2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mSala 18 sty 2017, o 19:21

No cóż u mnie dalej przeciętnie, ale z dobrym wynikiem w matchupie i dalej dobrą pozycją w tabeli.

Z tych statystyk wynika, że mam jakieś super szczęście w terminarzu i zazwyczaj wpadam na team, który ma pechowy tydzień. Jak trend się utrzyma to wysoko skończę sezon zasadniczy i pewnie dostanę bęcki w I rundzie PO.

W sumie przedostatni tydzień przegrałem 5-4 tylko dlatego, że w ostatnim dniu wstawiłem Lena zamiast Biyombo. Biyombo dał by mi win 5-4.

No a teraz te 8-0 to rzeczywiście jakaś dziwna historia :)
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 18 sty 2017, o 22:07

Świetnie, że mamy kolejne podsumowanie. W tym roku mieliśmy prawdziwy Blue Monday...

Z tym 8-0 to rzeczywiście śmieszna sprawa, zwłaszcza że Kasztaniaki zaspały chyba ze zmianą składu i George w meczu z Nuggets nie zdązył zagrać. Gdyby tylko wstawić wtedy Georg'a do składu, to wynik z 8-0 zmieniłby się na 5-4.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 21 sty 2017, o 22:16

Wymiana pomiędzy Six Sigma, a Pola do Popisu. Zaryzykowałem i oddałem Tysona Chandlera za Chrisa Paula, który ma pauzować 6-8 tygodni. Za 8 tygodni zaczynają sie u nas play-offs, miejsce w nich mam zagwarantowane. W tej chwili będę grał dwoma zawodnikami (Paul i Griffin) z poważnymi kontuzjami, ale mam nadzieję, że w fazie mistrzowskiej się to opłaci.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 23 sty 2017, o 15:50

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI:
Obrazek

Six Sigma po 6 kolejkach odizolowania od podium w końcu powrócił w glorii i chwale na sam czub tabeli podsumowującej tydzień. I to w jakim stylu powrócił! Bilans 15-0-0 i do tego nowy season-high w tej lidze - 99 punktów. Absolutna dominacja! W cieniu zespołu flubera, swóje niepowodzenie przeżywa zespół Bonafide Dawgz. Co z tego, że byli teoretycznie 2 siłą tygodnia i uzyskali aż 88 punktów skoro przegrali swoją parę 4-5. Bardzo nieszczęśliwie, tym bardziej jak zobaczymy, że ta porażka przerwała 5 meczową serię wygranych w parach ligowych. 3 i ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna Kasztaniaków Bulls z swoim, nowym season-high. Zadziwiający jest to rezultat, jak spojrzymy gdzie ta ekipa byłą jeszcze tydzień temu. Bardzo szybko bulls4ever otrząsnął się po fatalnym 12 tygodniu i zdobył aż 45 punktów więcej w symulacji! Dobry wyniki w tym tygodniu pozwolił temu zespołowi, lekko odbić się od dna, choć ich sytuacja w tabeli nadal jest słaba. Tuż za plecami Kasztaniaków obserwujemy kolejny zespół, który do czołówki nie należy, choć tu należy się słowo otuchy. Drużyna Chicken Team notuje progres w porównaniu do tego co pokazywali na początku sezonu i jeśli utrzymają stała tendencję zwyżkową, to już wkrótce wskoczą na 8 lokatę, a być może zawędrują wyżej. Najlepszą piątkę 13 tygodnia zamyka zespół Smoke Raiders. Dla nich środek sezonu regularnego to istna bajka, co już podkreślałem w poprzednich podsumowaniach nie raz. Dziś nawet udało im się pokonać teoretycznie silniejszy zespół – Bonafide Dawgz. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Smoke Raiders nie zaliczą jakiegoś nieszczęścia do końca sezonu, to będą jednym z głównych faworytów do wygrania tej ligi.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 13 KOLEJCE:
Obrazek

Plusy kolejki:
- Six Sigma – Chciałoby się powiedzieć „w końcu!”. Już powoli przekonywałem się do tego, że publikowanie podsumowań w lidze 2West, ma bardzo negatywny wpływ na wyniki osiągane przez ten zespół, ale w końcu odkąd publikuję podsumowania (od 7 kolejki) ten zespół nawiązał do świetnych wyników z początku sezonu.

- Chicken Team – Być może w tej kolejce bardziej na miano „plusa kolejki” zasługuje zespół Kasztaniaków Bulls, ja jednak chciałbym wyróżnić dosyć dobrą dyspozycję zespołu Chicken Team nie tylko w ostatnich 7 dniach, ale w ostatnich miesiącu. Po pierwszych 6 kolejkach ten zespół średnio zdobywał 52 punkty w symulacji. W następnych 6 tygodniach ta średnia wzrosła o ponad 13 w górę. Nie jest to jeszcze wielki poziom, który zapewni awans do 1 ligi, ale na pewno od dłuższego czasu Chicken Team mogą być zadowoleni z swojej formy. Być może już po 14 kolejce będą w Top8 w lidze.

Minusy kolejki:
- bejbogliki – Nie był to jakiś wyjątkowo słaby tydzień dla tej ekipy, jednak fakty są takie, że 58 punktów w symulacji to najgorszy wynik od czasów 6 tygodnia. Tak! Bejbogliki ostatnio podążali w dobrym kierunku i byli o krok od powiększenia swojej serii wygranych w parach ligowych do 6 pod rząd, oraz zajęcia miejsca w top8 tabeli ligowej. Niestety dla nich ta 13 kolejka okazała się pechowa i zatrzymała ich marsz w górę. Czy zatrzymają się na dłużej?

- Amatorzy – Sytuacja tego zespołu już od bardzo dawna jest nie do pozazdroszczenia, jednak w tym tygodniu ekipa pokor88 zrobił niestety kolejny krok w tył i trzeba to napisać. Amatorzy już w tym sezonie niczego nie osiągną. Od dłuższego czasu nie zanotowaliśmy żadnej, choćby małej zwyżki formy, a na dodatek miniony 13 tydzień był najgorszym pod względem punktów w symulacji dla Amatorów w tym sezonie.

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Six Sigma – 99 punktów (poprzedni rekord 94 pkt w 4 tyg.)
Kasztaniaki Bulls – 84 punkty (poprzedni rekord 76 pkt w 7 tyg.)
Chicken Team – 83 punkty (poprzedni rekord 72 pkt w 5 i 9 tyg.)

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Amatorzy – 34 punkty (poprzedni rekord 41 pkt w 10 tyg.)
One Hungry Pack – 39 punktów (poprzedni rekord 50 pkt w 1 i 5 tyg.)
Gdańsk Raiders – 49 punktów (poprzedni rekord 51 pkt w 4 tyg.)

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:

Najgorsze:
Amatorzy – 112 REB (poprzedni rekord bejbogilki – 124 REB)

Ciekawostki:
W tej kolejce Kasztaniaki Bulls zdobyli w symulacji, aż o 45 punktów więcej w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Tylko 3 razy w historii moich symulacji był zespół, który zaliczył większy skok na przestrzeni 7 dni. W przypadku tej ligi, jest to jednak najlepszy taki progres odkąd prowadzę symulacje.

To była kolejka w której padła 8 wygrana pod rząd w parze ligowej w wykonaniu Smoke Raiders. W ten sposób przebili oni osiągnięcie Tottenham Cavaliers z przełomu 2 i 8 tygodnia i teraz to oni posiadają najdłuższą serię wygranych pod rząd w tym sezonie.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 23 sty 2017, o 17:12

Kolejne efekty mega rotacji w moim wykonaniu:)
W tym tygodniu grałem 19 za ostatnie 7 dni Shumpertem, 33 za ostatnie 7 dni Inglesem i 35 za ostatnie 7 dni Murray'em.
Do tego wciąż kontuzjowany jest Blake Griffin, no i zrobiłem też w tym tygodniu wymianę, dzięki której pozyskałem Chrisa Paula, więc powolutku szykuję się do play-offs.

W tym tygodniu gram z wiceliderem i szykuję się na porażkę bez dwóch z czterech moich najlepszych zawodników, ale zobaczymy co w tym tygodniu uda mi się wyciągnąć z FA :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 31 sty 2017, o 01:29

PODSUMOWANIE 14 KOLEJKI:
Obrazek

W 14 tygodniu głównym wydarzeniem było bezpośrednie starcie Smoke Raiders i Six Sigma i to mimo tego, że ci pierwsi w ostatnich 2 miesiącach znajdowali się o 1-2 klasy wyżej niż Six Sigma, którzy przecież w 13 kolejce pokazali „pazur” i byli najlepszym zespołem w symulacji. Na nic się to jednak zdało, bo Smoke Raiders po raz 4 z 6 ostatnich kolejek znaleźli się na szczycie podsumowania tygodnia i przejechali się po drużynie flubera z wynikiem 7-2. Tym wynikiem zapewnili sobie już 1 miejsce w tabeli ligowej i w tym momencie mogą już zbierać siły na 1 rundę playoffów, gdzie zmierzą się z 8 zespołem. A właśnie o 8 pozycję w lidze powalczy choćby zespół Bulls’s Boss Team – 2 siła tego tygodnia. Od jakiegoś czasu podpieczni bullsa2006 szukali swojego miejsca w podsumowaniach tygodnia. W ostatnich 5 kolejkach widywaliśmy ich na pozycjach 4-6, ale również i na lokatach z poza top10. Jednak co by nie mówić, widać było że Bullsi mogą z czasem osiągać lepsze wyniki i to właśnie zrobili w tej 14 kolejce. 83 punkty w tej kolejce to zresztą ich drugi najlepszy wynik w sezonie, który zapowiada bardzo fajną zapowiedź walki o miejsce w playoffach. A walkę Bulls’s Boss Team będą mierzyć między innymi z Chicken Team, którzy po raz drugi z rzędu zjawili się na 4 lokacie w podsumowaniu tygodnia i mimo tej porażki 4-5 mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Co prawda w tabeli Yahoo są wciąż na 10 pozycji, jednak jeśli podtrzymają dobrą dyspozycję to po 19 kolejce ligowej jeszcze mogą pograć. Zanim przejdę do 5 zespołu, warto jeszcze wspomnieć o zespole który w tym tygodniu w tabeli znalazł się między wspomnianymi zespołami Bull’s Boss Team i Chicken Team. Tottenham Cavaliers podtrzymują dosyć ciekawą serię dotyczącą ich wizyt na podium. Ani raz w sezonie zespół Tottenhamu nie wypadł poza podium symulacji tygodniowych na dłużej niż 3 tygodnie. I tak było dziś. Po tym jak w 12 i 13 kolejce ekipa Ledleya zakończyła rozgrywki poza top3 dziś znów powracają do najlepszej trójki. No i teraz znów wróćmy do tematu walki o 8 miejsce w tabeli ligowej, bo to dotyczy 5 zespołu tej kolejki – czyli Ball Don’t Lie. Ball Don’t Lie wygrali w tym tygodniu z Chicken Team 5-4, co może być bardzo ważnym czynnikiem w kontekście bitwy o playoffy, gdyż właśnie między innymi z tym zespołem Ball Don’t Lie toczą walkę o upragnione top8. Ogółem sytuacja w lidze wygląda bardzo ciekawie jeśli zestawimy to również z wynikami w moich symulacjach. Ciężko na ten moment przewidzieć co się będzie działo w okolicach środku tabeli, bo niemal wszystkie zespoły z miejsc 5-8 wyglądają minimalnie gorzej w ostatnim czasie, niż te ekipy z miejsc 9-11. Szykuje się ostra rywalizacja!

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 14 KOLEJCE:
Obrazek

Plusy kolejki:
- Smoke Raiders – Co raz bardziej przypominają mi God of Thunder z 1 ligi. W zasadzie mógłbym wpisywać ich do plusów kolejki co tydzień. Już od dłuższego czasu ich forma z „tabeli z całego sezonu” (czyt. suma punktów w symulacji z ostatnich 3 tygodni) wynosi powyżej 250, co jest wynikiem rewelacyjnym. Brak kontuzji = pewna 1 liga na sezon 2017/2018.

- Bulls’s Boss Team – Mogę napisać to co wyżej w opisie tygodnia. Mimo różnych wahań formy widać było postęp i z czasem trzeba było spodziewać się dobrych wyników. Dziś już było świetnie (2 najlepszy wynik tego zespołu pod względem punktów w symulacji w sezonie), jednak mam wrażenie, że może być jeszcze lepiej. Sądzę, że emocje w związku z walką o playoffy, ten zespół będzie miał aż do ostatnich dni sezonu regularnego.

Minusy kolejki:
- Gdańsk Raiders – Jeśli ostatni tydzień, nie był jeszcze sygnałem do przebudzenia się, tak dziś Gdańsk Raiders otrzymają spory cios w policzek. Tak słabo jeszcze nie było, a przecież teraz zaczyna się jeden z najważniejszych okresów w lidze. Sytuacja Gdańska znów się pogorszyła i obecnie znajdują się jedynie o krok od „przepaści”.

- Six Sigma – Nie miałem za bardzo pomysłu kogo tu można było umieścić więc wpisałem Six Sigme. Co prawda porażka 2-7 wiele nie zmieni, bo sytuacja w tabeli ligowej podopiecznych flubera cały czas jest stabilna i jedyna zmiana jaka może nastąpić to spadek o 1 pozycję w dół, co tragedią nie będzie. Porażka 2-7 jednak może uświadomić, że już w 1 rundzie mogą pojawić się problemy z innymi zespołami. I tak – wiem, że na playoffy w lidze H2H idealnie wróci Chris Paul, jednak sam Fluber może przyznać, że CP3 wszystkiego tu nie naprawi.

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Gdańsk Raiders – 42 punkty (poprzedni rekord 49 pkt w 13 tyg.)
Torunskie Pierniki – 43 punkty (poprzedni rekord 45 pkt w 9 tyg.)

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:
Smoke Raiders – 768 PTS (poprzedni rekord Smoke Raiders – 758 PTS)
Florida Pensioners – 66 STL (poprzedni rekord Tottenham Cavaliers – 60 STL)

Najgorsze:

Ciekawostki:

Po raz drugi z rzędu zespół Gdańsk Raiders zdobywa mniej niż 50 punktów w symulacji tygodnia. W całym sezonie tylko dwa zespoły miały równie słabą serię – Bulls’s Boss Team (2 i 3 kolejka) oraz bejbogilki (5 i 6 kolejka).

Po raz 9 z rzędu swoją parę ligową wygrał zespół Smoke Raiders. Z wszystkich lig budżetówki H2H w jakich prowadzę symulacje w tym sezonie, jedynie 1 ligowy zespół God of Thunder miał dłuższą serię, jednak została ona przerwana w 13 tygodniu rozgrywek. Rekord Smoke Raiders wciąż trwa, więc rekord można jeszcze podśrubować.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 6 lut 2017, o 23:32

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI:
Obrazek

3 miesiące. Tyle czasu drużyna SLC dunk czekała, na ponowne wygranie podsumowania tygodnia. Od czasu 2 kolejki (i w ogóle początku sezonu) sporo się jednak zmieniło. SLC dunk od 2 tygodnia tylko 4 razy znaleźli się w górnej połówce tabeli, a 2 razy więcej byli poza top8. Tak słaby okres sprawiał, że mimo tego że ten zespół wciąż trzymał się w czołówce tabeli ligowej to ciężko było zaliczyć ich do faworytów do awansu do 1 ligi. Dziś jednak przechodzi to w nie pamięć. SLC dunk zaczynają w dobrym stopniu luty i z pewnością mają nadzieję, że będzie on tak udany jak choćby listopad, gdzie byli jednym z czołowych zespołów ligi. SLC dunk byli tak silni, że nawet zostawili w swoim cieniu Smoke Raiders, o których już pisałem tydzień temu jako o głównych faworytach do wygrania tej ligi. Patrząc na wszystkie ligi budżetówki H2H dla których robię podsumowanie jest to najsilniejszy zespół 2017 roku! Ostatnią lokatę na podium zajmuje zespół One Hungry Pack, o których napisać coś więcej. Jest to ich 3 raz na podium podsumowania tygodnia, jednak mając na względzie te dwie poprzednie wizyty, ciężko powiedzieć, że to początek lepszego okresu dla tego zespołu. A piszę tak dlatego, bo za każdym razem gdy zespół One Hungry Pack osiągał top3 tygodnia, to w następnej kolejce zajmował pozycję w… bottom3. Może do 3 razy sztuka? W tle powyższej trójki znalazły się takie ekipy jak Chicken Team (kolejny dobry tydzień potwierdzający to, że jest to jeden z najlepszych zespołów w 2017 roku w tej lidze), oraz Six Sigma (są na coraz lepszej drodze do odbudowy swojej formy z początku sezonu, choć ciężko powiedzieć, że będą aż tak silni jak wtedy w listopadzie). Co ciekawe jednak w tej kolejce nikt z powyższych 5 najlepszych zespołów tego tygodnia nie osiągnął lepszego rezultatu niż teoretycznie 6 siła tego tygodnia – Bulls’s Boss Team. Wygrali oni 8-1 i dzięki temu zajęli przed zbliżającą się 16 kolejką, 8 pozycję w tabeli ligowej. W ogóle walka o bycie w playoffach zapowiada się w tej lidze pasjonująco. W zasadzie jedynie Amatorzy są bez jakichkolwiek szans na awans, a cała reszta może znaleźć się lub wypaść poza top8.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 15 KOLEJCE:
Obrazek

Plusy kolejki:
- SLC dunk – Sumując liczbę zdobytych punktów w symulacji od 10 do 14 tygodnia, drużyna mSali była najgorszą drużyną ligi! Tak! Zaskakujące tym bardziej jak widzieliśmy tabele ligową gdzie SLC dunk od dłuższego czasu znajdowali się w top3. Na szczęście dla tej drużyny, zatarli po części swoją słabą dyspozycję tym świetnym dla nich 15 tygodniem.

- Chicken Team –Co prawda są na ten moment jedynym zespołem, który wciąż nie był chociaż ani raz w top3 w żadnym podsumowaniu tygodnia, to trzeba powiedzieć, że kierunek w jakim podąża ta drużyna naprawdę może się podobać. Zresztą tym brakiem podium Chicken Team nie muszą się martwić, bo jeśli utrzymają dobrą formę to w końcu te top3 osiągną. No i trzeba jeszcze przypomnieć, że na rezerwie mają Khrisa Middletona. Zapowiada się jeszcze lepszy okres dla tego zespołu.

Minusy kolejki:
- Bonafide Dawgz – no tego nie można było przewidzieć. Gdy od ponad 7 kolejek forma Bonafide Dawgz w końcu wydawała się być dobra i przede wszystkim stabilna, nagle w tej 15 kolejce zespół ten zajął ostatnią pozycję w symulacji. Kontuzję nie pomogły, jednak nawet mając na względzie te urazy DeRozana czy Gallinariego te 43 punkty wyglądają słabo. Wynik 3-6 również, bo przez taki rezultat obecnie Bonafide Dawgz znajdują się poza playoffami.

- PolaDoPopisu – grali w tym tygodniu na SLC dunk, więc ciężko było im uzyskać dobry rezultat, którego z każdym tygodniem potrzebowali coraz bardziej jeśli ZnawcaRzeczy chciał awansować do playoffów. Nie ma jednak usprawiedliwienia dla ich słabego ostatniego okresu 7 dni. Był to ich drugi najgorszy tydzień w tym sezonie. Teraz nie ma przebacz. W każdym tygodniu PolaDoPopisu muszą wygrywać by zachować szansę na przedłużenie rozgrywki w tej lidze o przynajmniej 1 tydzień.

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
One Hungry Pack – 85 punktów (poprzedni rekord 82 pkt w 4 tyg.)

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:
Bonafide Dawgz – 43 punkty (poprzedni rekord 55 pkt w 3 i 7 tyg.)

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:
Najlepsze:

Najgorsze:
Bonafide Dawgz – 5 BLK (poprzedni rekord Kasztaniaki Bulls– 6 BLK)

Ciekawostki:

To już 7 tydzień z rzędu, kiedy drużyna Smoke Raiders jest najlepszym zespołem tygodnia jeśli chodzi o kategorie punktów. Od 9 kolejki nikt nie wygrałby z tą drużyną w PTS.

Zresztą bardzo dobrze Smoke Raiders radzą sobie również w 3PTM. W 5 ostatnich tygodniach tylko raz – w 12 kolejce nie byli najlepsi w lidze. Wtedy 12 kolejce silniejsi „trójkach” okazali się bejbogilki.

To już 10 kolejka z rzędu, w której Smoke Raiders wygrywają swoją parę ligową. Z wszystkich lig w tym sezonie, dla których opracowuje podsumowania jest to najdłuższa taka seria. No… prawie najdłuższa, bo taką samą serię ma 1 ligowy zespół God of Thunder. Oni jednak tej serii już nie powiększą, a Smoke Raiders jak wygrają w 16 kolejce będą w tym względzie rekordzistami.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:
Obrazek
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez Chicken 7 lut 2017, o 21:05

Do PO to raczej nie awansuje ze względu na pechowy terminarz. W rundzie rewanżowej gram ze Smoke Riders i SIx Sigma więc zamiast nadrabiać straty będę je powiększać ;)

I jako że wcześniej nie było okazji, to wielki dzięki za te podsumowania. Bardzo fajna sprawa :K
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez mikrofalowka 8 lut 2017, o 02:29

A ja uważam Chicken, że się nie doceniasz. Bo:
-Twoja strata przed rozpoczęciem tej 16 kolejki do 8 miejsca wynosiła zaledwie 0,5 GB - czyli prawie nic.
-Rywale faktycznie nie wygodni, ale z Six Sigmą w 2 ostatnich kolejkach według moich symulacji, wygrałbyś z nimi dwukrotnie (6-3 i 5-3).
-Z Smoke Raiders faktycznie za ciekawie to nie wygląda, ale z nimi swoją parę mają też Florida Pensioners, którzy również walczą o playoffy. Jak nie zaliczysz sporej porażki to spokojnie możesz utrzymać kontakt z czołówką.

No i co najważniejsze patrząc na to jak punktuje twój zespół przez ostatnie 3 tygodnie, to jesteś na poziomie 2-3 zespołu w lidze! Tak! Twój zespół jest na poziomie Six Sigmy i tylko Smoke Raiders są lepsi. No a przecież już od jutra masz dostęp do Khrisa Middletona.

Więcej wiary w swój zespół :)
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: 2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2016/17

Postprzez fluber 12 lut 2017, o 12:43

Ależ mecz z bejbogilkami. Mam pewną wygraną w trójkach, a poza tym różnice w poszczególnych kategoriach są minimalne:
0,07% FG
0,03% FT
7 punktów
Remis w zbiórkach
2 asysty
3 przechwyty
3 bloki
5 strat

W tej chwili jest 4-4, u mnie gra komplet, ale wszystko to szrot z FA, zobaczymy :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - licytacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron