2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez jason 7 mar 2017, o 18:01

Przez przełożenie meczu PTB-Min pewnie nie załapię się do ósemki. Uciekło mi 55 pkt, 10 zb, 8 as, 3 przechwyty i 4-5 trójek. Też se wybrali moment....
Avatar użytkownika
jason
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 68
Dołączył: 3 paź 2012, o 08:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Pelplin Raiders
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: I love this game!

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez barcalover 13 mar 2017, o 08:22

Jeśli dobrze widzę, tutaj również nikt nie olał gry, co jest świetną wiadomością. Dzięki za zaangażowanie i grę w tym sezonie. Czołowa ósemka walczy teraz o podium, którego każde miejsce premiowane jest awansem do ekstraklasy tych rozgrywek.

Powodzenia!
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 13 mar 2017, o 13:16

PODSUMOWANIE 19 KOLEJKI:
Obrazek

Przed tą kolejką było pewne, że wszystkie zespoły z pozycji 6-10 będą zaangażowane w walkę o playoffy. Co też ciekawe, nikt z tych pozycji nie pojedynkował się bezpośrednio między sobą w ostatniej kolejce sezonu regularnego. W ten sposób w aż 5 z 8 par decydowały się losy o być, albo nie być w playoffach. Co się jednak okazało? Wszystkie zespoły z miejsc 6-10 przegrały swoją parę wynikiem 3-6, lub 2-7. Nastąpiło jedynie małe przetasowanie na pozycji 7-8. O tym jak słabo sobie poradziły zespoły walczące o playoffy w tym tygodniu niech świadczy fakt, ze z tych 6 zespołów najlepsza była ekipa Florida Pensioners, chociaż… była dziewiątą siłą tego tygodnia. Mimo tych słabych wyników mogli jednak powalczyć o wygraną, bo rywale mieli jeszcze słabsze tygodnie, niestety dla nich mierzyli się w tym tygodniu z bejbogilkami.

Bejbogilki już od dawna nie liczyli się w walce o playoffy i od paru kolejek mogli „grać na pół gwizdka”. Co się jednak okazało odegrali oni niemałą rolę w wyglądzie drabinki playoffowej. Może to trochę za duże słowa, bo jednak wpływ na zajęcie 10 pozycji Floridy Pensioners miało o wiele więcej czynników, niemniej zespół Floridy mógł wierzyć, że podopieczni killera7 pozbawieni jakichkolwiek szans na awans do PO, lekko odpuszczą mecz. A jednak! Bejbogilki, które przed tą kolejką wygrali zaledwie 1 z 6 ostatnich par ligowych, zaliczyli świetny tydzień i sprawili że marzenia Floridy Pensioners (którzy jakby wygrali 5-4, to zajęli by 8 pozycję w lidze) o playoffach muszą być odłożone na następny sezon.

Na drugiej pozycji w tym tygodniu znalazła się drużyna Smoke Raiders, która bezsprzecznie została najlepszym zespołem drugiej części sezonu regularnego. W tej kolejce przegraliby jedynie starcie z Tottenham Cavaliers, z którymi… mogą się spotkać już w 2 rundzie playoffów. Może być ciekawie.


A propo Tottenham Cavaliers – to oni byli 3 siłą tego tygodnia. Od początku sezonu jest to drużyna prezentującą równą, solidną formę jednak w ostatnich 2 tygodniach widać u nich jeszcze lepszą dyspozycję, co jest istotną informacją przed 1 rundą PO, gdzie mierzą się (patrząc na ostatni miesiąc) najlepszą drużyna ligi – Chicken Team, którzy od czasów 12 kolejki, jedynie raz zdobyli mniej punktów w symulacji niż w obecnym tygodniu.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 19 KOLEJCE:
Obrazek

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek

---

Dziś taka wyjątkowo okrojona wersja, gdyż po zakończeniu całego sezonu (czyli wraz z PO) planuje i tak zrobić podsumowanie sezonu, ponadto dla dwóch innych lig (1 liga i 2east) planuje coś jeszcze na dziś zrobić i potrzebuję na to więcej czasu.
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mSala 14 mar 2017, o 19:50

mikrofalowka napisał(a):ponadto dla dwóch innych lig (1 liga i 2east) planuje coś jeszcze na dziś zrobić i potrzebuję na to więcej czasu.


A u nas taki bajer jak w 1 i 2east też się uda zrobić?
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 14 mar 2017, o 23:18

mSala napisał(a):A u nas taki bajer jak w 1 i 2east też się uda zrobić?


Na pewno przygotuje dla tej ligi zapowiedzi półfinałów i finałów, a jeśli wyrażacie zainteresowanie to mogę też przygotować zapowiedź 1 rundy tylko, że będzie to spóźnione bo wrzuciłbym to ewentualnie dopiero jutro wieczorem (czyt. środa). Od razu jednak uprzedzam, że w tych ewentualnych jutrzejszych zapowiedziach zabraknie tej grafiki 3 najlepszych graczy. Tych top3 graczy wrzuciłbym dopiero od następnej rundy playoffów.

Pasuje Wam taka spóźniona zapowiedź?
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mSala 15 mar 2017, o 00:18

Każda Twoja analiza będzie OK :)
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 15 mar 2017, o 16:47

mikrofalowka napisał(a):
mSala napisał(a):A u nas taki bajer jak w 1 i 2east też się uda zrobić?


Na pewno przygotuje dla tej ligi zapowiedzi półfinałów i finałów, a jeśli wyrażacie zainteresowanie to mogę też przygotować zapowiedź 1 rundy tylko, że będzie to spóźnione bo wrzuciłbym to ewentualnie dopiero jutro wieczorem (czyt. środa). Od razu jednak uprzedzam, że w tych ewentualnych jutrzejszych zapowiedziach zabraknie tej grafiki 3 najlepszych graczy. Tych top3 graczy wrzuciłbym dopiero od następnej rundy playoffów.

Pasuje Wam taka spóźniona zapowiedź?



Jak najbardziej nam pasuje! : )
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 15 mar 2017, o 17:11

Przepraszam, ale przez jakiś okres czasu jestem bez dostępu do swojego komputera. Nie uda mi się przygotować zapowiedzi 1 rundy, ale tak jak wspomniałem wyżej, zapowiedź 2 i 3 rundy pojawi się na 100 procent.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez host3234 18 mar 2017, o 14:43

fluber napisał(a):Uwaga spoiler:
Ostatni raz trafiam do minusów kolejki, Chicken wskoczy na miejsca 4-5, ja skończę sezon na miejscach 2-3. W 1 rundzie z łatwością wygram z One Hungry Pack, w półfinale z nieco większymi problemami ze Smoke Raiders. Na finał wróci Kevin Love i razem z Hardenem, Durantem, Paulem i Griffinem rozniosą Chickena :V Mistrzostwo będzie moje!



Gram bez Lowry'ego. A i tak utrudniam ci mocno tą "łatwo wygram z One Hungry Pack". Gdyby DMC się nie kontuzjował i zagrał wczoraj i jutro (jest pod ?) to prawdopdoobnie byś to przegrał :) A w tej sytuacji ...cóż...sam Skal, James Johnson i McConnell nie wygrają z Hardenem, CP3 i Griffinem. Niemniej mam nadzieję, że chociaż lekką lekcję pokory z tego wyciągniesz.
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 18 mar 2017, o 14:57

Wciąż się nie zdziwię jak wygrasz.

Pamiętaj, ze to powyżej pisałem, jak miałem zdrowego Duranta :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron