w moim składzie zostało z tego początkowego draftu. Nieźle :V
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mSala 26 mar 2017, o 20:49

No ciekawe jak się to zakończy. Zadecydują 3 i bloki.
Rano wyglądało to lepiej jak DeMarcus miał nie grać...
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron