ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Wszystkie tematy związane z rozgrywkami z lat poprzednich

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez fluber 18 lis 2013, o 18:03

Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez cieglo 19 lis 2013, o 15:29

Dość ubogi (a nawet egocentryczny) ten komentarz nad tabelkami :) Nie wiem jaką funkcję mają spełniać te artykuły. Może zaangażujmy komisarzy do przesyłania 2-3 zdań na temat sytuacji w swojej lidze? To żadne obciążenie a powinno ubarwić suche tabelki.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez fluber 19 lis 2013, o 20:13

Komentarz jest tylko i wyłącznie dlatego, że nad każdym artykułem MUSZĘ takowy komentarz zamieścić. Poza tym chyba nie ma wątpliwości, która grupa jest najmocniejsza i osiąga najlepsze wyniki, więc mam pisać o tle? :V
A tak na serio, to jeżeli wszystkim komisarzom chciałoby się coś napisać, to nie ma żadnego problemu, ale prosząc Was o pomoc, nie nakładałem na Was tego obowiązku, zatem nawet nie śmiem prosić. Aczkolwiek, gdyby WSZYSCY komisarze wyrazili zgodę, to dla mnie żaden problem. Byle byscie pamiętali o regularnym podsyłaniu takiego komentarza w każdy poniedziałek.
Wrzucam tabele, żeby było porównanie dla osób z lig i spoza nich, bo trochę niewygodnie skakać od URL do URL, a poza tym dorzucam listę aktualnych finalistów z kolejnością wyborów, także każdy wie, na czym w danym momencie stoi.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez cieglo 19 lis 2013, o 20:46

Wiesz, myślę, że to żadne obciążenie a każdy chyba śledzi sytuację w swojej lidze. Poza tym nie musi być to żadna obligacja - jeśli ktoś będzie miał czas/chęci/wenę może podesłać a Ty to wkleisz. Jeśli nie - jak w przypadku recenzji draftów - najwyżej nie wkleisz. Myślę, że idąc w tym kierunku dodajesz ten pierwiastek prawdziwego, bliskiego tradycyjnemu dziennikarstwa a na tym powinno zkrainy zależeć. Dlaczego akurat artykuły o fantasy nba mają odbiegać jakością przekazu od reszty? Jeśli zależy nam na promocji dyscypliny to na pewno będzie to taki mały krok w tym kierunku.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez goozman 19 lis 2013, o 20:59

fluber napisał(a):Poza tym chyba nie ma wątpliwości, która grupa jest najmocniejsza i osiąga najlepsze wyniki, więc mam pisać o tle?


mam nadzieję, że to żart bo to chyba najgłupsze co można napisać o tych wynikach.. wg mnie wyniki są kompletnie nieporównywalne między grupami (chociażby przez stopień doświadczenia managerów w poszczególnych grupach) a już na pewno nie te po total points - niektórzy mają np. po 15, 20 meczów więcek ugranych - a gdzie jak gdzie ale w FP to ma znaczenie. tabelki po średnich dawałyby o wiele bardziej przejrzysty obraz poszczególnych grup - ale i tak nie byłby to materiał porównawczy pomiędzy nimi
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez cieglo 19 lis 2013, o 21:11

To tylko zabawa, nie zamieniaj się w jizza, ekhm, tizza :) Ta formuła jak żadna inna pozwala na tego typu zestawienia, z przymrużeniem oka oczywiście.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez fluber 19 lis 2013, o 21:36

gooz, oczywiście że to był żart :D
Po prostu staram się Was tym zbytnio nie obciążać, bo każdy z Was/Nas zapewne ogarnia więcej lig. Jeżeli ktoś z Was będzie chciał coś napisać o swojej grupie to będę to wrzucał -żaden problem. Ustalmy deadline na szesnasta w każdy poniedziałek i będzie git. No i proponuję celem dalszej dyskusji przenieść się do naszego działu administracyjnego :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez goozman 19 lis 2013, o 21:43

yy - nie rozumiem za bardzo porównania do jizza?? on mi się bardziej kojarzy z brakiem mózgu i nadmierną amerykanizacją niż zdolnością odróżniania zabawy od reala

zestawienia - tak, ale po średniej z widocznymi totals i rozegraną liczbą meczów - to coś by pokazywało. tak mamy wklejone mało czytelne kilkanaście nakładających się na siebie rzędów cyferek - lekkie pójście na łatwiznę. ja po pierwszym tygodniu wysłałem Fluberowi tabelkę ze średnimi ale widząc, że robi prostego printscreena z każdej ligi - przestałem to liczyć i wysyłać..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez cieglo 20 lis 2013, o 08:20

Sorry Gooz, nie o to mi chodziło oczywiście - bardziej o sztywne podejście do luźnego tematu porównań (tutaj pomiędzy ligami za pomocą rankingów, w h2h o ideę wielopoziomowości, która wprowadza umowny podział na klasę zawodników).

Fakt, że dopiero po średniej widać realną moc drużyny. Ale totale wbrew pozorom też są istotne, szczególnie w tak głębokiej lidze - kontuzja gwiazdy i średnia leci na łeb a jesteśmy te kilka punktów w plecy już na starcie (bo ktoś jechał oporowo a my dobieraliśmy najwydajniejszych). Myślę, że podejście po średnich sprawdza się lepiej ale też znamy je z mniejszych lig gdzie w mniej lub bardziej szczęśliwy sposób można zastąpić braki. Doświadczeń z lig 20 osobowych nie mamy :)

Ja generalnie staram się utrzymywać wysoki total przy wysokiej średniej. Na razie mi się to udaje :D

PS. Tizz to laska. Na stówę.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Postprzez fluber 25 lis 2013, o 14:31

Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron